Halové ME v atletice: Dopolední souhrn | (kon.) | | | Halové ME v atletice: Odpolední souhrn | (kon.) |
MS v kl. lyžování: 50 km (muži) | Vítěz: Olsson (SWE) (kon.) |
konec
Halové ME v atletice: Odpolední souhrn
Zdeněk Kamínek ml.
1. Rusko - 3 min 6,96 s
2. Polsko - 3 min 7,53 s
3. Česká republika - 3 min 7,64 s
4. Belgie - 3 min 7,98 s
5. Švédsko - 3 min 9,42 s
Velká Británie a Severní Irsko - DISKVALIFIKACE - výšlap mimo dráhu (3 min 5,78 s)
1. Velká Británie a Severní Irsko - 3 min 27,56 s
2. Rusko - 3 min 28,18 s
3. Česká republika - 3 min 28,49 s
4. Francie - 3 min 28,71 s
5. Ukrajina - 3 min 34,61 s
6. Švédsko - 3 min 36,17 s
1. Renaud Lavillenie - 6,01 m
2. Björn Otto - 5,76 m
3. Malte Mohr - 5,76 m
4. Konstandínos Filippídis - 5,76 m
5. Jan Kudlička - 5,71 m
6. - 7. Steven Lewis - 5,71 m
6. - 7. Robert Sobera - 5,71 m
8. Raphael Holzdeppe - 5,61 m
1. Tezdzhan Naimova - 7,10 s
2. Mariya Ryemyen - 7,10 s
3. Myriam Soumaré - 7,11 s
4. Ivet Lalova - 7,12 s
5. Dafne Schippers - 7,14 s
6. Asha Philip - 7,15 s
7. Ezinne Okparaebo - 7,16 s
8. Verena Sailer - 7,16 s
1. Aleksandr Menkov - 8,31 m
2. Michel Torneus - 8,29 m
3. Christian Reif - 8,07 m
4. Eero Haapala - 8,05 m
5. Loúis Tsátoumas - 8,00 m
6. Tommi Evilä - 7,96 m
7. Chris Tomlinson - 7,95 m
8. Elvijs Misans - 7,68 m
1. Mahiedine Mekhissi-Benabbad - 3 min 37,17 s
2. Ilham Tanui Özbilen - 3 min 37,22 s
3. Simon Denissel - 3 min 37,70 s
4. Marcin Lewandowski - 3 min 39,19 s
5. Arturo Casado - 3 min 39,36 s
6. Hélio Gomes - 3 min 39,46 s
7. Bartosz Nowicki - 3 min 39,74 s
8. David Bustos - 3 min 40,14 s
9. Oleksandr Borysyuk - 3 min 42,15 s
1. Jérémy Lelièvre - 2 min 36,83 s (909 bodů)
2. Kevin Mayer - 2 min 37,30 s (904 body)
3. Fabian Rosenquist - 2 min 38,14 s (894 body)
4. Eelco Sintnicolaas - 2 min 38,73 s (888 bodů)
5. Mihail Dudas - 2 min 39,04 s (884 body)
6. Pelle Rietveld - 2 min 40,98 s (863 body)
7. Adam Helcelet - 2 min 42,26 s (848 bodů)
8. Artem Lukyanenko - 2 min 45,79 s (810 bodů)
9. Ilya Shkurenev - 2 min 46,36 s (804 body)
10. Petter Olson - 2 min 48,50 s (781 bod)
11. Tiago Marto - 2 min 48,97 s (776 bodů)
12. Kaarel Jõeväli - 2 min 55,80 s (706 bodů)
13. Dominik Distelberger - 3 min 10,74 s (563 body)
1. Ruth Beitia - 1,99 m
2. Ebba Jungmark - 1,96 m
3. Emma Green Tregaro - 1,96 m
4. - 5. Anna Iljustsenko - 1,92 m
4. - 5. Alessia Trost - 1,92 m
6. Venelina Veveva-Mateeva - 1,92 m
7. Mirela Demireva - 1,87 m
8. Tia Hellebaut - 1,87 m
1. Myriam Soumaré - 7,07 s
2. Tezdzhan Naimova - 7,11 s
3. Asha Philip - 7,17 s
4. Ezinne Okparaebo - 7,19 s
5. Jamile Samuel - 7,26 s
6. Nataliya Pohrebnyak - 7,31 s
7. Hanna-Maari Latvala - 7,34 s
8. Barbora Procházková - 7,42 s
1. Mariya Ryemyen - 7,10 s
2. Ivet Lalova - 7,14 s
3. Verena Sailer - 7,18 s
4. Dafne Schippers - 7,18 s
5. Kateřina Čechová - 7,26 s
6. Audrey Alloh - 7,33 s
7. Amy Foster - 7,37 s
8. Yuliya Katsura - 7,43 s
16:30 h: ŽENY - 60 m - SEMIFINÁLE (z ČR: Čechová)
16:33 h: MUŽI - skok o tyči - FINÁLE (z ČR: Kudlička)
16:37 h: ŽENY - 60 m - SEMIFINÁLE 2 (z ČR: Procházková)
16:40 h: ŽENY - skok do výšky - FINÁLE
17:00 h: MUŽI - skok do dálky - FINÁLE
17:45 h: MUŽI - sedmiboj - 1000 m (z ČR: Helcelet)
18:00 h: MUŽI - 1500 m - FINÁLE
18:15 h: ŽENY - 60 m - FINÁLE
18:30 h: ŽENY - 4 × 400 m - FINÁLE (účast ČR)
18:45 h: MUŽI - 4 × 400 m - FINÁLE (účast ČR)
Na programu je letos dohromady 26 disciplín (13 mužských a 13 ženských), kterých se zúčastní 578 atletů (320 mužů a 258 žen) ze 47 států Evropy.