Pittsburgh – Toronto 2:5 (kon.) | NY Rangers – Boston 4:3 (po pr.) | Vancouver – Calgary 3:2 (po s.n.)
Arizona – Columbus 5:1 (kon.)
New York Rangers
4:3 (2:0, 1:2, 0:1 - 1:0)
Boston Bruins
Čtvrtek 24.01.2013, 01:30 • Madison Square Garden New York • NHL

Viděli jsme utkání hrané ve vysokém tempu, ve kterém padlo celkem sedm branek. Hvězdou utkání byl bezpochyby Marian Gáborik, který zařídil domácím dvoubrankové vedení hned v úvodu první třetiny a na závěr si nechal rozhodující gól v prodloužení. Přeji vám hezký zbytek noci. (04:13:14)

60:27
    Rangers právě vstřelili branku!
    MARIAN GÁBORIK ujel hostující obraně, vystřelil na Raska, který sice jeho střelu vyrazil, ale jen do vzduchu a slovenský útočník basebolově sklepl kotouč do sítě. Bez asistence.

60:01

Základní hrací doba nerozhodla, uvidíme tedy pětiminutové prodloužení.

60:00

59:16
    Obrovská šance New Yorku. Ten ujel ve dvou na jednoho, ale ani natřikrát nedokázali útočníci zasunout kotouč za Raska!

58:10
    Hosté kompletní.

56:10
    Paille (BOS) vyloučen na dvě minuty za podražení.

55:37
    Bruins právě vstřelili branku!
    Hosté vyrovnávají. NATHAN HORTON se svou střelou nemýlil. Asistence: Gregory Campbell.

53:55
    Dvojí vyloučení. Na domácí straně je vyloučen Nash za držení, na hostující straně vyloučen Kelly za nedovolené bránění.

47:17
    Hosté se ubránili a jsou v pěti.

45:17
    McQuaid vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Dvojnásobná přesilovka pro Jezdce.

Oddechový čas pro domácí.

44:30
    Johnson (BOS) vyloučen na dvě minuty za podražení.