Everton – Manchester City 2:0 (kon.) | Aston Villa – Queens Park 3:2 (kon.) | Southampton – Liverpool 3:1 (kon.)
Stoke – West Brom 0:0 (kon.) | Swansea – Arsenal 0:2 (kon.) | Manchester Utd. – Reading 1:0 (kon.)
Aston Villa FC
3:2 (1:1)
Queens Park Rangers
Sobota 16.03.2013, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League

To je z mé strany pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a někdy zase o online přenosů na počtenou! (18:13:23)

Statistiky:

Střely celkem - 13:21
    Střely na bránu - 6:7
    Držení míče - 60%:40%
    Rohy - 9:6

Aston Villa díky výrazně zlepšenému výkonu ve druhém poločase udolává v zápase o šest bodů Queens Park Rangers 3:2 a výrazně si tak polepšila v boji o záchranu. Naopak poslední QPR tato porážka srazila zase o něco více do kolen. První půle přitom patřila hostům, kteří se ujali vedení a zahodili několik dalších dobrých šancí. Agbonlahor však v nastavení vyrovnal a od té chvíle se obraz hry zcela změnil. Ve druhém poločase totiž Villans ožili a v 59. minutě rozjásal ochozy Villa Parku Weimann. Hosté z Londýna ještě stihli v 73. minutě vyrovnat na 2:2 Townsendem, ale na branku Bentekeho z 81. minuty už odpověď nenašli.

90+6
    Tak ještě jedna šance hostí! Hill mířil těsně vedle horního rohu Guzanovy brány!

90+5
    Ale hráčům QPR selhala kombinace a míč má Aston Villa. Je asi rozhodnuto.

90+5
    Hosté vhazují a okamžitě posílají míč dopředu...

90+4
    M'Bia hlavičkoval mimo.

90+4
    Rohový kop pro QPR. Jedna z posledních šancí pro hosty...

90+3
    Samba se vysunul až na hrot. Dlouhý pas Bosingwy jej však nenašel. Domácí budou kopat od své brány.

90+2
    N'Zogbia u rohového praporku fauloval M'Biu, který pospíchá, aby uvedl míč do hry.

90+1
    Rozhodčí Friend nastaví pět minut, takže hosté mají relativně ještě dost času na vyrovnání.

89
    Taarabt se dostal až do vápna, ale trefil jen Lowtona.

88
    Junior Hoilett vidí žlutou kartu.

87
    Poslední střídání hostí. Odešel Park, přišel Mackie.

86
    Rychlý protiútok domácích. Agbonlahor posílal před bránu přízemní centr, který ale hostující obrana stačila odkopnout.

84
    Jeden z domácích hrdinů Andreas Weimann je střídán. Nahrazuje ho Jordan Bowery.

82
    Opět se potvrzuje, že v PL jsou často nejzajímavější zápasy mezi celky, které bojují o záchranu. Hosté totiž mohli hned vyrovnat. Loic Rémy hlavičkoval do země, odkud se balón odrazil těsně nad bránu!