Future – Otrokovice 5:4 (kon.) | Liberec – Sparta 4:8 (kon.)
x3m team SSK Future
5:4 (2:1, 1:2, 2:1)
PSG Panthers Otrokovice
Sobota 26.01.2013, 19:00 • TJ Sokol Vinohrady • Livesport Superliga

Je dobojováno, Future nakonec udrželo hubené vítězství a bere tak plný počet bodů. To je pro dnešní večer vše, hezký sobotní večer. (20:55:39)

60:00

59:52
    Oddechový čas pro domácí.

59:23
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Tak možná ještě drama? Hosté snižují a opět jsou na dostřel. MICHAL HRADIL se dokázal střelecky prosadit. Asistence: Michal Nagy.

58:49
    Future právě vstřelilo branku!
    Je hotovo. Future dnešní zápas vyhraje a připíše si plný počet bodů do tabulku. Autor branky opět TOMÁŠ CHROUST. Asistence: Martin Novotný.

58:03
    Poslední dvě minuty do konce základní hrací doby, Otrokovice tlačí a chtějí jednoznačně zabojovat o prodloužení.

57:14
    Otrokovice si berou čas na poradu.

57:11
    Hosté bojují o vyrovnání, opět musí dohánět jednobrankové manko.

55:41
    Přesilovka využita. TADEÁŠ CHROUST vypálil z dobré palebné pozice a dává zatím rozdílovou a možná vítěznou branku. Asistence: Tomáš Vojtíšek.

54:54
    Dvě minuty za sekání inkasuje také Michal Hradil, na fauly tedy vyrovnáno. Přesilovku si teď zkusí i Future.

54:44
    Ťopkova bomba nebyla vůbec špatná, Novotný si s ní však poradil.

54:54
    Přesilovka se hostům příliš nedaří, domácí se dobře brání.

52:53
    Vůbec první faul zápasu. Dvě minuty odsedí Vaculík.

52:49
    Strachota neprošel přes otrokovickou obranu. Stále je to spíš taktická bitva.

51:43
    Tadeáš Chroust poslal do brejku Řehoře, ten ale mířil pouze do Krkošky. Pumelice po zemi mu nenadělala problémy.

50:21
    Něco kolem deseti minut do konce základní části, stále je stav nerozhodný 3:3.

48:33
    Petříkova rána z voleje nebyla vůbec špatná, Novotný měl s jeho ránou docela plné ruce práce.

46:55
    Janča se protáhl kolem mantinelu, ale zakončit se mu nepodařilo.

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 13. Chroust Tadeáš (Strachota), 17. Kopecký, 37. Chroust Tomáš (Chroust Tadeáš), 56. Chroust Tadeáš (Vojtíšek), 59. Chroust Tomáš (Novotný) - 9. Petřík (Uhřinovský), 23. Janča, 38. Sovják (Večeřa), 60. Hradil (Nagy)

x3m team SSK Future: Novotný (Výtisk) - Zezulka, Kadoch, Gruber, Chroust Tomáš, Chroust Tadeáš, Ryneš, Řehoř, Chaloupka, Žďárský, Vaculík, Ryneš, Rebro, Vojtíšek, Vrtiška, Řeháček, Kopecký, Strachota.
    PSG Panthers Otrokovice: Krkoška Jan (Michaljovič) - Nagy Michal, Sovják, Valčík, Koňařík, Ťopek, Stavjaník, Večeřa, Uhřinovský, Ďopan, Janča, Nagy Martin, Spáčil, Petřík, Hradil, Kohout, Krkoška Martin.

Rozhodčí: Radek Vybíhal, Pavel Kačer