2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
Dynamo Moskva
Pátek 22.03.2013, 16:30 • Ice Palace, Petrohrad • Play-off KHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný zbytek večera. (19:02:59)

Dinamo ve třetí třetině málem ztratilo svůj náskok, když se Petrohrad dostal po brankách Kučerjavenka a Tichonova na rozdíl jediné branky, která ale už nepřišla a tak Dinamo slaví první vítězství v sérii, když vyhrálo na ledě Petrohradu 2:3.

Stav série: 0:1.

60:00

59:37
    Kučerjavenko měl na své holi vyrovnání, ale jeho střela z velké blízkosti v brance neskončila.

59:10
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Tak poslední minuta bude velmi napínavá, jelikož Petrohrad po velkém tlaku dokázal vstřelit branku, když se nejlépe zorientoval na brankovišti VIKTOR TICHONOV a střelou k tyči překonal Jerjomenka. Asistence: Patrick Thoresen.

58:36
    Velký závar před brankou Dinama gólem nekončí, když slibnou střelu Dallmana dokázal Jerjomenko udržet na své hrudi.

58:10
    Petrohrad to zkouší v šesti hráčích! Ježov pouze na střídačce.

58:02
    Oddechový čas pro domácí.

57:58
    Makarov střílel z velkého úhlu a Jerjomenko tento pokus dokázal vyrazit.

57:20
    Domácí uzamkli svého soupeře v jeho pásmu, ale k ohrožení branky se stále nedostávají.

56:38
    Petrohrad má velkou šanci na vstřelení branky, když je na 2 minuty za hákování vyloučen Baběnko.

56:14
    Oddechový čas pro hosty.

55:55
    Domácí vstřelená branka velmi nabudila! Konec zápasu může být ještě zajímavý.

55:11
    Petrohrad se konečně dočkal, když před brankou dobře tečoval ALEXANDER KUČERJAVENKO a snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Igor Makarov, Anton Burdasov.

54:40
    Dinamo se dostalo pod tlak a tak Novák vyhodil puk přes všechny čáry.

54:03
    Slibně rozvíjející se útok Petrohradu zastavilo postavení mimo hru.

53:40
    Z levého kruhu nahodil puk na Ježova Soin, ale domácí brankář si tento pokus pohlídal.

52:46
    Od modré čáry střílel Alexandrov, ale jeho pokus byl sražen hostující obranou mimo branku.

51:50
    Gorovikov hledal svým pasem Kasjančuka, ale ten jeho přihrávku nedokázal zpracovat.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 56. Kučerjavenko (Makarov, Burdasov), 60. Tichonov (Thoresen) – 1. Jalasvaara, 20. Graňák (Gorovikov), 38. Kasjančuk (Sopin)

SKA Petrohrad: Ježov (Kasutin) – Alexandrov, Dallman, Osipov, Chudinov, Semjonov, Kalinin, Běrďjukov, Sigarjov – Martensson, Tichonov, Thoresen – Varnakov, Panarin, Ramstedt – Afinogenov, Kučerjavenko, Arťjuchin – Burdasov, Makarov, Fjodorov
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov) – Graňák, Novák, Jalasvaara, Derljuk, Gorochov, Mironov, Barancev, Šafigulin – Soin, Baběnko, Koňkov – Cvětkov, Kokarjev, Petružálek – Gorovikov, Sopin, Kasjančuk – Lukin, Mosaljov, Kvapil

Rozhodčí: Gusev, Kadjurov – Gorděnko, Tomilov

Diváci: 12500