Sobota 23.03.2013, 13:00Turnaj O štít města Chebu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

Rakousko – Tunisko 30:24 (13:11)
    Nejv. branek Tun.: Dhaouadi Maroua – 5

Česko – Švýcarsko 32:19 (16:8)
    Nejv. branek ČR: Kutlvašrová Hana – 7

Vítejte u onlajn přenosu házenkářského utkání žen mezi Českou republikou a Tuniskem, které se hraje v rámci jubilejního 40. ročníku turnaje "O štít města Chebu".

Česko: Müllnerová, Satrapová – Keclíková, Chrenková, Salčáková, Růčková, Kutlvašrová, Černá, Vítková, Hrbková, Luzumová, Janoušková, Crhová, Selucká, Kubáčková, Vysloužilová, Matoušková

Tunisko: Omraniová, Arfaouiová – Daoulaová, Koukiová, Elghaouiová, Rejebová, Mansouriová, Toumiová, Abdallahová, Kilaniová, Hlailiová, Dhaouadiová, Khoulidiová, Sfar Ben Chkerová, Yahiaouiová

Rozhodčí: Novák Petr, Hanák Michal. (10:10)

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

4
    Vrhová dostává domácí reprezentaci do vedení. (3:2) (3:2)

5
    Tunisanky sice vyrovnaly, ovšem z protiútoku se Češky prosazují a opět vedou. (4:3) (4:3)

6
    Ale Tunisanky opět srovnávají. (4:4) (4:4)

7
    Z pravé strany se prosazuje Vrhová, Česko opět vede. (5:4) (5:4)

8
    Tunisanky znovu vyrovnávají. (5:5) (5:5)

9
    Střela Kláry Černé se nevešla mezi tři tyče. (5:5) (5:5)

10
    Iveta Luzumová dává vedoucí branku České republiky. (6:5) (6:5)

11
    Nejprve Tunisanky vyrovnaly, ovšem z rychlého protiútoku se z levé strany podruhé za sebou prosazuje Iveta Luzumová a Česko opět vede. (6:6) (7:6)

12
    Dhaouadi Marouaiová proměňuje sedmimetrový hod, je opět srovnáno. (7:7) (7:7)

13
    Chrenková se dokázala prosadit a český tým opět vede. (8:7) (8:7)

14
    Asma Elghaouiová opět srovnává stav utkání. (8:8) (8:8)

14
    Raja Toumiová dává vedoucí branku Tuniska. (8:9) (8:9)

15
    Pouze tyčku trefuje Romana Chrenková ze sedmimetrového hodu. (8:9) (8:9)

15
    Oddechový čas pro lavičku Tuniska. (8:9) (8:9)

15
    Asma Elghaouiová dává další branku a Tunisko odskakuje na rozdíl dvou branek! (8:10) (8:10)

17
    Nádherná branka Martiny Crhové, kdy míč zapadl do levého růžku branky, malá gólmanka Tuniska neměla šanci. (9:10) (9:10)

19
    Tunisanky přichází o míč, Češky jsou v útoku a mají možnost srovnat skóre. (9:10) (9:10)

20
    Iveta Matoušková vyrovnává! (10:10) (10:10)

21
    Lucie Satrapová chytá střelecký pokus soupeřek, Češky mohou zatútočit, ale rychlý protiútok neproměnila Matoušková. (10:10) (10:10)

23
    Lucie Satrapová chytá další sedmimetrový hod soupeřek! (10:10) (10:10)

24
    Trenér české reprezentace si bere v závěru prvního poločasu oddechový čas. (10:10) (10:10)

25
    Češkám již signalizována pasivita, musí střílet, ovšem pokus Kubáčkové byl nepřesný. (10:10) (10:10)

26
    Již necelých sedm minut trvá střelecká nemohoucnost obou mužstev. (10:10) (10:10)

27
    Asma Elghaouiová dává po dlouhé době branku, Tunisanky opět vedou. (10:11) (10:11)

28
    Série nepřesností na obou stranách. (10:11) (10:11)

29
    Ale Kubáčková se prosazuje střelou z pravého křídla a je vyrovnáno! (11:11) (11:11)

30
    Probíhá poslední minuta první půle. (11:11) (11:11)

30
    Pět vteřin střílí ještě Kutlvašrová, ale pouze do brankářky. (11:11) (11:11)

30
    První poločas skončil. (11:11)

První poločas je za námi, Česko hraje zatím s Tuniskem nerozhodně, ač se domácím házenkářkám povedl vstup do utkání, kdy si až do stavu 8:7 udržovaly náskok, ovšem pak se do vedení dostaly soupeřky, které mohly své vedení několikrát navýšit. Nakonec ale vedly maximálně o dvě branky, ale jak již napsáno, do šaten odchází obě mužstva za nerozhodného stavu.

31
    Začal druhý poločas. (11:11)

31
    Sfar Ben Chkerová je první střelkyní ve druhé půli. (11:12) (11:12)

32
    Následně z rychlého protiútoku srovnává Chrenková. (12:12) (12:12)

33
    Češky faulují, "devítka" pro Tunisanky. (12:12) (12:12)

34
    Hrbková napravila zaváhání Černé a dává vedoucí branku České republiky. (13:12) (13:12)

35
    Fatma Sfar Ben Chkerová se podruhé ve druhé půli prosazuje, Tunisko srovnává. (13:13) (13:13)

35
    Ale z rychlého protiútoku se ze středu brankoviště prosazuje Hana Kutlvašrová. (14:13) (14:13)

37
    Toumiová proměňuje sedmimetrový hod a je opět srovnáno. (14:14) (14:14)

39
    Hana Kutlvašrová nebojácným průnikem z osmi metrů překonává Omraniovou. (15:14) (15:14)

40
    Nepříjemná srážka v brankovišti Česka, gólmanka Satrapová se drží za pravé koleno, mezitím Keclíková dostává dvě minuty, soupeř bude mít výhodu přesilové hry. (15:14) (15:14)

40
    A ještě sedmimetrový hod pro Tunisko, Toumiová proměňuje. (15:15) (15:15)

41
    Pouze nad branku míří střelecký pokus Elghaouiové. (15:16) (15:16)

42
    Po neúspěchu Kutlvašrové se z rychlého brejku prosazuje Toumiová, která dává sedmnáctou branku Tuniska. (15:17) (15:17)

43
    Oddechový čas pro Českou republiku, trenér Jan Bašný je velmi rozezlen! (15:17) (15:17)

43
    Hrbková se prosazuje z pravého křídla a snižuje náskok soupeře. (16:17) (16:17)

44
    Další pokus Hrbkové, ale neúspěšný, nicméně někdo z obrany tečuje míč, Češky stále u míče. (16:17) (16:17)

45
    Za nesportovní chování je vyloučena nejzkušenější Tunisanka Toumiová, Češky si zahrají přesilovou hru. (16:17) (16:17)

46
    Další střela Hrbkové a znovu neúspěch – pouze tyč! (16:17) (16:17)

46
    Sfar Ben Chkerová je ve druhé půli k nezastavení, nyní vybojoval sedmimetrový hod! (16:17) (16:17)

46
    Refka Hlailiová proměňuje, Tunisko opět vede o dvě branky. (16:18) (16:18)

47
    I Kutlvašrová trefuje pouze tyč, Češkám se nedaří střelba. (16:18) (16:18)

47
    Toumiová se vrátila na palubovku a hned se snaží o rychlý protiútok, naštěstí je dobře bráněna. (16:18) (16:18)

48
    Toumiová střílí z dálky, Satrapová chytá, ta dnes podává velice dobrý výkon! (16:18) (16:18)

50
    Pasivita Česka, ale Luzumová výborně získala "devítku". (16:18) (16:18)

51
    Kubáčková faulována při zakončení, Česko zůstává v útoku. Nakonec Kutlvašrová proniká do brankoviště, ale Omraniová ji vychytala! (16:18) (16:18)

52
    Romana Chrenková proměňuje sedmimetrový hod, Česko prohrává o gól. (17:18) (17:18)

52
    Oddechový čas pro Tunisko. (17:18) (17:18)

53
    Velice rychlá odpověď Česka na branku soupeřek, Luzumová se prosazuje po rychlém protiútoku a je to opět "pouze" o gól. (18:19) (18:19)

53
    Ale Toumiová se prosazuje z pravé strany, navíc při střele byla loktem faulována, ovšem rozhodčí nevylučují. (18:20) (18:20)

54
    Tunisko si jde pro vedení a tím pádem pro druhé místo na turnaji "O štít města Chebu 2013", Sfar Ben Chkerová dává jedenadvacátou branku. (18:21) (18:21)

55
    Češky ještě snižují, ale soupeřky mají stále dostatečný náskok, navíc ho mohou navýšit. (19:21) (19:21)

56
    Po rychlé a pěkně akci se Chrenková prosazuje, po předchozí skvělé práci Hany Kutlvašrové, tak ještě šance Česka žije! (20:21) (20:21)

57
    Sfar Ben Chkerová však hraje ve druhém poločasu skutečně skvěle, je k nezadržení. (20:22) (20:22)

58
    Luzumová se z pravé spojky prosazuje, je to opět "pouze" o gól! (21:22) (21:22)

58
    Poslední oddechový čas Tuniska. (21:22) (21:22)

58
    Tunisanky ztrácí míč, nicméně Selucká byla ubráněna. (21:22) (21:22)

59
    Dramatický závěr utkání, Tunisanky neproměnily svůj další útok, česká lavička reaguje oddechovým časem. (21:22) (21:22)

59
    Luzumová odvážně proniká do brankoviště a je vyrovnáno! (22:22) (22:22)

60
    Ale teď musí Češky ubránit soupeřky, které jsou v útoku. (22:22) (22:22)

60
    Češky ubránili, navíc dvě minuty pro Yahiaouiovou, Česko je velice blízko druhému místu! I když Chrenková nedává, do konce zbývají čtyři vteřiny. (22:22) (22:22)

60
    Druhý poločas skončil. (22:22)

Je dobojováno, Česko v dramatickém závěru vybojovalo potřebnou remízu, která zaručuje druhé místo, neboť Češky mají mnohem lepší skóre, než jejich dnešní soupeřky. Ti se tak musí spokojit s místem třetím. Sledovali jsme velice pohledné utkání, ve kterém sice měly po většinu času více ze hry Tunisanky, ovšem Češky svou bojovností dokázaly zápas dotáhnout do zdárného konce!