Future – Otrokovice 5:4 (kon.) | Liberec – Sparta 4:8 (kon.)
x3m team SSK Future
5:4 (2:1, 1:2, 2:1)
PSG Panthers Otrokovice
Sobota 26.01.2013, 19:00 • TJ Sokol Vinohrady • Livesport Superliga

Je dobojováno, Future nakonec udrželo hubené vítězství a bere tak plný počet bodů. To je pro dnešní večer vše, hezký sobotní večer. (20:55:39)

60:00

59:52
    Oddechový čas pro domácí.

59:23
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Tak možná ještě drama? Hosté snižují a opět jsou na dostřel. MICHAL HRADIL se dokázal střelecky prosadit. Asistence: Michal Nagy.

58:49
    Future právě vstřelilo branku!
    Je hotovo. Future dnešní zápas vyhraje a připíše si plný počet bodů do tabulku. Autor branky opět TOMÁŠ CHROUST. Asistence: Martin Novotný.

58:03
    Poslední dvě minuty do konce základní hrací doby, Otrokovice tlačí a chtějí jednoznačně zabojovat o prodloužení.

57:14
    Otrokovice si berou čas na poradu.

57:11
    Hosté bojují o vyrovnání, opět musí dohánět jednobrankové manko.

55:41
    Přesilovka využita. TADEÁŠ CHROUST vypálil z dobré palebné pozice a dává zatím rozdílovou a možná vítěznou branku. Asistence: Tomáš Vojtíšek.

54:54
    Dvě minuty za sekání inkasuje také Michal Hradil, na fauly tedy vyrovnáno. Přesilovku si teď zkusí i Future.

54:44
    Ťopkova bomba nebyla vůbec špatná, Novotný si s ní však poradil.

54:54
    Přesilovka se hostům příliš nedaří, domácí se dobře brání.

52:53
    Vůbec první faul zápasu. Dvě minuty odsedí Vaculík.

52:49
    Strachota neprošel přes otrokovickou obranu. Stále je to spíš taktická bitva.

51:43
    Tadeáš Chroust poslal do brejku Řehoře, ten ale mířil pouze do Krkošky. Pumelice po zemi mu nenadělala problémy.

50:21
    Něco kolem deseti minut do konce základní části, stále je stav nerozhodný 3:3.

48:33
    Petříkova rána z voleje nebyla vůbec špatná, Novotný měl s jeho ránou docela plné ruce práce.

46:55
    Janča se protáhl kolem mantinelu, ale zakončit se mu nepodařilo.

45:03
    Zahrozily i Otrokovice, nicméně Novotný byl u své levé tyče připraven na střelu Sovjáka.

44:35
    Nepřesná střela Vaculíka, jenž napálil míček hodně tvrdě, leč nepřesně.

43:44
    Zatím se hraje hodně opatrně, spíše se vyčkává na chyby.

41:45
    Poslední dějství začalo, do útoku jdou ve žlutých hráčích bojující domácí.

40:01

40:00

Je za námi druhá třetina tohoto zápasu. Několikrát se skóre měnilo, domácí vedli, nicméně Moravané vždy dokázali zabojovat a vyrovnat. Do poslední dvacetiminutovky tak půjdeme za remízového stavu.

39:35
    Žďárského střela o kousek minula bránu. Skóre se nemění.

39:00
    Ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

37:38
    Dlouho to netrvalo a hosté opět vyrovnávájí tento hodně zajímavý duel. TOMÁŠ SOVJÁK byl přesně tam, kde měl být. Asistence: Václav Večeřa.

36:09
    Po delší době se urodila šance a hned je gólová. Dva Chroustové u této gólové akce. Tadeáš připravil pozici pro TOMÁŠE CHROUSTA a Future opět vede. Asistence: Tadeáš Chroust.

35:35
    Chroustova střela z velkého úhlu nebyla dobrá a navíc mu ani příliš nesedla.

33:09
    Otrokovice zahrávaly standardku, jenže kombinace nikterak nevyšla.

32:14
    Velká šance Otrokovic, které mohly jít do vedení. Sovják však z dobré pozice trefil pouze tyč!

30:23
    Novotný v poklidu přikryl míček po střele Koňaříka. Hraje se velice rychle a bez nějakého přerušení.

29:44
    Stále se stav nemění, jsme v polovině duelu a mnoho se toho momentálně neděje.

26:46
    V dobré pozici byl hostující Petřík, ale Novotný se překvapit nenechal po jeho tvrdě ráně.

25:33
    Future obléhá bránu Otrokovic, zatím žádná šance z toho nebyla.

24:23
    Hrajeme opět od znova, Moravané díky Jančovi dokázali vyrovnat a nyní se usazují v pásmu soupeře.

22:14
    Znovu je vyrovnáno. Ač nástup Otrokovic nebyl v této fázi nikterak oslnivý, přesto se povedlo hostům vyrovnat. TOMÁŠ JANČA měl přesnou střeleckou mušku. Bez asistence.

21:23
    Domácí začíná opět velice aktivně a před Krkoškou se neustále něco děje. Dobrou střelu vyslal především Vaculík, ale otrokovický strážce svatyně chytá.

20:01

Pauza se blíží ke svému konci, za chvíli jdeme do druhé třetiny.

Dlužil jsem vám ještě soupisky, tedy níže jsou k dispozici.

x3m team SSK Future: Novotný (Výtisk) - Zezulka, Kadoch, Gruber, Chroust Tomáš, Chroust Tadeáš, Ryneš, Řehoř, Chaloupka, Žďárský, Vaculík, Ryneš, Rebro, Vojtíšek, Vrtiška, Řeháček, Kopecký, Strachota.

Rozhodčí: Radek Vybíhal, Pavel Kačer.

První třetina je u konce, domácí tým vede zatím 2:1.

20:00

19:03
    Blíží se závěr první třetiny, domácí po počátečním nezdaru otočili stav.

18:34
    Střela Vojtíška nebyla vůbec špatná, Krkoška ji zjevně neviděl, přesto šla těsně nad bránu. Teď si hosté mohou oddechnout.

16:39
    Domácí překlopili skóre na svou stranu. Něco málo přes tři minuty do konce první části a VIKTOR KOPECKÝ svižnou ranou překonal nic netušícího Krkošku, jenž toho přes několik těl asi mnoho neviděl. Bez asistence.

16:45
    Hraje se docela tvrdě, šancí mnoho není. Avšak osobních soubojů ano.

15:34
    Domácím očividně vstřelená branka pomohla, nyní jsou aktivnější a tlačí se víc před Jana Krkošku.

14:33
    Hostující Janča vypálil z dobré pozice, jenže na jeho ránu Novotný velice dobře viděl, stav se proto nemění.

12:53
    Je vyrovnáno. TADEÁŠ CHROUST si našel cestičku až před brankáře Krkošku a toho bez problémů prostřeluje. K radosti diváků tak Future záhy rovná výsledek. Asistence: Michal Strachota.

08:38
    Uhrinovský dostal míček za Novotného branku a jen těsně před první tyčí nahrával připravenému LUKÁŠI PETŘÍKOVI, jenž ranou propálil brankáře a otevírá skóre. Asistence: Lukáš Uhřinovský.

07:45
    Domácí mohou v klidu rozehrát, hostům nevyšla kombinace.

06:04
    Hosté pěkně zakombinovali, ale nebylo to nic platné.

05:03
    V bráně domácích je Martin Novotný, který teď chytá ránu Nagyho do masky. Po krátkém přerušení se pokračuje.

04:34
    Zatím je to hodně opatrné utkání, více ze hry mají hráči Future, ale nedokáži prozatím brankáře Krkošku ohrozit.

03:20
    Hostující přečíslení bylo zastavenou faulem, hrát se bude proti jejich bráně.

02:22
    Domácí jsou zatím aktivnější a snaží se bojovat o první větší šance zápasu.

01:23
    První střelu vyslal na Výtiska hostující Stavjaník, ale neuspěl.

00:01

Hráči nastupují na hrací plochu, za pár okamžiků začínáme.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 13. Chroust Tadeáš (Strachota), 17. Kopecký, 37. Chroust Tomáš (Chroust Tadeáš), 56. Chroust Tadeáš (Vojtíšek), 59. Chroust Tomáš (Novotný) - 9. Petřík (Uhřinovský), 23. Janča, 38. Sovják (Večeřa), 60. Hradil (Nagy)

PSG Panthers Otrokovice: Krkoška Jan (Michaljovič) - Nagy Michal, Sovják, Valčík, Koňařík, Ťopek, Stavjaník, Večeřa, Uhřinovský, Ďopan, Janča, Nagy Martin, Spáčil, Petřík, Hradil, Kohout, Krkoška Martin.

Rozhodčí: Radek Vybíhal, Pavel Kačer