Třinec – Chomutov 4:6 (kon.) | HC Plzeň – Kometa Brno 0:3 (kon.) | Liberec – Zlín 2:4 (kon.)
HC Plzeň 1929
0:3 (0:3, 0:0, 0:0)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 28.03.2013, 16:30 • Pirátská aréna • Mistrovství ČR - mladší dorost

Zápas končí vítězstvím HC Kometa Brno. Kometa o svém vítězství rozhodla v první třetině, kdy se postupně trefili Koblížek, Dvořák a Havlát. Plzeň se i přes vylepšený výkon v dalších třetinách nedokázala prosadit a díky tomu si již Kometa své vítězství uhlídala. (18:55:11)

60:00

59:26
    Plzeň ještě tlačí na Kometu.

58:36
    Zbořil z Brna je taktéž vyloučen za nedovolené bráněné. Hraje se 4 na 4.

58:01
    Plzeňští se při hře v plném počtu moc neohřáli. Za napadení je totiž vyloučen Rubner.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55

57:31
    Indiání Vyhazují

56:51
    Kometa tlačí, ale nyní mají hráči problém s trefením brány.

55:55
    Kometa si užije přesilové hry. Starý je vyloučen za nedovolené bránění.

54:28
    Brněnský Koblížek sám projel téměř přes celou ledovou plochu a přešel přes několik bránících hráčů. Selhal ovšem v zakončení.

53:40
    Plzeňští nyní zabrali a Kometa musí podruhé během krátké chvíle pouze vyhazovat na icing.

53:21
    Icing Brna.

52:12
    Plzenští jsou opět pod velkým tlakem.

51:29
    Pohledná brněnská kombinace Heinricha s Dymáčkem skončila jen těsně mimo branku Plzně.

50:18
    Plzeňský Kodýtek šel sám proti třem brněnským obráncům. Při střele ale podklouzl.

49:10
    Dymáček z Brna byl ve vyložené šanci, ale zblízka přestřelil plzeňskou branku.

48:30
    Hra se nyní přelévá ze strany na stranu. Hra se urychlila.

Jan Řápek

Branky a nahrávky: 12. Koblížek (Zbořil), 14. Dvořák (Koblížek, Čejka), 20. Havlát (Hroudný)

HC Plzeň 1929: Zeman – Roubal, Váchal, Kaňák, Čechura, Zayml, Starý, Sysel, Kučera, Krystl, Kamtner, Kodýtek, Vracovský, Ivanič, Pokorný, Suchý, Rubner, Hajšman, Krásný, Stránský
    HC Kometa Brno: Slavíček – Hájek, Zbořil, Jirůšek, Dvořák, Havlát, Kališ, Henrych, Šmída, Zukal, Čejka, Dymáček, Koblížek, Dufek, Hroudný, Kratochvíl, Šnajnar, Sedláček