NY Rangers – Florida 1:3 (kon.) | Buffalo – Toronto 5:4 (2:1 po s.n.) | NY Islanders – Montreal 2:5 (kon.)
Carolina – New Jersey 1:4 (kon.) | Ottawa – Boston 1:2 (kon.) | Nashville – Calgary 5:3 (kon.)
Winnipeg – Washington 0:4 (kon.) | Arizona – Vancouver 1:2 (kon.) | Los Angeles – Dallas 0:2 (kon.)
New York Islanders
2:5 (1:1, 1:1, 0:3)
Montreal Canadiens
Pátek 22.03.2013, 00:05NHL

58:46
    Moen (MON) zahákoval Okposu a domácí si tak zahrají kratičkou přesilovku pěti proti třem.

57:02
    Subban (MON) je vyloučen na dvě minuty za hrubost a Islanders tak mohou alespoň zkorigovat stav.

45:37
    Aucoin (NYI) byl evidentně zasažen soupeřem do obličeje a poté se podle rozhodčích skácel k zemi až příliš a tak je vyloučen na dvě minuty za přifilmovaný pád.

37:45
    Carkner (NYI) poslal velmi nevybíravým způsobem k zemi Gallaghera a odchází za to na dvě minuty na trestnou lavici. Před koncem druhé třetiny se tak otevírá zajímavá příležitost pro Montreal.

31:24
    Předchozí situace má ještě dohru v podobě vyloučení Dumonta (MTL), který dostává dvě minuty za hrubost.

29:26
    Grabner (NYI) zahákoval White a za svůj přestupek je odměněn dvěma minutami na trestné lavici.

20:57
    Velmi nepovedené střídání Montrealu, puk prolétl ve chvíli střídání právě kolem střídaček a zasáhl šestého hráče do brusle a tím se píská příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Ryder (MON).

08:54
    Streit (NYI) je prvním vyloučeným hráčem dnešního zápasu, dvě minuty vyfasoval za krošček.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 13. Tavares (Moulson), 27. Višňovský (Moulson, Tavares) – 10. Ryder (Markov, Plekanec), 31. Subban (Plekanec), 41. Gionta (Desharnais), 51. Gallagher (Pacioretty, Subban), 51. Gallagher (Pacioretty, Desharnais)

New York Islanders: Poulin (Nabokov) - MacDonald, Hamonic, Streit, Carkner, Hickey, Višňovský - Moulson, Tavares, Boyes - Bailey, Nielsen, Okposo - Cizikas, Aucoin, McDonald - Martin, Reassoner, Grabner
    Montreal Canadiens: Price (Budaj) - Yemelin, Markov, Subban, Gorges, Boullion, Tinordi - Gallagher, Desharnis, Pacioretty - Gionta, Plekanec, Ryder - Armstrong, Eller, Galchenyuk - Dumont, White, Moen

Rozhodčí: Martell, O'Rourke - Morin, Racicot