Tampa – Carolina 4:1 (kon.) | Toronto – Winnipeg 4:5 (1:2 po s.n.) | Columbus – Arizona 1:0 (2:0 po s.n.)
New Jersey – Montreal 1:2 (kon.) | Florida – NY Islanders 3:4 (kon.) | St. Louis – Anaheim 2:1 (po pr.)
Dallas – Chicago 1:8 (kon.) | Vancouver – Detroit 2:5 (kon.) | Los Angeles – San Jose 5:2 (kon.)
Pittsburgh – Boston 2:1 (kon.) | Ottawa – Winnipeg 4:1 (kon.)
Ottawa Senators
4:1 (2:0, 0:0, 2:1)
Winnipeg Jets
Neděle 17.03.2013, 22:05 • Scotiabank Place, Ottawa, Ontaro (kapacita 20500 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového týdne a u dalších online přenosů na počtenou! (00:40:44)

Zblokované střely: 9:9

Nejvíce střel: André Benoit a Jakob Silfverberg 6 - Zach Bogosian a Nik Antropov 4
    Nejvíce času na ledě: Sergej Gončar 25:27 - Dustin Byfuglien 24:46

Branky a nahrávky: 4. Latendresse (Alfredsson, Smith), 19. Silfverberg (Gončar, Neil), 52. Turris (Alfredsson, Gončar), 53. Silfverberg (Zibanejad) – 44. Bogosian (Ladd, Little). Rozhodčí: Sutherland, Hebert - Murchison, Miller. Diváci: 19227.

Hvězdy utkání:

1. Robin LEHNER (OTT) - 25 úspěšných zákroků
    2. Jakob SILFVERBERG (OTT) - 2+0, 6 střel, vítězný gól
    3. Sergej GONČAR (OTT) - 0+2, asistence na vítězný gól

Ve třetí třetině jsme viděli nejvyrovnanější hokej za celou dobu zápasu, hosté se ve 44. minutě dostali na dostřel jednoho gólu, když se prosadil tvrdou ranou od modré čáry Zach Bogosian. V 52. a 53. minutě ale přišly dva rychlé údery domácích, když se trefili Kyle Turris a podruhé v zápase také Jakob Silfverberg. Senátoři tak vítězí 4:1 a upevňují si postavení v tabulce Východní konference, Jets prozatím zůstanou na třetím místě.

59:30
    Lehner si ještě připisuje zákrok proti střele Hainseyho, toto musela být lahůdka pro všechny fotografy.

59:05
    Senátoři mají puk na svých hokejkách a bezpečně si hlídají závěr zápasu.

58:20
    Silfverberg si šel pro hattrick, Pavelec ale dobře zasáhl.

58:06
    Gryba je na ledě, hosté přesilovku nevyužili, o osudu zápasu je tak definitivně rozhodnuto.

57:33
    Po krátké poradě mužů v pruhovaném se vylučovat nebude.

57:33
    Rozhodčí se nyní dohadují, jestli vyloučí Regina za zdržování hry.

56:55
    Domácí se osvobozují.

56:14
    Tvrdá rána Jokinena končí na Lehnerových chráničích.

56:06
    Ještě je tu malá šance pro hosty, kteří si zahrají přesilovku, na trestnou lavici míří za sekání Eric Gryba.

55:30
    Wheeler se snaží něco vymyslet v útočné třetině.

54:45
    Pavelec likviduje pokus Smithe.

53:43
    O'Brien vystřelil, trefil však svého spoluhráče.

52:45
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Máme tu další branku Senators, která už definitivně srazí hosty, kteří ještě možná myslel na vyrovnání. JAKOB SILFVERBERG si udělal zajímavý oblouk, aby se dostal ke střele, z úhlu poté prostřelil Pavelce! Asistence: Mika Zibanejad.