Boston – Montreal 5:6 (0:1 po s.n.) | Minnesota – Arizona 4:3 (po pr.) | Calgary – Colorado 4:3 (kon.)
San Jose – Anaheim 4:0 (kon.)
Minnesota Wild
4:3 (1:0, 1:2, 1:1 - 1:0)
Arizona Coyotes
Čtvrtek 28.03.2013, 02:00 • Xcel Energy Center • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji Vám pěkný čtvrteční den. (04:54:08)

Hvězdy zápasu:

1 – Ryan Suter (1+0)

2 – Torrey Mitchell (1+0)

3 – Mikko Koivu (1+1).

Máme konec utkání, ve kterém je šťastnějším týmem domácí Minnesota, která dokázala v poslední minutě vyrovnat a vynutila si prodloužení. V něm byla jasně lepší Minnesota a tak se není čemu divit, že v 63. minutě vstřelil branku kapitán domácích Koivu a rozhodl tak o tom, že si domácí do tabulky připíšou dva body. To Phoenix se bude muset spokojit pouze s přídělem jednoho bodu.

62:43
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Minnesota dnes vítězí, když zodpovědnost na sebe vzal kapitán domácích MIKKO KOIVU, který si vyjel z rohu útočného pásma před branku, kde střelou mezi betony překonal Labarberu a prodlužuje vítěznou sérii svého týmu. Asistence: Zach Parise, Jared Spurgeon.

62:35
    I přes velký tlak zůstala přesilová hra neproměněna.

62:26
    Další výtečný zákrok Labarbery, když Heatleyho střelu ukryl do své lapačky.

61:47
    Dvakrát nebezpečně střílel Suter, ale oba jeho pokusy dokázal Labarbera zneškodnit.

61:23
    Minnesota uzamkla svého soupeře v útočném pásmu.

60:35
    Vermette je vyloučen na 2 minuty za krosček a Minnesota má velkou šanci na to, aby rozhodla dnešní zápas.

60:26
    Do zakončení se natlačil Brodziak, ale jeho pokus Labarbera se štěstím vyrazil.

60:01

Phoenix se dokázal dostat v průběhu třetí třetiny do vedení zásluhou Stona. Domácím se ale podařilo v poslední minutě vyrovnat, když se prosadil Suter a tak se bude prodlužovat.

60:00

59:50
    Domácí jsou v útočném pásmu, ale branku již zřejmě nevstřelí.

59:05
    Fanoušci Minnesoty vybouchli radostí, když se domácím přeci jen podařilo vyrovnat, když od modré čáry vystřelil RYAN SUTER a jeho přesný pokus skončil v brance. Asistence: Jared Spurgeon, Mikko Koivu.

59:00
    Minnesota hraje bez brankáře!

58:50
    Domácí jsou stále neúspěšní.

58:10
    Minnesotě se nedaří dostat do útočného pásma.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 16. Mitchell (Rupp, Stoner), 26. Cullen, 60. Suter (Spurgeon, Koivu), 63. Koivu (Parise, Spurgeon) – 32. Klinkhammer (Gordon, Moss), 35. Gordon (Yandle, Moss), 42. Stone (Doan, Klinkhammer)

Minnesota Wild: Backstrom (Kuemper) – Brodin, Suter, Gilbert, Falk, Spurgeon, Stoner – Coyle, Koivu, Parise – Setoguchi, Cullen, Bouchard – Clutterbuck, Brodziak, Heatley – Mitchell, Konopka, Rupp
    Arizona Coyotes: Labarbera (Johnson) – Schlemko, Ekman-Larsson, Morris, Yandle, Stone, Klesla – Doan, Vermette, Boedker – Sullivan, Hanzal, Vrbata – Moss, Gordon, Klinkhammer – Korpikoski, Chipchura, Torres

Rozhodčí: Meier, LaRue – Lazarowich, Grandt

Diváci: 19,076