NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Nashville – Edmonton 6:0 (kon.)
Colorado – Chicago 6:2 (kon.) | Anaheim – Calgary 4:0 (kon.) | NY Islanders – Washington 5:2 (kon.)
Boston – Philadelphia 3:0 (kon.) | Columbus – Detroit 3:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 3:4 (po pr.)

3. Shea Weber (04:36:51)

Hokejisté Nashvillu poráží Olejáře z Edmontonu naprosto jednoznačně 6:0 a připisují si tak velmi důležité vítězství. Obě branky ve třetí třetině vstřelil Colin Wilson, který tak dnes zaznamenal hned čtyři kanadské body. Již ze čtvrtého čistého konta v sezóně se může radovat brankář Preds Pekka Rinne.

Střely na branku - 34:24 (13:8, 8:10, 13:6)

60:00

59:53
    Přerušená hra. Vhazovat se bude před hostující brankou. Pravděpodobně poslední buly v zápase.

59:22
    Hala je na nohou, domácí fanoušci již slaví vítězství svého týmu.

59:01
    Poslední minuta rozhodnutého utkání.

58:33
    Zdá se, že Edmonton se nedočká ani čestného zásahu. Hosté drží kotouč u své branky a nikam se jim s ním nechce.

56:39
    Nashville právě vstřelil branku!
    Predátoři naplňují svou dnešní normu dvou branek na třetinu. Weber nahrál COLINU WILSONOVI, který z levého kruhu zápěstím překonal Danise. Druhý gól večera pro Wilsona a už čtvrtý kanadský bod. Asistence: Shea Weber, Craig Smith.

56:08
    Smith mezi kruhy, branku netrefil.

55:46
    Nashville si zahraje přesilovku. Vyloučen Jones.

54:42
    Nahození Šmída nedokázal nikdo tečovat směrem na branku.

53:35
    Opět výborně Rinne proti snaze Pääjärviho s Jakupovem či střele Whitneyho.

52:53
    Třetí domácí řada v náznaku přečíslení, ale hosté se stačili vrátit.

51:44
    Opět jen lehká střela Nugenta-Hopkinse, která byla snadnou kořistí pro Rinneho.

51:30
    Boychuk teď odletěl ze souboje s Nickem Schultzem.

50:45
    Po ráně Ellise musel Danis řešit nebezpečný závar před svým brankovištěm. Jednoduchá hra Predators je mnohem efektivnější než kostrbaté kombinace Edmontonu.

49:48
    Domácím pískána přihrávka rukou.

48:16
    Hall se na útočné modré čáře z ničeho nic otočil a zpětnou přihrávkou zahnal své obránce až za branku. Hostům to dnes prostě nejde...

47:08
    Gagnerovu ránu z mezikruží zastavil výborným zákrokem Rinne.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 7. Hornqvist (Wilson, Fisher), 19. Legwand (Wilson), 21. Clune, 39. Boychuk (Weber, Erat), 45. Wilson, 57. Wilson (Weber, Smith)

Nashville Predators: Rinne (Mason) - Josi, Weber, Hannan, Klein, Blum, Ellis - Boychuk, Fisher, Hornqvist - Erat, Smith, Butler - Bourque, Legwand, Wilson - Clune, Gaustad, Kosticyn.
    Edmonton Oilers: Dubnyk (21. Danis) - N. Schultz, J. Schultz, Šmíd, Petry, Peckham, Whitney - Hall, Nugent-Hopkins, Eberle - Pääjärvi, Gagner, Jakupov - Smyth, Belanger, Petrell - Jones, Eager, Brown.

Rozhodčí: Kimmerly, Peel - Pancich, Barton