Tatran – Otrokovice 7:3 (kon.) | Bulldogs – Liberec 6:3 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 3:9 (kon.)
Chodov – Vítkovice 6:5 (kon.) | Havířov – Bohemians 8:2 (kon.) | Bonusia Ostrava – Future 2:1 (po s.n.)
ACEMA Sparta Praha
3:9 (2:1, 0:4, 1:4)
Předvýběr.CZ Florbal MB
Neděle 03.03.2013, 17:00 • SH Radotín • Livesport Superliga

51:48
    Hosté si už potřetí v zápase zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty je vyloučen Ondřej Svatoš za sekání.

35:41
    Domácí špatně střídali a půjdou do čtyř. Trest odpyká Václav Linhart.

25:01
    Máme zde první vyloučení v zápase a s ním přichází i další velká šance Boleslavi na vstřelení branky. Na dvě minuty totiž odchází domácí hráč Ondřej Havlas za sekání.

Jozef Valenčík

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Križko (Duchek), 12. Dvořák (Smetana), 60. Šimůnek (Smetana) - 14. Salát (Uglanov), 22. Fojta, 23. Novotný (Gwuźdź), 24. Bouška P. (Salát), 26. Bouška P. (Fojta), 44. Salát (Bouška), 45. Rožnovják (Štěpánek), 54. Bouška P. (Fojta), 59. Bouška J. (Novotný)