Halové ME v atletice: Dopolední souhrn | (kon.) | | | Halové ME v atletice: Odpolední souhrn | (kon.) |
MS v kl. lyžování: 50 km (muži) | Vítěz: Olsson (SWE) (kon.) |
konec
Halové ME v atletice: Dopolední souhrn
Dario Becci
1. Moreiraová (Portugalsko) - 8:58,50
2. Harrerová (Německo) - 9:00,50
3. Brittonová (Irsko) - 9:00,54
4. Korobkinaová (Rusko) - 9:00,59
5. Beleteová (Belgie) - 9:03,89
6. Howarthová (V. Británie) - 9:04,04
7. Bardeleová (Francie) - 9:08,62
8. Jelizaorová (Litva) - 9:09,86
9. Barcaová (Rumunsko) - 9:10,51
10. Karakayová (Turecko) - 9:15,07
11. Bobocelová (Rumunsko) - 9:18,37
12. Aristarkhovová (Rusko) - 9:23,28
1. Schwanitzová Christina (Německo) - 19,25
2. Kolodková Yevgeniya (Rusko) - 19,04
3. Kopetsová Alena (Bělorusko) - 18,85
4. Rosaová Chiara (Itálie) - 18,37
5. Tarasaová Irina (Rusko) - 18,31
6. Terleckiová Josephine (Německo) - 18,16
7. Heltneová Anca (Rumunsko) - 17,64
8. Ruizová Úrsula (Španělsko) - 17,22
1. Saladuhová Olha (Ukrajina) - 14,88
2. Gumenyuková Irina (Rusko) - 14,30
3. La Mantiová Simona (Itálie) - 14,26
4. Mosinaová Veronika (Rusko) - 14,21
5. Sarrapiová Patricia (Španělsko) - 14,07
6. Aldamaová Yamilé (V. Británie) - 13,95
7. Elbeová Jenny (Německo) - 13,81
8. Mamonová Patrícia (Portugalsko) - 13,72
Moreira (Portugalsko)
Jelizarová (Litva)
Aristarkhova (Rusko)
Bobocelová (Rumunsko)
Brittonová (Irsko)
Bardelleová (Francie)
Howarthová (V. Británie)
Karakayová (Turecko)
Harrerová (Německo)
Beleteová (Belgie)
Korobkinová (Rusko)
Barca (Rumunsko)
1. PAVEL MASLÁK (ČESKO) - 45,66
2. Levine Nigel (V. Británie) - 46,21
3. Trenikhin Pavel (Rusko) - 46,70
4. Burakov Volodymyr (Ukrajina) - 46,79
5. Bingham Michael (V. Británie) - 46,81
6. Strachan Richard (V. Británie) - 47,02
Bingham (V. Británie)
Burakov (Ukrajina)
Levine (V. Británie)
Strachan (V. Británie)
Maslák (ČESKO)
Trenikhin (Rusko)
Sintnicolaas (Nizozemsko)
Rosenquist (Švédsko)
Marto (Portugalsko)
Shkurenev (Rusko)
Rietveld (Nizozemsko)
Dudas (Srbsko
Leliévre (Francie)
Helcelet (ČESKO)
Mayer (Francie)
Lukyanenko (Rusko)
Jöeväli (Estonsko)
Distelberger (Rakousko)
Olson (Švédsko)
Pahapill (Švédsko)
1. Lupuová Nataliya (Ukrajina) - 2:00,26
2. Kotulskaya Yelena (Rusko) - 2:00,98
3. Arzamasová Marina (Bělorusko) - 2:01,21
4. Meadowsová Jennifer (V. Británie) - 2:01,52
5. Lyakhovayavová Olha (Ukrajina) - 2:02,12
6. Everardová Ciara (Irsko) - 2:02,55
Lupuová (Ukrajina)
Everard (Irsko)
Lyakhovaya (Ukrajina)
Arzamasová (Bělorusko)
Kotulskaya (Rusko)
Meadowsová (V. Británie)
1. Kolodková (Rusko) - 18,71
2. Kopetsová (Bělorusko) - 18,53
3. Schwanitzová (Německo) - 18,47
4. Rosová (Itálie) - 18,37
5. Tarasová (Rusko) - 18,06
6. Terleckiová (Německo) - 18,04
7. Heltneová (Rumunsko) - 17,64
8. Ruizová (Španělsko) - 16,98
1. Kszczot Adam (Polsko) - 1:48,69
2. López Kevin (Španělsko) - 1:49,31
3. Mohammed Mukhtar (V. Británie) - 1:49,60
4. Ananenka Anis (Bělorusko) - 1:49,61
5. Bybyk Taras (Ukrajina) - 1:50,38
6. Marco Luis Alberto (Španělsko) - 1:51,69
Bybyk Taras (Ukrajina)
Ananenka Anis (Bělorusko)
Marco Luis Alberto (Španělsko)
López Kevin (Španělsko)
Kszczot Adam (Polsko)
Mohammed Mukhtar (V. Británie)
1. Saladuhová Olha (Ukrajina) - 14,88
2. Gumenyuková Irina (Rusko) - 14,25
3. La Mantiová Simona (Itálie) - 14,24
4. Mosinová Veronika (Rusko) - 14,21
5. Aldamaová Yamilé (V. Británie) - 13,91
6. Mamonová Patrícia (Portugalsko) - 13,72
7. Elbeová Jenny (Německo) - 13,64
8. Sarrapiová Patricia (Španělsko) - X
(druhé pokusy)
1. Kopetsová Alena (Bělorusko) - 18,53
2. Tarasovová Irina (Rusko) - 18,09
3. Heltneová Anca (Rumunsko) - 17,64
4. Terleckiová Josephine (Německo) - 17,20
5. Ruizová Úrsula (Španělsko) - 19,98
1. Shakes-Draytonová Perri (V. Británie) - 50,85
2. Childová Eilidh (V. Británie) - 51,45
3. Hjelmerová Moa (Švédsko) - 52,04
4. Hejnová Zuzana (ČESKO) - 52,12
5. Rosolová Denisa (ČESKO) - 52,71
6. Coxová Shana (V. Británie) - 53,15
Coxová (V. Británie)
Rosolová Denisa (ČESKO)
Hejnová Zuzana (ČESKO)
Hjelmerová (Švédsko)
Shakes-Draytonová (V. Británie)
Childová (V. Británie)
1. Sintnicolaas Eelco (Nizozemsko) - 7,91
2. Rietveld Pelle (Nizozemsko) - 7,93
3. Lukyanenko Artem (Rusko) - 7,93
4. Distelberger Dominik (Rakousko) - 8,03
5. Helcelet Adam (ČESKO) - 8,06
6. Shkurenev Ilya (Rusko) - 8,22
7. Marto Tiago (Portugalsko) - 8,23
Helcelet Adam (ČESKO)
Distelberger (Rakousko)
Lukyanenko (Rusko)
Rietveld (Nizozemsko)
Sintnicolaas (Nizozemsko)
Marto (Portugalsko)
Shkurenev (Rusko)
Sarrapiová (Španělsko)
Mamonová (Portugalsko)
Saladuhovová (Ukrajina)
Gumenyuková (Rusko)
Aldamaová (V. Británie)
Mosinová (Rusko)
Elbeová (Německo)
La Mantiaová (Itálie)
1. Mayer Kevin (Francie) - 8,01
2. Olson Petter (Švédsko) - 8,11
3. Dudas Mihail (Srbsko) - 8,13
4. Jöeväli Kaarel (Estonsko) - 8,16
5. Leliévre Jérémy (Francie) - 8,27
6. Rosenquist Fabian (Švédsko) - 8,30
7. Pahapill Mikk (Estonsko) - 8,51
Leliévre (Francie)
Dudas (Srbsko)
Jöeväli (Estonsko)
Olson (Švédsko)
Mayer (Francie)
Pahapill (Estonsko)
Rosenquist (Švédsko)
(1. rozběh)
11:00 – 60m překážek – muži – sedmiboj – 1. rozběh
11:05 – trojskok – ženy – FINÁLE
11:07 – 60m překážek – muži – sedmiboj – 2. rozběh
11:10 – vrh koulí – ženy – FINÁLE
11:15 – 400m – ženy – FINÁLE
11:30 – 800m – muži – FINÁLE
11:45 – 800m – ženy – FINÁLE
11:58 – skok o tyči – muži – sedmiboj
12:00 – 400m – muži – FINÁLE
12:10 – 3000m – ženy – FINÁLE