Real Betis – Atlético 1:1 (kon.) | Malaga – Barcelona 2:4 (kon.)
Malaga CF
2:4 (1:1)
FC Barcelona
Čtvrtek 24.01.2013, 22:00 • La Rosaleda, Málaga • Španělský pohár

Ve druhém poločase již jasně dominovala hra Barcelony, který tlačila Málagu stále více k její brance a hned vedla. Poté se z ojedinělého útoku prosadili domácí, ovšem za osm minut se trefil Iniesta a za čtyři minuty pečetil skóre Messi. Do semifinále proti Realu Madrid tak postupuje Barcelona. Stav utkání 2:4. Děkujeme za pozornost! (23:55:37)

90+2
    Barcelona ovládá míč na polovině hřiště, kontroluje závěr druhého poločasu a zřejmě také i zápasu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví ještě dvě minuty nad řádnou hrací dobu.

90
    Rohový kop si opět domácí pohlídali.

90
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Alba, přichází Adriano.

89
    Fábregas v obrovské šanci po přihrávce od Alexise. Ale tečovaná přihrávka. Hosté budou zahrávat rohový kop.

89
    Barcelona si přihrává na útočnou polovině.

89
    Nakonec nedovoleně zastaven Alexis Sanchez Iturrou.

88
    Který ovšem Málaga pokazila a dopředu se vydává po pravé straně Dani Alves.

88
    Domácí Piazon vybojoval rohový kop.

87
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Pedro, přichází Alexis.

86
    Santa Cruz na druhé straně prohrál hlavičkový souboj s Piquém.

85
    Thiago Alcantara poprvé u míče, ale výměna míče s Iniestou k ničemu nevedla.

84
    Barcelona uklidňuje hru na vlasntí polovině a roztahuje formaci Málagy pro svoji kombinaci.

83
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Messi, přichází Alcantara.

82
    Hostující krajní obránce Dani Alves dostává žlutou kartu za faul na unikajícího Eliseua.

81
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Fernández, přichází Saviola.

81
    Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Joaquín, přichází Piazon.

Jaroslav Keř

Branky: 12. Joaquín, 68. Santa Cruz - 8. Pedro, 49. Piqué, 76. Iniesta, 80. Messi

Karty:   14. Iturra (MLG), 26. Eliseu (MLG), 40. Weligton (MLG) - 33. Busquets (BAR), 40. Alba (BAR), 45+2. Fábregas (BAR), 68. Mascherano (BAR), 82. Dani Alves (BAR)

Malaga CF: Kaméni - Gámez, Demichelis, Weligton, Eliseu - Camacho, Iturra, Fernández (81.Saviola), Duda (C) (63.Soler) - Joaquín (81.Piazon), Santa Cruz.
    FC Barcelona: Pinto - Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba (90.Adriano) - Xavi (C), Busquets, Fábregas - Pedro (87.Alexis), Messi (82.Alcantara), Iniesta.

Rozhodčí: Antonio Miguel Mateu Lahoz