22:22 (11:11)
Tunisko
Sobota 23.03.2013, 13:00Turnaj O štít města Chebu

60
    Češky ubránili, navíc dvě minuty pro Yahiaouiovou, Česko je velice blízko druhému místu! I když Chrenková nedává, do konce zbývají čtyři vteřiny. (22:22) (22:22)

59
    Luzumová odvážně proniká do brankoviště a je vyrovnáno! (22:22) (22:22)

59
    Dramatický závěr utkání, Tunisanky neproměnily svůj další útok, česká lavička reaguje oddechovým časem. (21:22) (21:22)

58
    Poslední oddechový čas Tuniska. (21:22) (21:22)

52
    Romana Chrenková proměňuje sedmimetrový hod, Česko prohrává o gól. (17:18) (17:18)

47
    I Kutlvašrová trefuje pouze tyč, Češkám se nedaří střelba. (16:18) (16:18)

46
    Refka Hlailiová proměňuje, Tunisko opět vede o dvě branky. (16:18) (16:18)

45
    Za nesportovní chování je vyloučena nejzkušenější Tunisanka Toumiová, Češky si zahrají přesilovou hru. (16:17) (16:17)

43
    Oddechový čas pro Českou republiku, trenér Jan Bašný je velmi rozezlen! (15:17) (15:17)

40
    A ještě sedmimetrový hod pro Tunisko, Toumiová proměňuje. (15:15) (15:15)

40
    Nepříjemná srážka v brankovišti Česka, gólmanka Satrapová se drží za pravé koleno, mezitím Keclíková dostává dvě minuty, soupeř bude mít výhodu přesilové hry. (15:14) (15:14)