NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.) | Florida – Winnipeg 2:3 (po pr.) | Nashville – Edmonton 6:0 (kon.)
Colorado – Chicago 6:2 (kon.) | Anaheim – Calgary 4:0 (kon.) | NY Islanders – Washington 5:2 (kon.)
Boston – Philadelphia 3:0 (kon.) | Columbus – Detroit 3:0 (kon.) | San Jose – St. Louis 3:4 (po pr.)
Boston Bruins
3:0 (3:0, 0:0, 0:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 09.03.2013, 19:00 • TD Garden, Boston • NHL

56:49
    Grossman je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.

52:00
    Hosté budou hrát přesilovou hru, když je na 2 minuty za sekání vyloučen Caron.

46:59
    Hokejisté Bostonu hráli v šesti a nyní za tento prohřešek budou hrát ve čtyřech.

42:48
    Chára si sjel mezi kruhy, kam dostal přesnou přihrávku a tvrdě vystřelil, ale Bryzgalov předvedl ukázkový semafor a vychytal kapitána Bostonu.

31:05
    K vidění byla nyní bitka mezi Thorntonem a Rinaldem. Oba dostávají 5 minutový trest.

14:11
    Bruins právě vstřelili branku!
    Medvědi si dělají se svým soupeřem co se jim zachce a dávají během krátké chvilky už třetí branku, když se před Bryzgalova dostal DANIEL PAILLE, kterého překonal střelou mezi betony. Asistence: Gregory Campbell, Shawn Thornton.

13:28
    Boston odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou branek, když se mezi kruhy dostal k puku CHRIS KELLY a přesnou střelou mezi betony překonal Bryzgalova. Asistence: Jordan Caron, Rich Peverley.

11:53
    Domácí jdou do vedení, když dokázali využít přesilovou hru, ve které se přesně trefil TYLER SEGUIN, když se k němu odrazil puk a měl před sebou prázdnou branku, kterou bez problémů trefil. Asistence: Milan Lucic, David Krejčí.

11:12
    Timonen je vyloučen na 2 minuty za hákování.

1:03
    Krejčí je hned z kraje zápasu vyloučen na 2 minuty za držení.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 12. Seguin (Lucic, Krejčí), 14. Kelly (Caron, Peverley), 15. Paille (Campbell, Thornton)

Boston Bruins: Rask (Chudobin) - Boychuk, Chára, Seidenberg, Hamilton, McQuaid, Ference - Horton, Krejčí, Lucic - Seguin, Bergeron, Marchand - Peverley, Kelly, Caron - Thornton, Campbell, Paille
    Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Boucher) - L. Schenn, Timonen, Coburn, Grossman, Meszároš, Gustafsson - Voráček, Giroux, Hartnell - Simmonds, B. Schenn, Briere - Gagne, Read, Fedotěnko - Rinaldo, Couturier, Talbot

Rozhodčí: Hasenfratz, Walkom - Amell, Morin