Dukla – Královo Pole 20:16 (kon.) | Lovosice – Jičín 22:30 (kon.) | Kopřivnice – Karviná 29:34 (kon.)
Zubří – Plzeň 21:20 (kon.)
HC Dukla Praha
20:16 (11:8)
SKKP Handball Brno
Sobota 16.02.2013, 16:30Chance Extraliga mužů

Sestavy a branky:

HC Dukla Praha: Petržala, Suchý – Šik 5, Kotrč 3/1, Mráz 3/1, Syřínek 3, Lehocký 2, Krupa 1/1, Piskač 1, Sviták 1, Šůstek 1, Konšel, Polášek, Rams

Handball KP Brno: Bavlnka, Zaplatílek - Hastík 6/2, Dostalík 5, Barabáš 2, Hubáček 1, Koubek 1, Zima 1, Chýlek, Klačo, Kubis, Musil, Pasek, Ryšavý (18:29:32)

Dnešní utkání provázelo málo branek, o to lepší zákroky jsme mohli zhlédnout v podání brankářů obou družstev. Domácí dokázali dotáhnout zápas do vítězného konce a díky Milanu Kotrčovi vyhráli rozdílem 4 branek.

60
    Konec zápasu. (20:16)

60
    Hastík ze sedmimetrového hodu trefuje konstrukci branky a z levého křídla se ještě v posledních vteřinách trefuje Milan Kotrč. (20:16) (20:16)

60
    Dvě minuty za hru nohou dostává Vojtěch Šik, ten za třetí vyloučení vidí červenou kartu. Dukla bude půl minuty dohrávat ve čtyřech. (19:16) (19:16)

60
    Z křídla svou šanci nevyužil Jan Syřínek. Následuje červená karta pro Jakuba Svitáka za faulování v rychlém útoku Brna. (19:16) (19:16)

59
    Technická chyba hostí posouvá do útoku Duklu, trenér Pauza si bere oddechový čas. (19:16) (19:16)

59
    Z velké vzdálenosti se prosazuje Vojta Šik. (19:16) (19:16)

59
    Paseka pro Hubáčka získal míč, Brno snižuje na dvoubrankový rozdíl. (18:16) (18:16)

58
    Za faul na Mráze dostal dvouminutový trest Michal Dostalík. (18:15) (18:15)

57
    Hastík se nyní nemýlí. (18:15) (18:15)

57
    Na dvě minuty vyloučen Matěj Konšel, ze sedmimetrové vzdálenosti Petržalu Dostalík nepřekonal. Hostí zůstávají u míče. (18:14) (18:14)

56
    Technická chyba domácích a výborný zákrok Petržaly proti Hubáčkovi. Ihned se do zakončení dostal Jan Syřínek. (18:14) (18:14)

55
    Brnu odpískána pasivní hra. (17:14) (17:14)

54
    Z velkého úhlu se pokusil vystřelit Martin Lehocký, jeho střelu Bavlnka s přehledem chytá. Petržalu na druhé straně překonal David Barabáš. Konšela Bavlnka vychytal. (17:14) (17:14)

53
    Z šestimetrové vzdálenosti se prosadil Viktor Hastík. (17:13) (17:13)

52
    Na dvě minuty vyloučen domácí Šik. (17:12) (17:12)

51
    Petržala chytá, ale jeho tým se v postupné přesunu do útoku neprosadil. (17:12) (17:12)