Sparta – Ružomberok 4:0 (kon.) | Sparta – Ružomberok 0:1 (kon.)
AC Sparta Praha
0:1 (0:0)
MFK Ružomberok
Pátek 25.01.2013, 13:30 • Generali Arena • Přípravný zápas

A je tu konec zajímavého zápasu. V prvním poločase dominovali hráči Sparty, ale nedokázali se prosadit, což dokázal Ružomberok potrestat gólem ve druhém poločase a odčinit tak porážku 0:4 z prvního dnešního utkání. Pro tuto chvíli je to z mé strany vše a já všem přeji příjemný zbytek pátečního dne. (15:12:30)

89
    Konec se nám blíží a vypadá to, že vítězem druhého zápasu bude Ružomberok.

85
    Hosté se snaží udržet své jednobrankové vedení a domácí se logicky snaží ještě alespoň o vyrovnání.

82
    Sparta se tlačí za vyrovnáním, ale šanci ji nyní překazil vyběhnuvší brankář Ružomberoku.

79
    Vidličkův centr usměrnil těsně nad břevno kolenem Jurdík!

78
    Je to tak. Hostující hráč vstává a pokračuje v utkání.

77
    Jeden z hostujících hráčů leží po soubojina zemi, ale vypadá to, že to nebude nic vážného.

75
    Uljakyho odzbrojil obránce na levé straně hřiště, ale sparťanský záložník jej vybojoval okamžitě zpátky. Následovala střela Jánoše těsně vedle.

71
    Z otočky vypálil hostující Lovás, ale Čech byl na svém místě.

67
    Sparťané však o míč přišli díky nepřesné rozehrávce.

66
    Hosté zakombinovali před vápnen, ale i míč přišli. Za šancí na vyrovnání se ženou domácí.

62
    Ružomberok právě vstřelil branku!
    Zvýšená aktivita ve druhé poločase se hotům vyplatila. Rychlý brej zakončel dorážející LUKÁŠ LUPTÁK.

60
    Kučerovu střelu nadvakrát zkrotil Zich.

59
    Rohový kop hosté odvracejí daleko od pokutového území.

57
    Ščerinova střela z přímého kopu se také neujala a z následné akce Sparty je rohový kop.

55
    V úvodu druhé půle jsou aktivnější hosté, ale výrazněji ohrozi Čecha se jim nedaří.