Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:4 (po s.n.) | Spišská N. Ves – Prešov 4:2 (kon.) | Bardejov – Topoľčany 3:2 (kon.)
Senica – Detva 2:3 (po s.n.)
po s.n.
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:4 (3:1, 1:2, 0:1)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Pondělí 11.02.2013, 17:00 • ZŠ Michalovce • 1. liga play-off (SR)

00:70
    Dukla dala gól!
    RICHARD ŠECHNÝ ako jediný premenil svoj samostatný nájazd, Michalovce vyhrávajú!

Richard Šechný prekonal hosťujúceho Palka.

69:16
    Trest za hákovanie si odsedí Martin Drotár.

68:44
    Matej Češík si odsedí dve minúty za podrazenie.

59:22
    Liptovský Mikuláš dal gól!

JURAJ KURIC vyrovnal stretnutie v posledných minútach zápasu, po strele z medzikružia.
    Asistencia: Klepáč Peter, Bartík Peter

50:48
    Maroš Žemba si odpyká dvoj minútový trest za podrazenie.

45:09
    Ľubomír Chovan dostal menší trest + osobný trest za napadnutie hlavy a krku.

38:37

UHRÍK MICHAL znižuje náskok Dukly po strele z medzikružia.
    Asistencia: Češík Matej

36:02
    Trest za hru za nebezpečnú hru zo zdvihnutou hokejkou si odsedí Paľovčík Miloš.

35:53
    Dukla si zahrá presilovú hru za faul Michala Mravca, ktorý dostal štyri minúty.

33:55
    Trast za hrubosť si odpykajú obe strany. Na strane Liptovského Mikuláša Lukáš Paukovček, a na strane Dukly Richard Šechný.

27:52

ANTON ČAVRK dotlačil puk do brány po Linetovej strele.
    Asistencia: Linet Jakun, Zorvan Ivan

25:16
    Mezovský Filip si odpyká trest za kroštek.

24:33

JAKUB BAČA znižuje stav stretnutia svojou strelou od modrej čiary na 3:2.
    Asistencia: Michal Galko

23:21
    Štefan Rusnák si odsedí dvoj minútový trest za hákovanie.

19:52
    Martin Opatovský si odsedí trest za zovretie puku.

18:54

Dukla využíva presilovú hru, jej autorom je RICHARD ŠECHNÝ ktorý sa pokúšal o strelu z medzikružia, no nevišla a musel to doraziť.
    Bez asistencie

18:31
    Bača Jakub si odpyká trest za podrazenie.

16:12
    Dukla si zahrá oslabovu hru za faul Hrubého Jozefa.

15:16

TOMÁŠ BANOVSKÝ si obkorčuľoval bránu a zasunul puk k pravej tyčke, a ujal sa vedenia.
    Bez asistencie.

14:12
    Lunter Mário si odsedí trest za držanie.

12:27

MICHAL MRAVEC vymietol pavučinu v ľavom hornom rohu, a vyrovnáva stav stretnutia.
    Asistencia: Uhrík Michal, Kuric Juraj