1 1
Karin Knappová
2
6 6
Úterý 19.02.2013, 19:46 • Court 3 • WTA Bogota - Copa Colsanitas Zurich (antuka)

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:55:35)

Česká tenistka dnešní zápas absolutně nezvládla, v utkání prohrála všechny své podání a jediné dva body, které v utkání zaznamenala, získala při podání Knappové. Bez servisu se utkání vyhrávat nedají!

Konec zápasu

1:6
    Je konec. Tento zápas, který trval hodinu a sedm minut, měl jednoznačný průběh, Karin KNAPPOVÁ poprvé v kariéře poráží ve čtvrtém vzájemném utkání Evu Birnerovou, která se tak s antukovým turnajem v Bogotě loučí již v prvním kole.

30-40
    Ale nyní již musí česká tenistka čelit mečbolu!

30-30
    Birnerová ještě zabojovala a srovnává stav.

15-30
    Míček získává Birnerová.

0-30
    Dvojchyba Birnerové, soupeřku dělí dva míčky od vítězství.

0-15
    Míček získává Knappová.

1:5
    Pátý bod druhého setu pro italskou tenistku, která při podání soupeřky bude chtít potvrdit tradici a i poslední servis Birnerové získat ve svůj prospěch.

0-40
    Tři gemboly Karin Knappové, Češka pomalu, ale jistě, ztrácí utkání.

0-30
    I druhý fiftýn pro Knappovou.

0-15
    První fiftýn šestého gemu pro podávají Italku.

1:4
    Konec přestávky, podávat bude Karin Knappová.

1:4
    Následuje přestávka a výměna stran.

1:4
    Knappová nedovolila soupeřce získat poprvé svůj servis, bere si své ztracené podání zpět a neochvějně kráčí za vítězstvím v utkání.

40-A
    Dvojchyba Birnerové, soupeřka má další brejkbol.

40-40
    I druhý brejbkol Knappové odvrácen, Češka vydřela shodu při svém podání, při němž potvrzuje získaný servis soupeřky z předchozí hry.