Č. Lípa – Domažlice 4:0 (kon.) | Roudnice – Kolín 2:2 (kon.) | H. Měcholupy – Sparta B 1:1 (kon.)
SK Roudnice nad Labem
2:2 (1:1)
SK Sparta Kolín
Neděle 24.03.2013, 15:00 • F.A. Pod Lipou • Česká fotbalová liga

Remíza dnešnímu utkání slušela, i když Kolín byl v 2. poločase lepším týmem. Na konci druhého poločasu se trefil pouze Svátek, který tak snížil na konečných 2:2.

To je ode mne z Roudnice vše a těším se zase někdy příště – na počtenou. (16:52:11)

89
    Jan Blažek stíhal hostujícího hráče a kousek za půlící čárou musel "zatáhnout za ruční brzdu" a po tomto faulu uviděl žlutý kartónek.

87
    Kolín v dnešním utkání naposledy střídal. Biško R. nahradil na hřišti Stejskala.

86
    Roudnice právě vstřelila branku!

Tak Roudnice přeci jen skórovala! Jeden z obránců Kolína dával malou domu na Šedu, čehož si všiml a využil JAN SVÁTEK, který těsně před brankářem dokázal kopnout do míče, který se dokutálel až do opuštěné branky.

85
    Hlasatel oznámil, že na dnešní utkání do velmi chladného počasí se přišlo podívat 250 diváků.

83
    Na posledních 7 minut se přišel na hřiště poprat Müller, který nahradil Bíra. Pro Roudnici to bylo poslední střídání.

80
    Odražený míč napálil Brožík zpoza vápna a nechybělo málo, aby míč skončil v síti!

78
    Na hřišti se začíná přiostřovat, především při osobních soubojích. Rozhodčí zůstává i tak velmi poklidný.

76
    Roudničtí ne a ne se dostat do vápna soupeře, aby mohli nějakým způsobem ohrozit branku Kolína!

73
    Trenér Roudnice Janeček pustil na hřiště nejlepšího střelce ČFL Macháčka, který nahradil Egona Vůcha.

72
    Kolín pěkně kombinuje po celém hřišti a jen zřídka půjčuje míč Roudnici.

71
    Bíro přestřelil vysoko nad, střela skončila až na jednom z Topolů za brankou.

68
    Postihli nás technické problémy, snad se nám je podaří nějakým způsobem odstranit!

65
    Petrášek zastavil dobře se rozvíjející akci Kolína na poslední chvíli.

62
    KRATOCHVÍL dostal žlutou kartu za zasažení soupeře zezadu a ještě protihráči způsobil krvavou díru na koleni. Následné nadávky faulovaného Ondřejky vůči rozhodčímu (vulgární výrazy) nebyly potrestány.

60
    Vítr se začíná zvedat a je to vidět i na hřišti. Při dlouhém nákopu míče je vidět odchylka, kterou způsobuje právě vítr.

58
    Ofsajd, ve kterém se ocitl domácí Svátek.

56
    Tentokráte už rozhodčí po surovém faulu udělil žlutou kartu, když HAMOUZ vzal Sedláčka přes nohy, zvuk chráničů byl slyšet až na tribunu.

56
    Ve velké šanci se ocitl Svátek, ten si míč přistrčil na levou nohu a následnou střelou jen těsně minul levou tyč Kolína!