Sparta – Bulldogs 1:2 (kon.) | Otrokovice – Bonusia Ostrava 5:6 (po pr.) | Chodov – Bohemians 8:5 (kon.)

Ostrava právě vstřelila branku!

Nakonec si dva body z utkání odvezou hráči Ostravy, kteří sice vedli 0:4, ale nakonec vyhráli až v prodloužení. Po chybě v rozehrávce Otrokovic se trefuje PETR SKÁCEL. Bez asistence

59:15
    Otrokovice právě vstřelily branku!

A máme vyrovnáno! Hra na riziko se domácím vyplatila a ti tak srovnávají v poslední minutě třetí třetiny na 5:5. Domácí fanoušci by rádi viděli ještě jeden gól v síti Remedica. Střelcem branky je MICHAL HRADIL. Asistence: Michal Ďopan

51:28

Nádhernou brankou se Remedicum dostává opět do vedení. Hosté rychle rozehráli volný úder a z toho přesnou přihrávkou našel Jiří Curney volného JAKUBA PLÍHALA, který propálil vše včetně Michajloviče. Asistence: Jiří Curney

47:05

A máme srovnáno - ani vedení 0:4 nestačilo Remedicu a rázem se začíná prakticky od začátku. Míček za záda Schulmeistera dostal MICHAL NAGY. Asistence: Tomáš Sovják

45:23

Tomu se říká rychle využitá přesilová hra! Několik povedených přihrávek a následná střela znamená snížení na rozdíl jediné branky. Přesně se trefil JAN VALČÍK. Asistence: Michal Hradil

43:12

Utkání se nám hezky dramatizuje, domácí ze svého tlaku vytěžil svou druhou branku a jsou již pouze o dva góly pozadu. Nešťastným střelcem je Petr Krzyžanek, který vstřelil vlastní branku.

37:39

Je tady přece jenom snížení, které dává Otrokovicím ještě naději. JAROSLAV VANĚK je tím hráčem, který dokázal prostřelit Schulmeistera a snížit na 1:4. Asistence: Michal Kořený

31:54

Tak toto je další hřebíček do rakve a to ve chvíli, kdy byli domácí Panteři aktivnější, jenže stačila jedna nepozornost v obraně a bekhendovou střelou se přesně trefuje JAN DANIŠ. Asistence: Petr Kašpar

14:53

Známé otřepané nedáš - dostaneš se opět potvrzuje a Remedicum již vede 0:3! Tentokrát vyšel Ostravě rychlý přechod do útoku, který přesně zakončil JAKUB PLÍHAL. Asistence: Kamil Peřka

12:20

Tak toto je celkem sprcha pro Otrokovice, z čista jasna se podařilo Remedicu dostat k brance, o kterou se postaral výbornou tečí PETR KRZYŽANEK, již druhou asistenci v zápase si připsal Petr Skácel. Asistence: Petr Skácel

09:06

Máme tu první branku zápasu, kterou vstřelil MICHAL DZIUDRZIK, který od levého mantinelu a trefil se přesně do růžku brány. Asistence: Petr Skácel

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 38. Vaněk (Kořený), 44. Krzyžanek (vl. gól), 46. Valčík (Hradil), 48. Nagy Michal (Sovják), 60. Hradil (Ďopan) - 10. Dziudrzik (Skácel), 13. Krzyžanek (Skácel), 15. Plíhal (Peřka), 32. Daniš (Kašpar), 52. Plíhal (Curney), 63. Skácel

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (Krkoška J.) - Nagy Martin, Sovják, Vaněk, Valčík, Koňařík, Spáčil, Stavjaník, Večeřa, Uhrinovský, Ďopan, Janča, Nagy Michal, Krkoška M., Kořený, Petřík, Hradil, Kohout
    FBC ČPP Bonusia Ostrava: Schulmeister (Chrást) - Plíhal, Dziurdzik, Skácel , Šešulka, Robenek, Šimíček, Krzyžanek, Daniš, Svačinka, Klimscha, Kašpar, Peřka, Trulík, Mayer

Rozhodčí: Kamil Sojka a Tomáš Sojka