Arménie – Česko 0:3 (kon.) | Egypt – Zimbabwe 2:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Portugalsko 0:2 (kon.)
Estonsko – Andorra 2:0 (kon.) | Turecko – Maďarsko 1:1 (kon.) | Ukrajina – Moldavsko 2:1 (kon.)
Dánsko – Bulharsko 1:1 (kon.) | Alžírsko – Benin 3:1 (kon.) | Srbsko – Skotsko 2:0 (kon.)
Nizozemsko – Rumunsko 4:0 (kon.) | Německo – Kazachstán 4:1 (kon.) | Irsko – Rakousko 2:2 (kon.)
Polsko – San Marino 5:0 (kon.) | Belgie – S. Makedonie 1:0 (kon.) | Wales – Chorvatsko 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Izrael 0:2 (kon.) | Malta – Itálie 0:2 (kon.) | Francie – Španělsko 0:1 (kon.)
Černá Hora – Anglie 1:1 (kon.) | Bolívie – Argentina 1:1 (kon.) | Ekvádor – Paraguay 4:1 (kon.)
Francie
0:1 (0:0)
Španělsko
Úterý 26.03.2013, 21:00 • Stade de France (Paříž) • Kvalifikace MS (Evropa)

Skončilo nám utkání, ve kterém jsem viděli vše. Obrovské šance, žluté karty, červenou kartu a i jeden gól, který utkání rozhodl. Postaral se o něj hostující Pedro v 58. minutě po centru Monreala. Domácí šli v 78. minutě do deseti hráčů, když byl vyloučen Pogba, ovšem nedá se říct, že by si vyrovnání nezasloužili. Naopak na to šance měli, ale ty zůstaly nevyužity. Ode mne je to pro dnešek vše. Dobrou noc. (22:54:59)

90+3
    Zdá se, že se nic nestane. Hosté mají míč na polovině Francie a nevypadají na to, že by ho domácím ještě půjčili.

90+2
    Hned na to si připravil střídání i trenér Španělska. Ze hřiště stahuje Iniestu a na poslední vteřinky posílá Matu.

90+2
    Ještě posílení útoku, když nastupuje Giroud místo Jalleta.

90+1
    Hosté se řítili ve třech proti jednomu. Jako poslední se k míči dostal Busquets, ale Lloris rychle vyběhl a šanci zneškodnil.

90
    Rozhodčí přidal tři minuty.

90
    Španělé drží míč tak, jak je jejich dobrým zvykem a snaží se dohrát utkání co nejdále od Valdése.

88
    Z rohu již nic nebylo a Španělé se ubránili.

87
    Evra měl na hlavě vyrovnání. Domácí rozehráli standardní situaci na před tyč, kam si naběhl nikým nehlídaný Evra a rybičkou se dostal do zakončení. Jeho pokus vyškrábl Valdés.

86
    Arbelola stáhl za dres Menéze, který se kolem něj obtočil a dostává žlutou.

85
    Hosté se provinili útočným faulem a přichází o míč.

84
    Ribéry si hodil míč z levé na pravou do středu hřiště a ihned vystřelil. Jeho rána prosvištěla jen těsně kolem levé tyčky španělské branky. Nechybělo moc, aby bylo srovnáno.

83
    Menéz zůstal na zemi, ale již je na nohou a hra pokračuje.

82
    Benzema opouští hřiště a pouští na něj Sissoka.

81
    Xabi Alonso napřáhl z vápna, ale zamířil někam na tribuny.

79
    Utkání je hodně rozhádané a domácí to budou mít hodně těžké, aby aspoň vyrovnali.

78
    Utkání se hodně přiostřilo a Pogba ani ne minutu po první kartě dostává druhou, což znamená, že jde do sprch, když tvrdým šlapákem trefil Xaviho.