Žilina – Trenčín 4:3 (po pr.) | Banská Bystrica – Piešťany 1:3 (kon.) | Nitra – Poprad 4:5 (po s.n.)
Martin – Zvolen 4:1 (kon.) | Skalica – Košice 5:1 (kon.)
MsHK Žilina
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
HK DUKLA Trenčín
sk Úterý 29.01.2013, 17:00 • Zimný štadión Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Je tu koniec zápasu, rozhodujúci gól zápasu padol teda v predĺžení, na samostatné nájazdy neprišlo. Dva body pre svoj tím vybojoval Rúfus, ktorý vsietil gól 28 sekúnd pred koncom predĺženia. My Vám ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na Vás aj nabudúce. Dovtedy dovidenia. (19:03:26)

64:32
    Žilina dala gól!
    Ihneď po buly napriahol od modrej IGOR RÚFUS, ktorý prepálil všetko, čo mu stálo v ceste. Asistencia: Milan Drevenák.

64:18
    Valášek mohol rozhodnúť, jeho bekhendový blafáčik neúspešný.

63:40
    Gašparovič sám prebehol celé ihrisko, zakončil, no gól nedal. Akcia pripomínala tú zo 41. minúty, akurát s iným koncom.

63:39
    Po tejto strele puk skončil na ochrannej sieti, Nagy pokus vyrazil.

63:24
    Rúfus odzbrojil Pardavého pri mantineli.

62:57
    Varga mal víťazný gól na hokejke! Varga sa dostal sám do úniku, no nepodarilo sa mu kľučkou prekonať Nagya!

62:42
    Bokroš vyskočil z trestnej lavice, trenčiansky bek to skúsil bekhendom, Žigárdy pozorný.

62:25
    Trenčín vo štvorici.

62:09
    Kopeckého strela skončila iba na betónoch Nagya.

61:49
    Sojčík na útočnom výlete, sám ale proti trom neuspel.

61:28
    Trenčín sa oslobodzuje.

61:26
    Žilina veľmi pekne zakombinovala, roztočila kolotoč, následne na to prišla strela z ťažkého uhla, ktorú Nagy chytil.

60:50
    Trenčania vyhodili puk z pásma ihneď po buly.

60:48
    Puk zrazený na tribúnu.

60:25
    Tomáš Bokroš vylúčený za sekanie, veľká šanca pre vlkov!

60:22
    Veľká šanca Žiliny, ktorá sa dostala do prečíslenia! Krajči doklepával viackrát puk, Nagy si postrážil priestor!

60:01
    Začalo predĺženie.

V tretej tretine sme videli dva góly. V úvode prekvapil Trenčanov Varga, ktorý expresným gólom strhol vedenie na svoju stranu. V 52. minúte Marosz vyrovnal, na rade je predĺženie. To začne o malú chvíľu.

Peter Marienka

Branky a nahrávky: 14. Krajči (Brcko, Drevenák), 40. Drábek, 41. Varga (Krajči), 65. Rúfus (Drevenák) - 33. Gašparovič (Marosz, Pardavý), 37. Rusnák (Filo, Otčenáš), 52. Marosz (Gašparovič)

MsHK Žilina: Žigárdy - Rúfus, Brcko, Leško, Drábek, Sekáč, Slota, Staňo - Drevenák, Krajči, Varga - Kokavec, P. Kopecký, Sýkora - Valášek, Ďuriš, Heffernan - Kubiš.
    HK DUKLA Trenčín: Nagy - Bokroš, Imrich, Pozník, Bagin, Bednár, Habšuda, Vizváry, Marković - Gašparovič, Marosz, Pardavý - Sojčík, Lelkeš, Mikula - Filo, Rusnák, Otčenáš - Broska, Nemček, Jakúbek.

Rozhodčí: Gašparík, Holienka, Bednár