Real Betis – Ath. Bilbao 1:1 (kon.)
Real Betis
1:1 (1:1)
Athletic Bilbao
Pondělí 21.01.2013, 21:30 • Estadio Manuel Ruiz de Lopera, Sevilla • Španělská LaLiga

Ve druhém poločase se hrál atraktivní a ofenzivní fotbal. Ovšem oba celky se předháněly v zahazování útočných akcí. Kterých si přece jen vytvořili hosté více. Ale již branka nepadla. Stav utkání 1:1. Děkujeme za pozornost!

90+3
    Iturraspe ještě v samém závěru vybojoval rohový kop na Ángelovi.

90+2
    Hosté opět kontrolují hru na půlící čáře.

90+1
    Velký závar před Adriánem, který v dnešním zápase po několikáté zachraňuje své spoluhráče. Tentokrát jej nepřekonal nabíhající Iraola na centr.

90+1
    Hosté si vykoledovali ještě nedovolený zákrok na polovině soupeře.

90
    Hlavní arbitr dnešního zápasu Gámez ještě nastaví tři minuty nad základní hrací dobu.

89
    Hosté mají znovu míč v držení.

88
    Další nebezpečná rána hostujícího Susaety, Ovšem těsně mijí soupeřovu branku.

87
    Znovu se už na druhé straně tlačil po levé straně do šance hostující Gomez, kterého fantasticky vychytal domácí brankář Adrián.

86
    Campbell už na druhé straně zahajej útočnou akci. Ale neprošel přes Laporteho.

85
    Ovšem Gomez dostává míč na levé straně, odkud si naběhl více ke středu a vysílá prudkou ránu, která ještě před Adriánem skočila.

84
    Hosté kombinují na vlastní polovině a Real Betis vysouvá pressing.

83
    Jorge Molina se dostával po přihrávce ve vápně do zakončení. Ale byl mu odpískách offside.

82
    Ani jednomu z týmů se nelíbí remízový stav a utkání začíná jeho vrcholová část.

80
    Který znovu zahráli hráči Athletica na krátko. Ovšem k centru se po bleskovém přístupu domácí obrany nedostali.

80
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Muniain, přichází Gomez.

80
    Rychlý brejk hostujícího celku, který zakončoval Iker Muniain. Domácí odvrací na roh.