Halové ME v atletice: Dopolední souhrn | (kon.) | | | Halové ME v atletice: Odpolední souhrn | (kon.) |
MS v kl. lyžování: 50 km (muži) | Vítěz: Olsson (SWE) (kon.) |
konec
Halové ME v atletice: Dopolední souhrn
Dario Becci
11:00 – 60m překážek – muži – sedmiboj – 1. rozběh
11:05 – trojskok – ženy – FINÁLE
11:07 – 60m překážek – muži – sedmiboj – 2. rozběh
11:10 – vrh koulí – ženy – FINÁLE
11:15 – 400m – ženy – FINÁLE
11:30 – 800m – muži – FINÁLE
11:45 – 800m – ženy – FINÁLE
11:58 – skok o tyči – muži – sedmiboj
12:00 – 400m – muži – FINÁLE
12:10 – 3000m – ženy – FINÁLE
Leliévre (Francie)
Dudas (Srbsko)
Jöeväli (Estonsko)
Olson (Švédsko)
Mayer (Francie)
Pahapill (Estonsko)
Rosenquist (Švédsko)
(1. rozběh)
1. Mayer Kevin (Francie) - 8,01
2. Olson Petter (Švédsko) - 8,11
3. Dudas Mihail (Srbsko) - 8,13
4. Jöeväli Kaarel (Estonsko) - 8,16
5. Leliévre Jérémy (Francie) - 8,27
6. Rosenquist Fabian (Švédsko) - 8,30
7. Pahapill Mikk (Estonsko) - 8,51
Sarrapiová (Španělsko)
Mamonová (Portugalsko)
Saladuhovová (Ukrajina)
Gumenyuková (Rusko)
Aldamaová (V. Británie)
Mosinová (Rusko)
Elbeová (Německo)
La Mantiaová (Itálie)
Helcelet Adam (ČESKO)
Distelberger (Rakousko)
Lukyanenko (Rusko)
Rietveld (Nizozemsko)
Sintnicolaas (Nizozemsko)
Marto (Portugalsko)
Shkurenev (Rusko)
1. Sintnicolaas Eelco (Nizozemsko) - 7,91
2. Rietveld Pelle (Nizozemsko) - 7,93
3. Lukyanenko Artem (Rusko) - 7,93
4. Distelberger Dominik (Rakousko) - 8,03
5. Helcelet Adam (ČESKO) - 8,06
6. Shkurenev Ilya (Rusko) - 8,22
7. Marto Tiago (Portugalsko) - 8,23
Coxová (V. Británie)
Rosolová Denisa (ČESKO)
Hejnová Zuzana (ČESKO)
Hjelmerová (Švédsko)
Shakes-Draytonová (V. Británie)
Childová (V. Británie)
1. Shakes-Draytonová Perri (V. Británie) - 50,85
2. Childová Eilidh (V. Británie) - 51,45
3. Hjelmerová Moa (Švédsko) - 52,04
4. Hejnová Zuzana (ČESKO) - 52,12
5. Rosolová Denisa (ČESKO) - 52,71
6. Coxová Shana (V. Británie) - 53,15
1. Kopetsová Alena (Bělorusko) - 18,53
2. Tarasovová Irina (Rusko) - 18,09
3. Heltneová Anca (Rumunsko) - 17,64
4. Terleckiová Josephine (Německo) - 17,20
5. Ruizová Úrsula (Španělsko) - 19,98
1. Saladuhová Olha (Ukrajina) - 14,88
2. Gumenyuková Irina (Rusko) - 14,25
3. La Mantiová Simona (Itálie) - 14,24
4. Mosinová Veronika (Rusko) - 14,21
5. Aldamaová Yamilé (V. Británie) - 13,91
6. Mamonová Patrícia (Portugalsko) - 13,72
7. Elbeová Jenny (Německo) - 13,64
8. Sarrapiová Patricia (Španělsko) - X
(druhé pokusy)
Bybyk Taras (Ukrajina)
Ananenka Anis (Bělorusko)
Marco Luis Alberto (Španělsko)
López Kevin (Španělsko)
Kszczot Adam (Polsko)
Mohammed Mukhtar (V. Británie)
1. Kszczot Adam (Polsko) - 1:48,69
2. López Kevin (Španělsko) - 1:49,31
3. Mohammed Mukhtar (V. Británie) - 1:49,60
4. Ananenka Anis (Bělorusko) - 1:49,61
5. Bybyk Taras (Ukrajina) - 1:50,38
6. Marco Luis Alberto (Španělsko) - 1:51,69
1. Kolodková (Rusko) - 18,71
2. Kopetsová (Bělorusko) - 18,53
3. Schwanitzová (Německo) - 18,47
4. Rosová (Itálie) - 18,37
5. Tarasová (Rusko) - 18,06
6. Terleckiová (Německo) - 18,04
7. Heltneová (Rumunsko) - 17,64
8. Ruizová (Španělsko) - 16,98
Lupuová (Ukrajina)
Everard (Irsko)
Lyakhovaya (Ukrajina)
Arzamasová (Bělorusko)
Kotulskaya (Rusko)
Meadowsová (V. Británie)
1. Lupuová Nataliya (Ukrajina) - 2:00,26
2. Kotulskaya Yelena (Rusko) - 2:00,98
3. Arzamasová Marina (Bělorusko) - 2:01,21
4. Meadowsová Jennifer (V. Británie) - 2:01,52
5. Lyakhovayavová Olha (Ukrajina) - 2:02,12
6. Everardová Ciara (Irsko) - 2:02,55
Sintnicolaas (Nizozemsko)
Rosenquist (Švédsko)
Marto (Portugalsko)
Shkurenev (Rusko)
Rietveld (Nizozemsko)
Dudas (Srbsko
Leliévre (Francie)
Helcelet (ČESKO)
Mayer (Francie)
Lukyanenko (Rusko)
Jöeväli (Estonsko)
Distelberger (Rakousko)
Olson (Švédsko)
Pahapill (Švédsko)
Bingham (V. Británie)
Burakov (Ukrajina)
Levine (V. Británie)
Strachan (V. Británie)
Maslák (ČESKO)
Trenikhin (Rusko)
1. PAVEL MASLÁK (ČESKO) - 45,66
2. Levine Nigel (V. Británie) - 46,21
3. Trenikhin Pavel (Rusko) - 46,70
4. Burakov Volodymyr (Ukrajina) - 46,79
5. Bingham Michael (V. Británie) - 46,81
6. Strachan Richard (V. Británie) - 47,02
Moreira (Portugalsko)
Jelizarová (Litva)
Aristarkhova (Rusko)
Bobocelová (Rumunsko)
Brittonová (Irsko)
Bardelleová (Francie)
Howarthová (V. Británie)
Karakayová (Turecko)
Harrerová (Německo)
Beleteová (Belgie)
Korobkinová (Rusko)
Barca (Rumunsko)
1. Saladuhová Olha (Ukrajina) - 14,88
2. Gumenyuková Irina (Rusko) - 14,30
3. La Mantiová Simona (Itálie) - 14,26
4. Mosinaová Veronika (Rusko) - 14,21
5. Sarrapiová Patricia (Španělsko) - 14,07
6. Aldamaová Yamilé (V. Británie) - 13,95
7. Elbeová Jenny (Německo) - 13,81
8. Mamonová Patrícia (Portugalsko) - 13,72
1. Schwanitzová Christina (Německo) - 19,25
2. Kolodková Yevgeniya (Rusko) - 19,04
3. Kopetsová Alena (Bělorusko) - 18,85
4. Rosaová Chiara (Itálie) - 18,37
5. Tarasaová Irina (Rusko) - 18,31
6. Terleckiová Josephine (Německo) - 18,16
7. Heltneová Anca (Rumunsko) - 17,64
8. Ruizová Úrsula (Španělsko) - 17,22
1. Moreiraová (Portugalsko) - 8:58,50
2. Harrerová (Německo) - 9:00,50
3. Brittonová (Irsko) - 9:00,54
4. Korobkinaová (Rusko) - 9:00,59
5. Beleteová (Belgie) - 9:03,89
6. Howarthová (V. Británie) - 9:04,04
7. Bardeleová (Francie) - 9:08,62
8. Jelizaorová (Litva) - 9:09,86
9. Barcaová (Rumunsko) - 9:10,51
10. Karakayová (Turecko) - 9:15,07
11. Bobocelová (Rumunsko) - 9:18,37
12. Aristarkhovová (Rusko) - 9:23,28