Zenit – Liverpool 2:0 (kon.) | Machačkala – Hannover 3:1 (kon.) | Sparta – Chelsea 0:1 (kon.)
Levante – Olympiakos 3:0 (kon.) | Neapol – Plzeň 0:3 (kon.) | Dynamo Kyjev – Bordeaux 1:1 (kon.)
Leverkusen – Benfica 0:1 (kon.) | BATE – Fenerbahce 0:0 (kon.) | Ajax – FCSB 2:0 (kon.)
Basilej – Dněpropetrovsk 2:0 (kon.) | Inter – Kluž 2:0 (kon.) | Newcastle – Met. Charkov 0:0 (kon.)
Stuttgart – Genk 1:1 (kon.) | Atlético – Kazaň 0:2 (kon.) | Mönchengladbach – Lazio 3:3 (kon.)
Tottenham – Lyon 2:1 (kon.)
Levante UD
3:0 (2:0)
Olympiakos Pireus
Čtvrtek 14.02.2013, 19:00 • Estadi Ciutat de València, Valencia (Španělsko) • Evropská liga

Utkání končí za stavu 3:0 pro favorizované Levante a uvidíme, zda si tuto formu ponechá i do odvetného souboje, který se odehraje pochopitelně v Řecku.
    Skóre otevřel v desáté minutě Ríos, ve čtyřicáté minutě navyšoval Barkero. Gólové hody uťal v šestapadesáté minutě Martins.
    Olympiacos se dlouho nemohl dostat do zakončení a možná i kvůli tomu dnešní zápas nezvládl, dlouhou dobu měl totiž navrch. Nutno dodat, že nebyla proměněna penalta. To se povedlo, nebo spíše nepovedlo Martinsovi, který poslal míč úplně mimo bránu. (20:58:57)

90+4
    Gól domácích na 4:0 nebyl uznán pro ofsajd.

90+4
    Parádně zasáhl Megyeri! Nejprve proti ráně z dálky, následně vykryl i dorážku. Přichází roh.

90+4
    Duo rohových kopů však nepřineslo nic závažného. Posléze přichází stejná standardní situace pro Olympiacos.

90+2
    Po sražené střele přichází na scénu další roh domácích.

90+1
    Rohový kop pro domácí.

90
    Nastaveny byly čtyři minuty.

89
    Na obou stranách byly k vidění šance. Na jedné straně pálil Rafik Djebbour, na druhé Michel, ale oba byli nepřesní.

87
    Po dlouhé době přišlo ofenzivní snažení Olympiacosu, to však končí pouze střelou do boční sítě.

86
    V ofsajdu byl Robert Aquafresca.

86
    Stále má navrch Levante a hostující Olympiacos čelí velkému tlaku. Řecký tým se toho dnes na moc nevzmohl a uvidíme, zda ještě sníží.

84
    Mírně převažuje Levante, na jehož účet připsal další ránu Kostas Mitroglou, nebyl však nikterak přesný.

82
    Domácí střídají. Odešel Martins, přišel Acquafresca.

80
    Do konce dnešního utkání zbývá nějakých deset minut a je více než jasné, kdo se dnes bude z výhry radovat. Počkejme si však, jaký bude konečný výsledek. Mezitím se nám chystá další střídání.

79
    Zasahovat musel Megyeri, jenž lapil míč po přímém kopu. Pálil Michel, ale pouze do míst, kde stál bulharský gólman.