Manchester United
2:1 (0:0)
Reading FC
Pondělí 18.02.2013, 21:00 • Old Trafford, Manchester • FA Cup

Hlavní rozhodčí Marriner ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Manchester United porazil svého soupeře Reading FC v poměru 2:1. Všechny tři branky padly ve druhém poločase, ve kterém jsme sledovali výborný fotbal. Skóre otevřel v šedesáté deváté minutě Nani a o tři minuty později se trefil také Hernandez. Devět minut před koncem utkání pak snížil na 2:1 aktivní McAnuff. Velkou pochvalu zaslouží Federici, který si dnes připsal několik skvělých zákroků. Nicméně domácí Manchester si postup do čtvrtfinále zasloužil, ale Reading se za předvedenou hru stydět nemusí. Ve čtvrtfinále se Manchester United utká s vítězem z osmifinálového zápasu, ve kterém se utkají Middlesbrough a Chelsea. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc. (23:04:08)

Držení míče: Manchester United 65% - 35% Reading FC.

Střely na branku: Manchester United 11 - 3 Reading FC.

Střely celkem: Manchester United 17 - 7 Reading FC.

90+5
    Domácí tým dostal výhodu volného přímého kopu, ale branku hostí neohrozil.

90+4
    Valencia vystřelil, ale skóre se nemění.

90+4
    Reading zahrával rohový kop, ale branku domácího celku neohrozil. Federici sprintuje zpět do své svatyně.

90+4
    Le Fondre se probojoval k hlavičce, ale jeho střelecký pokus někdo z protihráčů tečoval a střela skončila těsně nad brankou.

90+4
    Do pokutového území přispěchal i Federici.

90+3
    Nani fauloval a Reading dostane výhodu volného přímého kopu.

90+3
    Další autové vhazování na útočné polovině pro Reading.

90+2
    Autové vhazování na útočné polovině pro Reading.

90+2
    U balonu je Reading a postupně se přesouvá na útočnou polovinu.

90+1
    Domácí tým rozehrával rohový kop nakrátko a nyní vybojoval autové vhazování.

90
    Hlavní rozhodčí přidává čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Rohový kop vybojoval Welbeck.

90
    Reading zůstal na útočné polovině a prezentoval se centrem do pokutového území. Připravený De Gea lapil míč do rukavic.