NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Nashville – Edmonton 6:0 (kon.)
Colorado – Chicago 6:2 (kon.) | Anaheim – Calgary 4:0 (kon.) | NY Islanders – Washington 5:2 (kon.)
Boston – Philadelphia 3:0 (kon.) | Columbus – Detroit 3:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 3:4 (po pr.)
Florida Panthers
2:3 (1:2, 0:0, 1:0 - 0:1)
Winnipeg Jets
Sobota 09.03.2013, 01:30 • BB&T Center • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný sobotní den. (04:24:07)

Hvězdy zápasu:

1 - Dustin Byfuglien (1+0)

2 - Andrew Ladd (1+1)

3 - Shawn Matthias (1+0).

Máme dobojováno. Dva body si dnes za vítězství odnesou hokejisté Winnipegu, kteří vedli v zápase již o dvě branky, ale Florida tento náskok dokázala smazat a dostat zápas do prodloužení, ve kterém o vítězství kanadského celku rozhodl přesnou střelou Byfuglien.

64:19
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Skvělou individuální akcí strhává DUSTIN BYFUGLIEN vítězství na stranu Winnipegu, když vybojoval v rohu útočného pásma puk, vyjel si s ním mezi kruhy a tvrdou střelou zápěstím prostřelil Markstroma. Asistence: Grant Clitsome, Nik Antropov.

63:35
    Winnipeg dostává Floridu pod tlak.

62:37
    Mezi kruhy obdržel ideální přihrávku Bogosian, který svojí dělovkou síť rozvlnit nedokázal.

62:06
    Mueller tvrdě vystřelil z pravého kruhu těsně vedle pravé tyče.

61:00
    Na druhé straně zatápěl hostující obraně Kopecký a Matthias, ale hosté tento tlak přežili.

60:25
    Rozhodnutí měl na své hokejce Little, ale v klíčové fázi selhal a trefil puk jen do Markstroma.

60:01

Floridě se podařilo ve třetí třetině vyrovnat zásluhou Matthiase a tak budeme svědky prodloužení, jelikož zápas po normální hrací době skončil 2:2.

60:00

59:30
    Na útočný výlet se vydali hosté, ale branku neohrozili.

58:55
    Kopecký dostal puk do útočného pásma, ale tam se k němu dostali hosté.

58:24
    Florida rozjíždí útok od své branky.

57:32
    Tvrdá střela z vrcholu kruhů v podání Versteega v brance neskončila.

56:40
    Hra začíná být velmi opatrná.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 20. Huberdeau (Shore, Mueller), 46. Matthias (Kopecký, Skille) – 3. Ladd (Little), 18. Wheeler (Ladd), 65. Byfuglien (Clitsome, Antropov)

Florida Panthers: Markstrom (Clemensen) - Gudbranson, Campbell, Strachan, Kuba, Yonkman, Robak - Mueller, Shore, Huberdeau - Skille, Goc, Fleischmann - Kopecký, Versteeg, Matthias - Parros, Rheault, Santorelli
    Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) - Byfuglien, Clitsome, Bogosian, Hainsey, Postma, Stuart - Wheeler, Little, Ladd - Burmistrov, Jokinen, Kane - Miettinen, Antropov, Wright - Wellwood, Slater, Tangradi

Rozhodčí: Kowal, VanMassenhoven - Racicot, Galloway