Neděle 17.02.2013, 17:00Play-off Krajské ligy

Michal Dvořák od červené čáry trefuje do odkryté klece pouze tyč!

58:57
    Trenér Pardubic Jindřich si svolává hráče ke střídačce a pokusí se jim naordinovat správnou taktiku na závěrečné okamžiky. Truhlář zůstává na střídačce!

58:57
    Ještě to bude drama, za podražení odchází na trestnou Ugo Dobiáš (CHR) a minutu před koncem nabízí Pardubicím přesilovou hru.

57:41
    Jiří Plch mohl rozhodnout, jenže před poloprázdnou brankou mu střela nesedla!

56:57
    Polákovo nahození bylo ještě před červenou čarou, odpískáno je tedy zakázané uvolnění.

56:23
    Hodně tvrdé zákroky nyní předváděla chrudimská obrana, dle hlavního rozhodčího bylo vše v mezích pravidel.

55:06
    Závodní hokejová se snaží o zvrácení skóre, stále se ale nemůže prokousat na soupeřovu polovinu.

54:33
    Dnešnímu utkání přihlíží velice slušných 313 diváků!

54:08
    Chrudimští se ubránili bez větších problémů a hrají v pěti. Pardubicím již moc času na obrat v zápase nezbývá.

53:52
    Filip Procházka dokonce zaútočil v oslabení, jeho střela na bližší tyč však Truhláře nezaskočila.

52:08
    Jan Turčáni (CHR) to přehnal s agresivitou u mantinelu a dostává dvě minuty za krosček. Další nepříjemné momenty pro chrudimskou defenzívu.

51:56
    Marek Kišš z rychlého protiútoku trefuje tyč Truhlářovy svatyně!

50:33
    Pardubičtí hrají v pěti a mohou opět pomýšlet na útok.

48:33
    Michal Rejzek (ZHP) oslabuje pardubický mančaft, když dostává menší trest za hrubost.

45:57

43:57
    Martin Šejba (ZHP) dostává dvě minuty za úder loktem. Pardubické čeká další oslabení.

43:51
    Pardubice právě vstřelily branku
    Pardubice ještě vykřesaly drobnou naději, přesnou střelou z pravého kruhu se prosadil MARTIN ŠEJBA a zaznamenává tedy svůj druhý zásah v dnešním zápase - 4:2! Bez asistence.

42:11
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Hokejistům Pardubic se v začátku první třetiny zavírají brány semifinále. MAREK DVOŘÁK stál připraven na brankovišti a přesnou dorážkou zvyšuje na rozdíl tří branek - 4:1! Asistence: Jiří Polák a David Holub.

41:45
    A o postupujícím do semifinále mohlo být nyní definitivně rozhodnuto a opět u toho byl Petr Bartoníček! Dobiáš mu připravil další stoprocentní šanci, chrudimský ostrostřelec však odmítl hattrick a branku minul!

40:01

40:00

39:31
    Závěr třetiny tráví oba týmy před Amentem, Pardubicím se však nedaří v koncovce.

37:44
    Bartoníček mohl nyní dokonat hattrick, když táhl protiútok dva na jednoho. Nepodařila se mu ani střela, ani dobře myšlená nahrávka na Králíčka.

35:11
    Závodní hokejová nesehrála přesilovou hru špatně, chrudimská obrana v čele s Amentem však zamezila soupeřům skórovat.

33:11
    Petr Králíček (CHR) dává možnost Pardubicím zkorigovat stav, když odchází k časoměřičům za nedovolené bránění.

32:00
    Domácí odskakují na rozdíl dvou branek, Petr Králíček šikovně vysunul na zteč svého jmenovce PETRA BARTONÍČKA a ten se v samostatném úniku nemýlil - 3:1! Asistence: Petr Králíček a Filip Procházka.

31:25
    Pardubice jsou ve čtyřech.

30:49
    Nyní se budou hráči Pardubic potit. Celkem 36 vteřin nyní budou hrát ve třech, protože na trestnou lavici usedá ještě Martin Šejba (ZHP).

30:06

29:25
    Ugo Dobiáš ukázal svoji šikovnost při vlastním oslabení, troufl si do úniku jeden na jednoho a vybojoval trest pro soupeře. Miloš Havrda (ZHP) držením ukončuje přesilovou hru Pardubic, pokračovat se bude ve čtyřech.

28:56
    Domácí se zatím brání výborně, dvakrát vyhodili až za pardubickou branku.

28:06
    Čeká nás první početní výhoda Závodní hokejové v dnešním zápase, Dušan Schweinfurter (CHR) je poslán na lavici hanby za nedovolené bránění.

27:30
    Stejná situace se opakuje o minutu později.

26:19
    Přerušení přichází po zakázaném uvolnění Chrudimi.

25:55
    David Holub prošel do útočné třetiny, hodil si kotouč do středu, ale jeho následnou střelu Truhlář vyrazil.

24:31
    Domácí už se hnali do dalšího protiútoku, nepřesná přihrávka však vše zhatila.

23:08
    Zato na druhé straně se urodilo! PETR BARTONÍČEK si branku jednoznačně zasloužil, nyní mu ji připravil Petr Králíček, který ho na brankovišti našel přesným pasem a chrudimskému útočníkovi pouze stačilo nastavit hokejku - 2:1! Asistence: Petr Králíček a Ugo Dobiáš.

22:56
    Roman Koblížek se dostal do samostatného úniku, byl zpomalen, ale o faul se dle rozhodčího nejednalo.

21:23
    Ve druhém dějství zatím drží kotouč zejména pardubičtí hokejisté, Ament však zasahovat nemusel.

20:01

První perioda právě skončila, výsledek je nerozhodný. Domácím se úvodní minuty podařily lépe, jejich vedení však ztratili při vlastní přesilové hře. Druhá třetina začne asi v 17:45.

20:00

19:50
    Miloš Havrda poslal puk přímo do Amentovy výstroje.

19:03
    Polák v přečíslení dva na jednoho posunul kotouč na Davida Holuba, toho ale bez problému vychytal Truhlář! Holub to poté ještě řešil seknutím do mantinelu, za což by mohl postupem času dostat také osobní desetiminutový trest.

17:53
    Nyní se bude vylučovat na obou stranách. Za podražení si půjde na dvě minuty odpočinout Zdeněk Formánek (CHR) a za hosty Ladislav Jindřich (ZHP) za nafilmovaný pád. Pokračovat bude standartní přesilová hra pět na čtyři.

17:23
    Tomáš Kubelka (ZHP) dostává dvě minuty za hru vysokou holí. Podaří se tentokrát v přesilové hře skórovat?

17:15
    Petr Bartoníček je zatím nejaktivnějším hráčem Chrudimi, nyní málem nachytal brankáře Pardubic na švestkách. Jeho střela z pravého kruhu Truhlářovi vypadla a už se pomalu sunula za brankovou čáru! Truhlář ji ale stihl včas zastavit!

16:11
    Nebezpečná příležitost Chrudimi! Václav Novák posunul kotouč na střed na Jiřího Plcha, který z první donutil Truhláře k dalšímu skvělému zákroku!

15:40
    Zakázané uvolnění Pardubic.

15:14
    David Holub vyslal z pravého kruhu nepříjemnou střelu, Truhlář vyráží maskou.

14:03
    Domácí to řeší dlouhými přihrávkami, z čehož mohou pramenit icingy, právě jako v tomto případě.

13:50
    Závodní hokejová poměrně vysunula forčekink a daří se jí zabraňovat hladkému přesunu Chrudimi přes střední pásmo.

11:53
    Jindřich si nevšiml svého spoluhráče a vjel zpátky do útočného pásma. Nemůže následovat nic jiného než postavení mimo hru.

11:10
    Bartoníček se zmocnil puku ve středním pásmu, přejel modrou a tahem vystřelil. Brankář Pardubic odráží kotouč do ochranné sítě, vhazovat se bude po jeho pravici.

10:39
    Nyní přišla velmi dlouhá pasáž, ta byla ukončena nepřesnou chrudimskou rozehrávkou a zakázaným uvolněním.

09:04
    Chrudim má nyní souvislý tlak, snaží se vrátit náskok na svoji stranu. Truhlář je ale rapidně proti.

08:21
    Zdeněk Formánek od modré čáry pěknou ranou trefuje tyč!

07:10
    Přesně s návratem vyloučeného hráče měl velkou šanci Petr Bartoníček, z bezprostřední blízkosti však trefil pouze boční oblouk pardubické svatyně!

05:53
    Tak tohle chrudimským hokejistům velmi nevyšlo. Závodní hokejová srovnává při vlastním oslabení, Ladislav Jindřich načasoval přihrávku do předbrankového prostoru přímo na najíždějícího MARTINA ŠEJBU, který prostřelil Amenta - 1:1! Asistence: Ladislav Jindřich.

05:10
    Chrudim je v úvodu zápasu aktivnějším celkem a za svoji převahu nyní sklidí ovoce. Za katr putuje Miloš Havrda (ZHP) za nedovolené bránění.

03:54
    Chybu hostujícího obránce na modré čáře mohl potrestat Filip Procházka, jeho střela zaplula přímo do Truhlářovy lapačky.

02:50
    Petr Bartoníček zastavil vznikající pardubický útok sporným způsobem, sudí jen zakroutil hlavou.

02:04
    Poprvé za tři zápasy této série vidíme branku již v první třetině! Skvělou práci odvedl JIŘÍ PLCH, šel sám na branku a ač byl faulován, dokázal po bekhendové kličce poslat kotouč výstavně pod víko. Truhlář neměl šanci - 1:0! Asistence: Zdeněk Formánek.

01:37
    Na druhé straně si první zákrok připisuje také Truhlář, Jiří Polák obkroužil branku a snažil se zasunout kotouč k tyči, brankář Závodní hokejové byl však včas na svém místě.

00:54
    Robert Krejnus vyslal na Amenta nebezpečnou střelu, chrudimský brankář měl však vyrážečku na správném místě.

00:01

HC Chrudim: Ament (Dundáček) - Sýkora, Formánek, Dobiáš, Dvořák, Novák, Zrůst, Králíček, Bartoníček, Schweinfurter, Procházka, Turčáni, Urban, Kišš, Plch, Slavík, Holub, Vacek, Polák, Frýda

Závodní hokejová Pardubice: Truhlář (Lejsek) - Vlasák, Rozlivka, Fousek, Procházka, Ludvík, Krejnus, Rejzek, Čapek, Lubina, Kubelka, Koblížek, Palaščák, Křečan, Šejba M., Jindřich, Havrda, Šindler, Čermák, Šejba J., Musil

Rozhodčí: Chlaň - Padevět, Mrázek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 3. Plch (Formánek), 24. Bartoníček (Králíček, Dobiáš), 32. Bartoníček (Králíček, Procházka), 43. Dvořák (Polák, Holub) - 6. Šejba M. (Jindřich), 44. Šejba M.

Rozhodčí: Chlaň - Padevět, Mrázek