Partizánske – Michalovce 22:28 (kon.) | Most – Olomouc 32:22 (kon.) | Šaľa – Zlín 31:26 (kon.)
Senec – Veselí n/M 24:27 (kon.) | Poruba – Písek 38:26 (kon.)
HK Slovan Duslo Šaľa
31:26 (21:10)
Handball PSG Zlín
Sobota 23.02.2013, 18:00Interliga ženy

Prvý polčas dnes rozhodol o všetkom, práve tento 11-gólový náskok bol totiž kľúčovým. Keďže v druhom polčase predviedla Šaľa absolútne nemastný výkon, zápas končí výsledkom 31:26 a Zlín môže odchádzať relatívne spokojný. Odomňa je to všetko, prajem krásny večer. (19:23:22)

60
    Konec zápasu. (31:26)

60
    To napokon Zlínu nevyšlo, napriek tomu veľmi pekný výsledok. (31:26) (31:26)

Time-out hostí, pravdepodobne chce tréner od hráčok ešte jeden gól, 4-gólová prehra by bola pre hosťujúci tím úspechom. (31:26) (31:26)

60
    Sláviková neúspešná, Zlín taktiež, no ďalšia rozohrávka opäť nepresná a v útoku Zlín. (31:26) (31:26)

60
    Plynie posledná minúta a ďalší gól Zlína si pripisuje Talašová. (31:26) (31:26)

59
    Do listiny strelcov sa zapíše aj domáca Sláviková. Šaľa môže byť rada za prvopolčasový náskok. (31:25) (31:25)

58
    Prvý gól v zápase aj pre Nygrýnovú, Zlín si teda odnesie zo Šale už s určitosťou pekný výsledok. (30:25) (30:25)

57
    Tulipánová konečne striela tridsiaty gól a veľkú dieru v obrane na druhej strane odčinila Grandtnerová. Dráma to nebude, ale po druhom polčase bude mať domáci tréner nad čím premýšľať. (30:24) (30:24)

57
    Darászovej tečovaná strela len o chlp minula bránku. (29:24) (29:24)

56
    Že by z toho bola naozaj dráma? Marčíková Zuzana znižuje na 5 gólov. (29:24) (29:24)

55
    Zuzana Marčíková znižuje na rozdiel 6 gólov, kto by to bol po prvom polčase povedal. (29:23) (29:23)

54
    Pócsiková mohla streliť gól s číslom 30, triafa však len Dederlovú. (29:22) (29:22)

54
    Naznačená pasívna hra domáce hráčky nevykoľajila a Tulipánová konečne prerušuje sériu bez gólu. (29:22) (29:22)

53
    A mohlo byť aj horšie, našťastie sa výborne vrátila Darászová. (28:22) (28:22)

52
    Nedorozumenie Šaľaniek v útoku a odpoveď Sobieskej. Aby sa ešte Duslo nestrachovalo o výsledok! (28:22) (28:22)

Očakávaný time-out Dusla, druhopolčasový výkon je veľmi slabý. (28:21) (28:21)

51
    Tá istá hráčka skóruje opäť, využíva veľkú dieru v obrane. (28:21) (28:21)

50
    Nariadenú sedmičku premieňa Š. Marčíková. (28:20) (28:20)

50
    Rácková bránu míňa a o pár chvíľ odchdáza Szarková na trestnú lavicu. (28:19) (28:19)