Olomouc – SHK Hodonín 0:2 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 3:2 (po pr.) | HC Plzeň – HC Kladno 4:2 (kon.)
Havířov – Zlín 1:10 (kon.)
HC Kometa Brno
3:2 (0:2, 0:0, 2:0 - 1:0)
HC Dukla Jihlava
Neděle 27.01.2013, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

Je dobojováno. Kometa vítězí v prodloužení a připisuje si další bodový zisk do tabulky. Ode mně je to pro dnešek vše, loučím se s vámi a přeji vám příjemný zbytek dne. (14:14:16)

62:44
    Kometa právě vstřelila branku!
    Domácí kapitán ROSTISLAV ŠNAJNAR napřáhl na modré a v přesilové hře propálil vše, co mu stálo v cestě. Kometa si tak z dnešního zápasu připíše dva body, do Jihlavy putuje pro někoho nečekaný jeden bod. Asistence: David Sedláček.

62:22
    Za podražení je vyloučen hostující Váňa. Kometa může rozhodnout ještě před nájezdy.

61:49
    Zukalova rána z levého křídla, domácí útočník se následně snažil obtočit bránu, puk se mu ale kolem vzdálenější tyčky zasunout nepodařilo.

61:32

61:21
    Až teď putuje puk pryč z pásma.

61:06
    Kometa se nemůže osvobodit, hosté ji stále svírají v pásmu.

60:30
    Jihlava pokračuje v přesilové hře 4 na 3. Pospíchal střílel z první z levého křídla, střela mu ale nesedla.

60:01

Šedesát minut výsledek nepřineslo, na řadu přijde prodloužení. Jihlava zaskočila brněnského favorita, který poprvé v sezóně nebere z domácího zápasu plné tři body.

60:00

59:56
    Mejzlík pálil tvrdě od modré, puk skončil v lapačce Slavíčka po efektivním semaforu.

59:40
    Kometa vyhazuje puk pryč z pásma.

59:32
    Hroudný (KOM) vyloučen za hrubost. Dukla bude dohrávat třetinu v přesilové hře. Ale až po oddechovém času, který si hostující trenér vyžádal.

59:22
    Hasoň pálí z pravého křídla, Kořenář ramenem vyráží do rohu.

58:10
    Šmída při rozehrávce nechal za sebou volný puk, toho se málem ujal hostující Indra, který však nevyužil zaváhání Brňanů v blízkosti jeho branky.

57:00
    Gotthardova křižná přihrávka měla oči, jeho spoluhráč však nedokázal zamést puk za záda Kořenáře.

Pavel Kuba

Branky a nahrávky: 47. Šmída (Kališ), 48. Hasoň (Šnajnar, Sedláček), 63. Šnajnar (Sedláček) - 7. Havelka, 13. Pospíchal (Kousal, Najman)

HC Kometa Brno: Slavíček – Jirůšek, Süss, Havlát, Kališ, Heinrich, Hasoň, Škvrně, Zukal, Čejka, Horký, Tauwinkl, Šmída, Hroudný, Šnajnar (C), Gotthard, Sedláček.
    HC Dukla Jihlava: Kořenář J. – Pospíchal (C), Havelka, Pražák, Křížek, Šlapáček, Najman, Chylík, Mareš, Váňa, Mejzlík, Huňáček, Kořenář M., Peschout, Indra, Kousal, Oščádal.

Rozhodčí: Humpolíček - Chocholouš, Kohoutek