Tampa – Carolina 4:1 (kon.) | Toronto – Winnipeg 4:5 (1:2 po s.n.) | Columbus – Arizona 1:0 (2:0 po s.n.)
New Jersey – Montreal 1:2 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (po pr.)
Dallas – Chicago 1:8 (kon.) | Vancouver – Detroit 2:5 (kon.) | Los Angeles – San Jose 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Boston 2:1 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 4:1 (kon.)
Los Angeles Kings
5:2 (2:0, 3:1, 0:1)
San Jose Sharks
Neděle 17.03.2013, 03:35 • Staples Center, Los Angeles, CA (kapacita 18118 diváků) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám hezké dobré ráno, pokud právě vstáváte, a krásný zbytek víkendu, u dalších online přenosů na počtenou! (06:15:25)

Nejvíce času na ledě: Drew Doughty 24:48 - Dan Boyle 23:19

Branky a nahrávky: 3. Clifford (Vojnov, Scuderi), 13. Williams (Brown, Kopitar), 32. Stoll (Lewis, Martinez), 34. Clifford (Penner, Fraser), 39. King (Stoll, Lewis) – 21. Marleau (Thornton, Burns), 60. Irwin (Burns, Gomez). Rozhodčí: Watson, Kowal - Mach, MacPherson. Diváci: 18118.

Hvězdy utkání:

1. Kyle CLIFFORD (LAK) - 2+0, bitka
    2. Jonathan BERNIER (LAK) - 20 úspěšných zákroků
    3. Jarret STOLL (LAK) - 1+1

Dnešní utkání dvou rivalů z Pacifické divize se už od samého úvodu odvíjel zcela jednoznačně ve prospěch domácích Kárlů, kteří se již ve 3. minutě zásluhou Kyla Clifforda dostali do vedení, do konce první třetiny skóre navýšil Justin Williams. V úvodu druhé části hry snížil na rozdíl jedné branky Patrick Marleau, poté ovšem přišla smršť branek v síti Anttiho Niemiho, který se počtvrtém gólu poroučel z branky a nastoupil Alex Stalock. V druhé části hry se postupně prosadili Jarret Stoll, Kyle Clifford, který si připsal druhou branku večera, a Dwight King. Třetí perioda se už odehrávala pouze z povinnosti, domácí si hlídali bezpečný náskok, o mírné snížení se v přesilové hře v poslední minutě postaral dělovkou od modré čáry Matt Irwin. Kings se tak odpoutávají od svého dnešního soupeře na rozdíl dvou bodů.

59:45
    Wingels se ještě snaží o střelu, ta je zablokována.

59:11
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hosté využívají přesilovku velmi rychle, už po čtyřech vteřinách napřáhl od modré čáry MATT IRWIN a za pomocí tyče propasíroval kotouč do branky! Asistence: Brent Burns a Scott Gomez.

59:07
    Kyle Clifford je vyloučen za nedovolené bránění.

58:10
    Žraloci už jsou smířeni s porážkou, závěr zápasu se tak snad odehraje v poklidu.

57:14
    Burns se vrací na led, hosté hrají v plném počtu.

56:15
    Domácí hráči hrají iv přesilové hře, hodně opatrně, první střelu na Stalocka vyslal až po minutě přesilové hry Dustin Brown.

55:14
    Brent Burns je vyloučen za nedovolené bránění.

54:50
    Domácí hráči šikovně drží čas s pukem na svých hokejkách, do konce zbývá něco málo přes pět minut.