NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Nashville – Edmonton 6:0 (kon.)
Colorado – Chicago 6:2 (kon.) | Anaheim – Calgary 4:0 (kon.) | NY Islanders – Washington 5:2 (kon.)
Boston – Philadelphia 3:0 (kon.) | Columbus – Detroit 3:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 3:4 (po pr.)
Boston Bruins
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 09.03.2013, 19:00 • TD Garden, Boston • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek večera. (21:38:00)

Hvězdy zápasu:

1 - Tuukka Rask (23 zásahů)

2 - Chris Kelly (1+0)

3 - Dennis Seidenberg (0+0).

Třetí třetina stejně jako ta druhá skončila bez branek a tak se z vítězství 3:0 radují hokejisté Bostonu, kteří v první třetině vstřelil během tří minut tři branky a díky tomuto počinu porazili Flyers 3:0.

60:00

59:30
    Hokejisté Bostonu hrají opatrně, jelikož chtějí, aby Rask vychytal nulu.

58:49

57:45
    Velkou příležitost měl Talbot, ale nedokázal trefit zcela prázdnou branku.

56:49
    Grossman je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

56:30
    Další střela Cháry a znova dobrý zákrok Bryzgalova.

55:12
    Hosté zůstali i po přesilové hře v útočném pásmu, ale překonat Raska je dnes zřejmě nemožné.

54:00

53:45
    Od modré čáry vystřelil Timonen, ale Rask jeho střelu viděl a v poklidu jí chytil.

53:12
    Flyers se usadili v útočném pásmu, ale žádnou vážnější šanci si zatím nevypracovali.

52:00
    Hosté budou hrát přesilovou hru, když je na 2 minuty za sekání vyloučen Caron.

50:12
    Hosté dnes opravdu nejsou ve své kůži, když se nedokáží dostat do žádný vážnější příležitosti.

48:59

48:12
    Hostům se ale přesilová hra nedaří, když se nedokáží udržet v útočném pásmu.

47:45
    Lucic mohl navýšit vedení Bostonu, ale v ideální pozici nedokázal puk usměrnit za záda Bryzgalova.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 12. Seguin (Lucic, Krejčí), 14. Kelly (Caron, Peverley), 15. Paille (Campbell, Thornton)

Boston Bruins: Rask (Chudobin) - Boychuk, Chára, Seidenberg, Hamilton, McQuaid, Ference - Horton, Krejčí, Lucic - Seguin, Bergeron, Marchand - Peverley, Kelly, Caron - Thornton, Campbell, Paille
    Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Boucher) - L. Schenn, Timonen, Coburn, Grossman, Meszároš, Gustafsson - Voráček, Giroux, Hartnell - Simmonds, B. Schenn, Briere - Gagne, Read, Fedotěnko - Rinaldo, Couturier, Talbot

Rozhodčí: Hasenfratz, Walkom - Amell, Morin