Zlín – Nitra 34:27 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 32:23 (kon.) | Partizánske – Senec 35:23 (kon.)
Veselí n/M – Slavia 21:19 (kon.) | Olomouc – Šaľa 27:28 (kon.) | Michalovce – Poruba 35:28 (kon.)
Iuventa Michalovce
35:28 (18:17)
DHC Sokol Poruba
Sobota 09.03.2013, 17:30 • Chemkostav Aréna Michalovce • Interliga ženy

Z Chemkostav Arény do videnia o 2 týždne na Bielu sobotu pri záverečnom domácom interligovom vystúpení Iuventy v predposlednom kole proti pražskej Slavii. (35:28) (35:28) (18:56:35)

60
    Konec zápasu. (35:28)

60
    Pár sekúnd pred koncom sa na bránkovisku pekne presadila Hrbková a polopodstrelom prekonáva Černú. Je to posledný gól šlágra kola, v ktorom Iuventa proti českému majstrovi z ostravskej Poruby predĺžila šnúri svojej neporaziteľnosti. (35:28) (35:28)

60
    V čase 59:57 min ďalší gól Trehubovej. (35:27) (35:27)

59
    Černá aj po ošetrení v bráne, ale prekonáva ju Adámková. (34:27) (34:27)

59
    V čase 58:10 ošetrovaná domáca brankárka L. Černá. Po ošetrení time-out domácich. (34:26) (34:26)

58
    A ďalší gól Hrbkovej. (34:26) (34:26)

57-58
    Révayovej prvý gól, ale vzápätí opäť úspešná domáca Trehubova. (34:25) (34:25)

57
    Nedáš - dostaneš! Viňjuková dáva svoj desiaty gól v zápase. (33:24) (33:24)

56
    Chrenková však triafa iba Medveďovú, ktorá na 7 m hjod zaskočila za Černú. (32:24) (32:24)

56
    7 m hod pre Porubu. (32:24) (32:24)

55
    V obrane výborne blokuje Snopova, vzápätí ale 2 min pre trehubovu. (32:24) (32:24)

54
    Gól Szöllösiovej neplatí pre prešľap, vzápätí ďalší skvelý zákrok Černej. (32:24) (32:24)

53
    Černá zachraňuje pred Rechtorisovou a na druhej strane Roháčková pred Tobiášovou. (32:24) (32:24)

52
    Piaty gól Ukrajinky Julije Snopovej. (32:24) (32:24)

50
    Pekný gól Trehubovej z krídla neuznaný pre prešľap. (31:24) (31:24)

49
    Dva góly Viňjukovej. Po prvom z nich vylúčená Hrbková. (31:24) (31:24)

48
    Prvý gol v zapase zaznamenáva na hosťovaní v Porube hrajúca kmeňová hráčka Iuventy Iveta Mičiníková. (29:24) (29:24)

47
    Ďalší zákrok Roháčkovej a po protiútoku sa zaskvela Lenka Černá. (29:23) (29:23)

46
    Výborný zákruk Roháčkovej, ale vzápätí ju úspešne prelobovala Horňáková. (29:23) (29:23)

44
    Uhráková znižuje a 2 min pre Gerič. (28:23) (28:23)

43-44
    Hostky znižujú, ale za domáce reaguje Szöllösiová. (28:22) (27:22)

42-43
    Prekonanie krízy potvrdzujú Gerič a Viňjukova. Tréner Poruby reaguje time-outom. (27:21) (27:21)

40
    Domáce zrejme prekonali krízu zo záveru 1. polčasu. Zo vzdialenosti 7,5 m pekný gól dáva Tobiášová. (25:21) (25:21)

39
    Pekná, priam nechytateľná strela Snopovej znamenajúce zvýšenie náskoku domácich. (24:21) (24:21)

38
    Zároveň aj 2 min pre Adámkovú. (23:21) (23:21)

37-38
    V domácej bráne späť Černá a jej spoluhráčky Tobiášová a Horňáková zvyšujú. (23:21) (23:21)

37
    7 m hod pre Porubu. Chrenková prekonáva Medveďovú. (21:21) (21:21)

35
    Černú pekne prelobovala Chrenková. (21:20) (21:20)

35
    Šiesty gol Viňjukovej. (21:19) (21:19)

33
    Domáce vzápätí opäť rýchlo vo vedení. (20:19) (20:19)

32
    A opäť vyrovnáva Hrbková. (19:19) (19:19)

32
    Vińjuková dostáva domáce znova do vedenia. (19:18) (19:18)

32
    Je vyrovnané, gól dáva Hrbková. (18:18) (18:18)

31
    Záverečné minúty 1. polčasu za domáce odchytala Gubiková, po prestávke medzi žrďami opäť Černá. (18:17) (18:17)

31
    Začal druhý poločas. (18:17)

30
    První poločas skončil. (18:17)

30
    15 sek pred koncom polčasu si do bránkoviska domácich úspešne nabehla Tóthová a z výskoku skóruje. Záver polčasu teda v réžii hostiek, time-out domácim zrejme viac ublížil ako pomohol. (18:17) (18:17)

29
    Poruba doťahuje gólom Seluckej. (18:16) (18:16)

29
    2 min pre Kovaličkovú. (18:15) (18:15)

29
    A opäť úspešné hostky v podaní Chrenkovej. (18:15) (18:15)

28
    Ďalší gól Poruby. (18:14) (18:13)

27-28
    Gól hosťujúcej Chrenkovej a vzápätí domácich Tobiášovej a Trehubovej. (18:13) (18:13)

Trehubova zo 7 m hodu zvyšuje. (16:12) (16:12)

26
    Strelecky sa presadzuje aj bývalá dlhoročná hráčka Iuventy Alžbeta Tóthová. (15:12) (15:12)

25
    Obetavý pád Chrenkovej na bránkovisku zakončený gólm. (15:11) (15:11)

24
    Domáci tréner v čase 23:34 reaguje time-outom. (15:10) (15:10)

24
    Trehubova zo 7 m hodu zvyšuje na 15:10, vzápätí prvý gól Rechtorisovej. (15:10) (15:10)

23
    Vzápätí Adámková pádom do bránkoviska z postu pivota dáva ďalší gol Poruby. (14:9) (14:9)

23
    Z 9 m oblúka pekný gól Hrbkovej. (14:8) (14:8)

22
    Úprava hracej plochy pred bránou domácich. (14:7) (14:7)

21
    Trehubova zo 7 m hodu (13:7) a vzápätí Szöllösiová (14:7) (14:7)

20
    Gólový podstrel Chrenkovej. (12:7) (12:7)

19
    V bráne Poruby opäť Roháčková. (12:6) (12:6)

19
    Hrbková znižuje, domáca Snopova kontruje takisto golom. (12:6) (12:6)

18
    Domáca krídelníčka Trehubova skoruje z postu spojky. (11:5) (11:5)

18
    Adámková pádom do bránkoviska z postu pivota znižuje. (10:5) (10:5)

17
    Po time-oute sa do brány hostiek postavila Doláková, ktorú práve prekonáva Horňáková. (10:4) (10:4)

16
    Horňáková zo svojho pivotského postu šikovne prestrelila Roháčkovú. Tréner Poruby Beňadik v čase 15:27 reaguje time-outom. (9:4) (9:4)

16
    Pekný Viňjukovej gol strelou spoza 9 m oblúka. (8:4) (8:4)

15
    Chrenková prekonáva zo 7 m hodu Černú. (7:4) (7:3)

15
    Ošetrovaná hosťujúca Uhráková v bánkovisku domácich. 7 m hod pre Porubu. (7:3) (7:3)

14
    Pekný gól si zapísala domáca Snopova. (7:3) (7:3)

14
    Úspešná Roháčková v bráne Poruby. (6:3) (6:3)

12
    Za domáce prvýkrát skóruje Szöllösiová. (6:3) (6:3)

12
    Strela hosťujúcej Tóthovej pred poloodkrytou bránou Poruby mieri iba do hornej žrde. (5:3) (5:3)