Calgary – San Jose 1:4 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 3:6 (kon.) | Minnesota – Dallas 1:0 (kon.)
Vancouver – Edmonton 2:3 (po s.n.) | Arizona – Chicago 4:6 (kon.) | NY Islanders – Tampa 4:3 (kon.)
Boston – Winnipeg 2:1 (po s.n.)
Calgary Flames
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
San Jose Sharks
Pondělí 21.01.2013, 00:15NHL

San Jose nevstoupilo do utkání ideálně a po první třetině mohlo prohrávat o více než jen jednu branku. Týmu Sharks však dokonale vyšla druhá třetina, kdy nasázel tři branky a díky tomu na úvod sezony slaví vítězství. Ve třetí třetině pak ještě přidal konečnou čtvrtou branku. (02:46:30)

60:00

59:00
    San Jose právě vstřelilo branku!
    DAN BOYLE využil přesilovou hru. Asistence: Joe Thornton, Joe Pavelski.

58:36
    Vyloučeni Baertschi (CAL) za držení a Glencross (CAL) za podražení. San Jose má přesilovou hru 5 na 3.

56:13
    Stajan (CAL) vyloučen za hákování.

41:52
    Útočník Havlát (SJO) vyloučen za hru vysokou holí.

40:01

San Jose ve druhé třetině výrazně zlepšilo svou hru a zároveň i produktivitu a otočilo utkání z 0:1 na 3:1.

40:00

38:10
    A přichází další gól Sharks. Druhou branku v utkání zaznamenal PATRICK MARLEAU. Asistence: Dan Boyle, Joe Pavelski.

35:05
    A San Jose dokonalo obrat. O druhý gól Sharks se postaral MARTIN HAVLÁT. Asistence: Marc-Edouard Vlasic, Ryane Clowe.

33:52
    Sharks srovnávají. Branku vstřelil PATRICK MARLEAU. Asistence: Joe Thornton.

20:01

První třetina je za námi. V ní byli jasně lepší domácí, kteří si vytvořili několik dobrých příležitostí, ale San Jose podržel Niemi, který nakonec přece jen jednou kapituloval.

20:00

FB

Branky a nahrávky: 13. Stempniak (Bouwmeester, Backlund) - 34. Marleau (Thornton), 36. Havlát (Vlasic, Clowe), 39. Marleau (Boyle, Pavelski), 59. Boyle (Thornton, Pavelski)

Calgary Flames: Kiprusoff (Karlsson) – Bouwmeester, Giordano, Wideman, Butler, Sarich, Smith – Iginla, Tanguay, Glencross – Cammalleri, Backlund, Baertschi – Stempniak, Stajan, Horák – Jackman, Jones, Comeau.
    San Jose Sharks: Niemi (Greiss) – Boyle, Vlasic, Burns, Murray, Petrecki, Stuart – Pavelski, Thornton, Couture – Havlát, Marleau, Clowe – Burish, Handzuš, Galiardi – Wingels, Desjardins, McLaren.