Florida – Carolina 2:3 (kon.) | NY Rangers – Buffalo 3:2 (po s.n.) | Boston – Montreal 3:4 (kon.)
Minnesota – Edmonton 4:2 (kon.) | Calgary – Vancouver 4:2 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:5 (0:3, 1:1, 1:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
Pondělí 04.03.2013, 17:30 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • Play-off 2. ligy, skupina Východ

59:35
    Poruba právě vstřelila branku!
    Lukáš Plšek vletěl na led, aby zabránil MARTINOVI BUČKOVI vsítit branku do prázdné klece a sudí Dědek situaci vyhodnotil tak, že uznal technický gól.

59:16
    Domácí to zkusí bez brankáře!

58:55
    Hosté ve dvou před Plškem, domácí brankář skvěle zasáhl.

56:42
    Poslední naděje Vsetína a to definitivně. Jan Chaloupka (POR) dostává dvě minuty za napadení.

55:09
    Vsetín dal branku! Není uznána, protože Mikšovský vysekl puk Gleichovi z lapačky.

52:22
    VHK Vsetín právě vstřelil branku!
    Tak ještě to možná bude zajímavé! Vsetín využívá přesilovou hru, když DAVID HOĎA dobře schoval svou střelu od modré a Gleich v bráně neviděl nic a puk jen prolétl kolem něj do sítě. Asistence: Daniel Vaněk, Stanislav Báchor.

50:41
    Přesilovka pro Vsetín. Na dvě minuty za podražení si posedí Luděk Krayzel (POR).

47:44
    Mikšovský sám před Gleichem! Hostující gólman ale střelu vsetínského útočníka ramenem vyrazil nad svou klec.

45:31
    David Hoďa (VSE) dostává dvě minuty za hákování a Poruba má šanci definitivně potvrdit své vítězství.

45:13
    Jiří Farda (VSE) postrčil rukou čárového sudího a dostává deset minut osobní trest.

40:59
    Marek Sedlář jel sám na Plška, ale ten jeho sólo zlikvidoval!

39:43
    Gleich (POR) úmyslně posunul klec a dostává dvě minuty za zdržování hry. Trest odsedí Lukáš Vrána.

39:12
    Tak to byla branka z kategorie těch nejšťastnějších. Slavík projížděl před Gleichem, kte kterému nabruslil bleskově MAREK DUBEC a vysekl mu puk od hokejky přesně obloučkem za záda překvapeného Gleicha. Bez asistence.

39:00
    One man show nyní předvedl PATRIK PROKOP. Ten se rozjel od vlastní branky a z mezikruží propálil Plška. Bez asistence.

37:47
    Hosté budou hrát přesilovku. Radek Holík (VSE) dostává dvě minuty za podražení.

37:20
    Vylučuje se na obou stranách. Za domácí Adam Mikšovský (VSE) na dvě minuty za krosček, na druhé straně dvě minuty pro Lukáše Vránu (POR) za nafilmovaný pád.

31:33
    František Zúbek měl před sebou prázdnou klec, ale puk se mu zamotal mezi nohami navíc neměl klid na zakončení, i tak to byla stoprocentní šance!

31:01
    Vsetín bude hrát další přesilovku. Na dvě minuty za držení odchází na trestnou lavici Lukáš Vrána (POR).

27:48
    Marek Slavík (POR) dostává dvě minuty za faul loktem. Valaši si zahrají přesilovou hru a mají šanci snížit stav zápasu.

25:29
    Petr Hruška sám před Gleichem mířil bekhendem pod horní tyč, ale touš nezvedl tak jak chtěl a Gleich ramenem vyrazil.

20:33
    Daniel Vaněk (VSE) neuhlídal svou hokejku zahákoval protihráče, za což si odsedí dvě minuty. Pokud Ostrava dá branku, už to Vsetín bude mít moc, moc těžké.

17:11
    Úplně zbytečně nyní Luděk Kryzel (POR) po ztrátě helmy hrál dál a dostává dvě minuty za nedovolenou výstroj. Přesilovka pět na tři pro domácí pokračuje.

16:43
    Fardovu ránu Gleich vyrazil před sebe, kde dorážel Dubec, ale přehodit hostujícího brankáře se mu nepodařilo!

15:50
    Marek Sedlář (POR) dostává dvě minuty za vražení a domácí budou hrát přes minutu a půl přesilovku pět na tři.

15:27
    Marek Slavík (POR) předvedl výstavní sekeru na Martina Kuba a bude za to pykat na dvě minuty za sekání.

15:10
    První velká šance Vsetína! Začal to Holík, který se dostal až před Gleicha, ale hostující brankář jeho střele odolal, poté pálil Farda, ale Gleich opět dobře zasáhl!

10:33
    Hruzík sám před Plškem! Nový brankář v kleci Vsetína perfektně vychytal betony.

09:23
    Ve stejném čase střídají domácí gólmany. Petr Hromada je v bráně nahrazen Lukášem Plškem.

09:23
    A je to o tři branky! Hosté okamžitě využívají přesilovou hru, když po pár přihrávkách našel Krayzel před brankou osamoceného ROSTISLAVA VAŇKA, který neomylně namířil do šibenice vsetínské branky. Asistence: Luděk Krayzel, Jiří Šindelář.

09:13
    Navíc si hosté zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty za faul kolenem je vyloučen Tomáš Vodák (VSE). Ostravané mají možnost vstřelit třetí branku.

06:52
    Hosté vedou o dvě branky a takový start do zápasu si domácí asi nepředstavovali. Opět u toho byl Lukáš Prokop, který poslal puk před Hromadu, kde stál osamocený LUKÁŠ VRÁNA a na dvakrát překonal vsetínského brankáře. Asistence: Lukáš Prokop.

02:41
    Krayzel dostal dobrou přihrávku do jízdy na modrou a sám se dostal před Hromadu, ale domácí brankář nyní odolal.

01:29
    Hosté si vytvořili tlak v útočném pásmu před Hromadou, který čelil hned několika střelám. Po ráně od modré v podání Lukáše Prokopa se puk odrazil od výstroje Hromady před hokejku LUKÁŠE VRÁNY, který zametl puk do odkryté klece domácích. Asistence: Lukáš Prokop.

Filip Bazala

Branky a nahrávky: 40. Dubec, 53. Hoďa (Vaněk D., Báchor) - 2. Vrána (Prokop L.), 7. Vrána (Prokop L.), 10. Vaněk R. (Krayzel, Šindelář), 39. Prokop P., 60. Buček

VHK ROBE Vsetín: Hromada (10. Plšek) – Farda, Vrba, Tesařík, Vodák, Žabčík, Hoďa, Báchor – Zúbek, Vaněk D., Mikšovský – Hruška P., Hruška O., Dubec – Brezáni, Podešva, Vítek – Kubo, Holík, Kajaba.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich – Axman, Slavík, Wolf, Hruzík, Mládenka, Prokop P., Prokop L. – Krayzel, Buček, Hašek, Pavlačka, Vaněk R., Kysučan, Sedlář, Piják, Chaloupka, Holuša, Vrána.

Rozhodčí: Dědek – Hanzlík, Štěpán