Arménie – Česko 0:3 (kon.) | Egypt – Zimbabwe 2:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Portugalsko 0:2 (kon.)
Estonsko – Andorra 2:0 (kon.) | Turecko – Maďarsko 1:1 (kon.) | Ukrajina – Moldavsko 2:1 (kon.)
Dánsko – Bulharsko 1:1 (kon.) | Alžírsko – Benin 3:1 (kon.) | Srbsko – Skotsko 2:0 (kon.)
Nizozemsko – Rumunsko 4:0 (kon.) | Německo – Kazachstán 4:1 (kon.) | Irsko – Rakousko 2:2 (kon.)
Polsko – San Marino 5:0 (kon.) | Belgie – S. Makedonie 1:0 (kon.) | Wales – Chorvatsko 1:2 (kon.)
Sev. Irsko – Izrael 0:2 (kon.) | Malta – Itálie 0:2 (kon.) | Francie – Španělsko 0:1 (kon.)
Černá Hora – Anglie 1:1 (kon.) | Bolívie – Argentina 1:1 (kon.) | Ekvádor – Paraguay 4:1 (kon.)
Černá Hora
1:1 (0:1)
Anglie
Úterý 26.03.2013, 21:00 • Podgorica City Stadium, Podgorica • Kvalifikace MS (Evropa)

Držení míče: Černá Hora 53% – 47% Anglie. (22:58:33)

Střely na branku: Černá Hora 6 – 6 Anglie.

Střely celkem: Černá Hora 12 – 9 Anglie.

Hlavní sudí Eriksson ukončil dnešní utkání, které skončilo nerozhodným stavem 1:1 a oba celky si na svá konta připisují jednobodový zisk. Skóre otevřel už v šesté minutě Rooney, jenž poslal Anglii do vedení. Anglie byla v prvním poločase jasně aktivnějším týmem a vedoucí skóre si zasloužila. Nicméně domácí tým do druhého poločasu vstoupil velmi skvěle a hra se vyrovnala. Černá Hora se v sedmdesáté šesté minutě dočkala zasloužené vyrovnávací branky, kterou měl na svědomí Damjanovič, jenž na hrací plochu přišel na začátku druhého poločasu a svému kouči se určitě zavděčil. Černá Hora v tabulce zůstává na první pozici a na svém kontě má čtrnáct bodů. Anglie zůstává na příčce druhé a to s dvanáctibodovým ziskem. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.

90+4
    Nicméně Černá Hora se ubránila a míč odhlavičkovala do bezpečí.

90+3
    Gerrard ze své kopačky vyslal velmi nepříjemnou střelu, kterou výtečně zlikvidoval M. Božovič. Následuje rohový kop ve prospěch Anglie.

90+3
    Žlutou kartu vyfasoval Miloš Krkotič.

90+3
    Sudí ještě domlouvá domácím fotbalistům.

90+3
    Standardní situaci si bere na starost Gerrard.

90+2
    Miodrag Džudovič vyfasoval žlutou kartu.

90+2
    Faulovaný byl Welbeck a Anglie bude zahrávat volný přímý kop.

90+1
    Faulovaný byl Young, ale sudí byl jiného názoru a hru nechal pokračovat.

90
    Rozhodčíí Eriksson přidává tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Ve velkém vápně se skvělou střelou prezentoval Gerrard, ale brankáře M. Božoviče nepřekonal.

89
    Jedovatou střelou se představil Gerrard, ale ani jemu se nepodařilo dopravit míč mezi tři tyče a trefil pouze bránícího protihráče.