Bulldogs Brno
10:2 (4:0, 3:2, 3:0)
Torpedo Havířov
Čtvrtek 21.02.2013, 17:30 • MSH Brno, Vodova • Livesport Superliga

Předposlední kolo je tedy za námi a skončilo brněnskou vysokou výhrou 10:2. Brno si tedy s chutí zastřílelo a získalo tak sebevědomí do play-off, kde může bojovat až o Superfinále. Havířov chvíli vypadal, že by dokázal výsledek nějak upravit, aby nevypadal tak hrozivě, ale to se nakonec nepovedlo. Havířov tedy končí letos na posledním místě s pouhými 10 body.

Děkuji Vám za pozornost a budu se na Vás těšit u další online reportáže. Pěkný zbytek týdne a příjemný víkend. (19:33:27)

Nejlepšími hráči jsou: Havířov - Juhaňák (1+0); Brno - Mendrek (3+2)

60:00

59:40
    Bulldogs právě vstřelili branku!

A to se opravdu vyplácí Brnu! Komenda naservíroval DAVIDU COUFALOVI, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě a střílí tak na stranu svého mužstva dvouciferné numero. To tu dlouho nebylo!

59:26
    Na poslední půlminutku ještě došli borci z první lajny Brna.

58:51
    Krásná kombinace mladé lajny domácích, ale Grichova střela byla zblokována.

58:20
    Hostující Varta dostává dvě minuty za vrážení, a tak si na konci utkání zkusí přesilovku i domácí.

57:25
    Hauser ukázal, že umí jak zaútočit tak bránit, když se k němu těsně nedostala nahrávka a rychle doběhl do úniku mířícího kapitána hostí, Bezděčíka.

56:26
    Brňané teď navíc i velice dobře napadají a nedávají tak hostům prostor pro rozehru.

55:08
    A znovu to stejné! Coufal se dostal sám do úniku, ale kličkou do forhendu neuspěl.

53:55
    Brno tyhle dva góly dostaly na koně a dělají si v obraně havířovských co chtějí.

52:38

A přesně o minutu později je tu další gól. Celé akci předcházela výborná střela hostujícího obránce, kterou ale sebral Komenda a do brejku poslal DAVIDA COUFALA, který přehodil vyběhnuvšího Drobného, který se položil na zem.

51:38

Z následné akce Brno přidává osmou branku. Tentokrát si ale Grich s Mendrekem vyměnili pozice. Grich přihrál před úplně prázdnou branku JAKUBU MENDREKOVI, který tak v 52. minutě dokonává hattrick!

50:30
    Domácí obránci jsou v rozích hodně tvrdí a nedovolují hostům příliš často tam získat balonek. Sám se o tom přesvědčil Čontoš.

49:46
    Bauerova střela byla zblokována, a tak se hraje opět na středu.

Dnešní utkání sleduje 413 diváků.

48:49
    Nyní se hraje převážně na středu hřiště, kde jsou k vidění souboje o každý míček.

47:30
    Žižka teď všechny překvapil svoji kličkou a krásně se tak dostal sám před gólmana, ale Drobný byl pozorný.

Adam Havel

Branky a nahrávky: 6. Žižka (Coufal), 13. Kadlec (Komenda), 15. Kadlec (Žižka), 16. Mendrek (Kočí), 27. Mendrek (Jurčk), 28. Jeski (Mendrek), 39. Grich (Mendrek), 52. Mendrek (Grich), 53. Coufal (Komenda), 60. Coufal (Komenda) - 30. Juhaňák (Bezděčík), 35. Vydra (Varta)

Bulldogs Brno: Jurčík (Kejík) - Hauser, Smíšek, Kadlec, Kostka, Kočí, Fuchs, Coufal, Jeski, Komenda, Mendrek, Hanák, Grich, Bauer, Veselý, Mlejnek, Žižka
    Torpedo Havířov: Drobný (Krupa) - Kowal, Firda, Peřka, Varta, Kožušník, Bezděčík, Juhaňák, Bajgar, Vydra, Plášek, Starostka, Jurčík, Mertha, Fliega, Mattivi, Kuttler, Kubala, Čontoš

Rozhodčí: Jakub Nábělek, Radek Štengl, D: Marek Fiala