Barys – Dynamo Moskva 4:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 2:3 (kon.) | Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Nižněkamsk – Ufa 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Novokuzněck 5:2 (kon.) | Jaroslavl – Chabarovsk 4:1 (kon.)
Čerepovec – Kazaň 0:2 (kon.) | Viťaz – Minsk 2:4 (kon.) | Mytišči – Novosibirsk 2:3 (po s.n.)
Spartak Moskva – HC Slovan 3:4 (po pr.) | Doněck – CSKA Moskva 1:2 (po s.n.) | Riga – Lev 1:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
Metallurg Novokuzněck
Středa 13.02.2013, 16:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:13:17)

Je konec! Torpedo Nižnij Novgorod poráží v dnešním utkání Metallurg Novokuzněck po jasném průběhu 5:2 a na hostujících hráčích bylo až příliš patrné, že v podstatě o nic nehrají, neboť o postup do play off bojovali dnes pouze domácí hokejisté. Zápas tak měl, až na pár okamžiků, jasný průběh a ve třetí třetině pečetil vítězství domácích ve 48. minutě Gorbunov.

60:00

59:52

59:21
    Znovu se hosté usazují před Bespalovem, ovšem na něho šlo jen několik málo střel.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny a i dnešního utkání.

58:41
    Kombinace se hostům vůbec nedaří, teprve nyní se dostávají do útočného pásma, kde jsou již v přesilovkovém rozestavení.

57:52
    Jevsejenkov oslabuje svůj tým, dostává dvouminutový trest a hosté si zahrají přesilovou hru.

55:37
    Oba týmy střídají, tempo hry poněkud opadlo, o vítězi utkání je zřejmě již rozhodnuto.

54:51
    Většina puků v útočné třetině Metallurgu končí v rozích, kde ho získávají zpravidla hokejisté Torpeda.

53:26
    Ključnikov kroutí hlavou, třetí střela z nebezpečné pozice, gólman Metallurgu není spokojen s výkonem vlastní obrany.

53:16
    Ključnikov musí opět zasahovat, tentokrát z levé strany střílí Kicyn.

52:24
    Krásně obešel Andersson obránce Metallurgu z levé strany a připravil si výhodnou střeleckou pozici, nicméně puk letí mimo branku!

51:11

50:41
    Od modré zkouší střílet Kuklev, ale puk odráží bránící hráč Torpeda, toto oslabení zřejmě domácí hokejisté zvládnou ubránit.

50:09
    Až nyní se domácí osvobozují, střídání na obou stranách.

49:46
    Metallurg od úvodních vteřin v přesilovkovém rozestavení před Bespalovem.

49:11
    Hosté si zahrají přesilovou hru, na trestnou lavici odchází domácí Maxim Kicyn.

47:42
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    VLADIMIR GORBUNOV překvapil obranu Metallurgu včetně gólmana Ključnikova, kterého domácí forvard překonává lehkým bekhendovým nahozením z levé strany. Asistence: bez asistence.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 5. Zajnullin (Ugarov), 14. Thörnberg (Hietanen), 23. Potapov (Miščenkov, Galuzin), 38. Vasiljev (Ugarov, Hietanen), 48. Gorbunov - 3. Lazarev (Mereškin), 26. Romanov (Kurepanov)

Torpedo Nižnij Novgorod: Bespalov (Koval) - Hietanen, Jevsejenkov, Varlamov, Bykov, Ťuljapkin, Vasiljev, Stalnov - Andersson, Makarov, Thörnberg - M. Potapov, Sšastlivyj, Kicyn- Gorbunov, Zajnullin, Ugarov - Miščenko, A. Potapov, Valujskij, Galuzin
    Metallurg Novokuzněck: Ključnikov (Sorokin) - Romanov, Kuklev, Arzamascev, Ježov, Jacenkov, Grišin - Lazarev, Mereškin, Jefimov - Vyglazov, Žafjarov, Černych - Turukin, Mitrjakov, Nazarov - Šabunov, Arkalov, Kurepanov, Bessonov, Islamov

Rozhodčí: Anisimov, Olenin - Metalnikov, Sirotkin