Liberec – Táborsko 1:1 (kon.) | Sparta – Příbram 0:3 (kon.) | Brno – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
Bohemians 1905 – Teplice 0:2 (kon.) | Olomouc – Jablonec 4:1 (kon.) | Ostrava – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
Hr. Králové – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Plzeň – Slovácko 4:0 (kon.)
FC Zbrojovka Brno
1:0 (0:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 18.02.2013, 13:00 • TCM - Brno Ivanovice • Juniorská liga

Je dobojováno, Zbrojovka Brno bere tři body. O vítězství se zasloužil Lukáš Matyska, který proměnil pokutový kop. Ve druhém poločase toho už tolik nestalo, Budějovice prakticky Hladkého neohrozily, domácí po vstřelené brance pohodlně kontrovali výsledek a po tomto duelu tak vstupují do jarní části sezóny úspěšně. Tolik z Brna, přeji hezký zbytek dne. (14:55:01)

90
    V nastaveném čase pálil do rukavic Rojíka střídající Stáňa. Stav se nemění.

90
    Blíží se závěr zápasu a mnoho se toho na hřišti neděje.

86
    Na poslední minuty zápasu nastuje Ullmann, dolů ze hry putoval Stanislav Vávra.

82
    Zbrojovka bezpečně kontroluje těsný výsledek, ještě má k zisku tří bodů něco kolem deseti minut. Budějovice mají samozřejmě ten stejný časový úsek k tomu, aby se pokusily vyrovnat.

78
    První žlutou kartu dostává i Zbrojovka, konkrétně Pavel Lapeš, když zcela zbytečně zajel do Hronce.

76
    Martin Slavík vyfasoval žlutou kartu za faul ve středu hřiště. V podstatě zastavil slibně se rozvíjející útok Brna.

76
    Až nyní se hosté tlačí do pokutového území a resultuje z toho roh. Navíc před vápnem upadl jeden z hráčů Dynama a hostující lavička se zlobí, že rozhodčí Plesar nepíská faul.

74
    Přetažený centr vypadl Rojíkovi z rukavic a Zezula málem potrestal jeho zaváhání, míč však zamířil mimo budějovickou svatyni.

71
    Oba týmy střídají. Místo Varadi nastupuje Fall, místo avizovaného Wermkeho nastupuje Hronec.

68
    I hosté se chystají střídat. Wermke půjde za chvíli ze hřiště, ještě teď se však cpal do pokutového území, kde mu ale včas odebral míč brankář Hladký.

64
    Každopádně přichází první střídání u Zbrojovky. Odchází Jan Malík a na jeho místo jde Bronislav Stáňa.

64
    Stále se hraje v podstatě na jedné straně hřiště, Budějovicím se vůbec nedaří přechod do útočné zóny. Nastoupí proto Rudolf Otepka? Zatím se připravuje na vedlejším hřišti s ostatním spoluhráči.

63
    Stanislav Vávra vyzkoušel pozornost Rojíka, který však stál připraven mezi třemi tyčemi.

61
    Další žlutou kartu dnešního zápasu dostává Roman Wermke.

57
    Zatím se stále hraje na jednu bránu, domácí tím vedoucím gólem ožili.

55
    Krásná střela ze střední vzdálenosti v podání Jindřicha Stehlíka. Mnoho nechybělo a Brno vedlo 2:0. Brněnský útočník mířil do šibenice, ovšem těsně ji míjí.