Barys – Dynamo Moskva 4:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Nižněkamsk – Ufa 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Novokuzněck 5:2 (kon.) | Jaroslavl – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Čerepovec – Kazaň 0:2 (kon.) | Viťaz – Minsk 2:4 (kon.) | Mytišči – Novosibirsk 2:3 (po s.n.)
Spartak Moskva – HC Slovan 3:4 (po pr.) | Doněck – CSKA Moskva 1:2 (po s.n.) | Riga – Lev 1:3 (kon.)

58:22
    Milovzorov mířil jen do výstroje Tarkkiho.

57:41
    Chochrjakov střílel od modré čáry, domácím z vyrovnávajícího gólu překazil radost hostující brankář.

56:30
    Hosté jsou s blížícím se závěrem aktivnější. Dalton musel předvést další zákrok, tentokrát proti pokusu Proškina.

55:27
    Růžičkovo zakončení zastavil až domácí brankář.

53:52

54:44
    Slepišev střílel při početní výhodě jen do domácího gólmana.

53:11
    Tarkki chytá střelu Bělova do své výstroje.

51:52
    Naopak vyrovnat mohl jaroslav Alševskij, hostující brankář tentokrát předvedl úspěšný zákrok. Šulakov (NIZ) - 2 minuty - sekání.

50:24
    Hosté pochopitelně zvýšili aktivitu, Zubarev se snažil vrátit dvoubrankové vedení, proti byl ale Dalton.

48:40
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Neftěchimik Nižněkamsk se poprvé prosazuje v dnešním duelu, který bude po gólu ROMANA LJUDUCINA ještě hodně dramatický. Asistence: Ruslan Nurtdinov.

47:31
    Netík je ve třetí třetině hodně aktivní. Nyní vyslal třetí pokus v této části hry, ale stejně jako ve dvou předchozích případech Tarkkiho nepřekonal.

46:34
    Od modré čáry vyslal svůj pokus Sopel, gólman Dalton si připsal úspěšný zákrok.

45:12
    Střelecký pokus Netíka chytá brankář Ufy.

43:46
    Střelecké pokusy na obou stranách. Nejprve Mirnov prověřil pozornost domácího brankáře, ten byl připraven. Při následné střele domácích Tarkki zasáhnul svou lapačkou.

42:10
    ... zatím se tak neděje. Nikdo si na začátku závěrečné části nedokázal vypracovat vážnější ohrožení brány soupeře.

40:30
    Uvidíme, zda-li nějaký tým předvede raketový nástup do začátku třetiny, jako tomu bylo v předchozí periodě.