Tampa – Carolina 4:1 (kon.) | Toronto – Winnipeg 4:5 (1:2 po s.n.) | Columbus – Arizona 1:0 (2:0 po s.n.)
New Jersey – Montreal 1:2 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (po pr.)
Dallas – Chicago 1:8 (kon.) | Vancouver – Detroit 2:5 (kon.) | Los Angeles – San Jose 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Boston 2:1 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 4:1 (kon.)
Vancouver Canucks
2:5 (1:1, 0:1, 1:3)
Detroit Red Wings
Neděle 17.03.2013, 03:17NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:47:58)

Detroit: 9

Dnešní utkání je u konce, Canucks sice dali první a poslední branku utkání, ovšem to nakonec prohráli 2:5, když nezvládli uhlídat hlavně Pavla Dacjuka, který byl téměř u všeho, co se na ledě událo.

60:00

59:25
    I domácí vědí, že je rozhodnuto.

59:00
    Začíná poslední minuta dnešního utkání.

58:39
    Detroit se již nikam nežene, v pohodě kombinuje ve středním pásmu.

57:22
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Tak nakonec ještě branka z hole ALEXANDERA BURROWSE, který tak dává svůj druhý gól v utkání. Asistence: Alexandre Edler, Kevin Bieksa.

56:07
    Zápas tak má jasného vítěze a bude se již pouze dohrávat, Detroit vyhraje i druhé venkovní utkání - po včerejší výhře v Edmontonu po prodloužení.

54:44
    Detroit právě vstřelil branku!
    No vida! Tak nakonec až po delším zkoumání videozáznamu usoudili rozhodčí, že po závaru před Luongem, když se gólman, pravděpodobně i s pukem, dostal za brankovou čáru, mohou hosté radovat z pátého gólu! Branka připsána JUSTINOVI ABDELKADEROVI. Asistence: Pavel Dacjuk, Jakub Kindl.

54:15
    Canucks nyní promeškali zřejmě poslední velkou možnost na zvrat v utkání, hosté se dokázali ubránit i při dvojnásobném oslabení.

54:01

53:21
    Detroit je již ve čtyřech!

53:00
    Ještě více než dvacet vteřin se budou hosté bránit ve třech, domácí kombinují před Howardem.

52:25
    Obětavost bránící trojice hráčů Red Wings - všichni se vrhají do střel a nyní se jim podařilo vyhodit puk ze třetiny.

52:01
    A pozor, Lashoff je dalším vyloučeným hráčem Red Wings, domácí budou mít výhodu přesilové hry pěti proti třem!

51:45
    Hamhuis střílí od modré, ale do střely se vrhl Dacjuk!

51:21
    Niklas Kronwall fauluje Burrowse a jde za krosček na dvě minuty na trestnou lavici!

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 1. Burrows (D. Sedin, Edler), 58. Burrows (Edler, Bieksa) – 7. Abdelkader (Dacjuk, Franzén), 34. Zetterberg (Dacjuk, Franzén), 42. Zetterberg (Filppula, Kronwall), 46. Cleary (Andersson, Brunner), 55. Abdelkader (Dacjuk, Kindl)

Vancouver Canucks: Luongo (Schneider) - Edler, Tanev, Hahmuis, Garrison, Bieksa, Alberts - D. Sedin, H. Sedin, Burrows - Raymond, Ebbett, Hansen - Booth, Higgins, Weise - Pinizzotto, Lapierre, Sestito
    Detroit Red Wings: Howard (Gustavsson) - Kronwall, Ericsson, B. Smith, White, Kindl, Lashoff - Filppula, Zetterberg, Brunner - Abdelkader, Dacjuk, Franzén - Nyquist, Andersson, Cleary - Miller, Emmerton, Tootoo

Rozhodčí: McCauley, Pochmara - Cameron, Cvik