VVV Venlo
1:4 (0:1)
AZ Alkmaar
Pátek 25.01.2013, 20:00 • Seacon Stadion De Koel, Venlo • Nizozemská Eredivisie

Rozhodčí Kuipers dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém domácí VVV Venlo podlehlo svému soupeři 1:4. Z výhry se tak raduje AZ Alkmaar a raduje se zcela zaslouženě. V prvním poločase jsme sledovali nezáživný fotbal, ale v poločase druhém se obraz hry mnohem zlepšil a musel bavit i nezaujaté diváky. Skóre otevřel v prvním poločase Maher a v poločase druhém vyrovnal Nwofor. Nicméně za pár minut bylo všechno jinak a Gorter poslal hosty opět do vedení, trefil se z pokutového kopu. V šedesáté druhé minutě zvýšil na 1:3 Altidore a o čtyři minuty později přidal branku také Reijnen. Do konce utkání jsme ještě viděly střelecké pokusy, ale branka už žádná nepadla. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (21:55:33)

90
    Hlavní sudí Kuipers nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Nepřesnou střelou se prezentovali hosté. Odkop od brány provede Maenpaa.

88
    Autového vhazování se zmocní domácí fotbalisté.

86
    Střídání v týmu AZ Alkmaar: ze hřiště odchází Roy Beerens, přichází Mikhael Rosheuvel.

85
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Oguzhan Turk, přichází Jeffrey Altheer.

85
    Další aut ve prospěch hostů.

84
    Následuje aut pro hosty.

83
    Domácí fotbalisté z této standardní situace nic nevytěžili.

83
    Na druhé straně nebezpečně vystřelil Cullen, ale Alvarado vyrazil střelecký pokus na rohový kop.

82
    Maher se mohl radovat z dalšího vstřeleného gólu, ale radost mu překazilo břevno! Maher předvedl skvělou práci s balonem a obehrál hned pět bránících protihráčů.

81
    Do konce utkání zbývá necelých deset minut a vypadá to, že AZ Alkmaar si příznivé skóre udrží, a vítězství si tak pohlídá.

80
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Ricky van Haaren, přichází Robert Cullen.

79
    Hra po krátkém přerušení pokračuje.

78
    Hra je tedy přerušena, vypadá to, že Gorter má potíže se zády.

78
    Na hrací ploše zůstal ležet Gorter, jenž potřebuje lékařskou pomoc.

76
    Štiplavou střelu vyslal z kopačky van Haaren, ale Alvarado tento střelecký pokus zlikvidoval, sice napodruhé, ale zlikvidoval.

74
    K odraženému balonu se dostal van Haaren, ale střela mu příliš nesedla, a tak míč branku hostí ani neohrozil.