Michalovce – Slavia 34:27 (kon.) | Písek – Zlín 27:33 (kon.) | Partizánske – Šaľa 22:26 (kon.)
Olomouc – Jindř. Hradec 37:20 (kon.) | Most – Poruba 32:27 (kon.)
HK Slavia Partizánske
22:26 (14:11)
HK Slovan Duslo Šaľa
Sobota 30.03.2013, 18:00Interliga ženy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

23. kolo WHIL extraligy nám prinesie zaujímavý duel dvoch susedných tímov z tabuľky. Partizánske stráca na Šaľu len 4 body, bude to teda boj na život a na smrť! Ide totiž o veľa!

Partizánske má na svojom konte 25 bodov a patrí mu 7. priečka. V posledných dvoch zápasov sa tešili hráčky z Partizánskeho len v zápase so Sencom, keď vyhrali na domácej palubovke 35:23. V ďalšom kole podľahli Sokolu Poruba 18:33. V predposlednom kole základnej časti sa stretnú so susedom tabuľky. Možno očakávať zaujímavý duel s množstvom gólov!

Duslo Šaľa má o 4 body viac, čiže 29 a patrí mu 6. priečka. S Olomoucom vyhrali tesne 28:27 a s Iuventou Michalovce remizovali 27:27. Fazónu z posledných zápasov budú chcieť okoreniť výhrou na palubovke súpera. To, či sa im to podarí sa nechajme prekvapiť!

1
    Utkání právě začalo. (0:0)

1
    Skóre v tomto zápase otvára Šáteková. (1:0) (1:0)

2
    Partizánske je v útoku po tom,čo sa jedna z hráčok Šale dopustila krokov. (1:0) (1:0)

2
    Mlynarčíková je na zemi, úder do tváre. (1:0) (1:0)

3
    So stavom Mlynarčíkovej to vyzerá vážne, stále sa ošetruje. (1:0) (1:0)

4
    Túrociová vychytala Janšákovú z krídla! (1:0) (1:0)

5
    Mlynarčíková dáva gól z pivota, bol to parádny gól! (2:0) (2:0)

5
    Trochtová rýchlym gólom znižuje. (2:1) (2:1)

5
    Blažeková sa takisto rýchlosťou svetla presadzuje! (3:1) (3:1)

6
    Veselková znižuje ďalším rýchlym gólom, hrá sa zo strany na stranu. Vrece s gólmi sa pretrhlo. (3:2) (3:2)

7
    Prešlap Blažekovej, hostia môžu ísť do útoku! (3:2) (3:2)

7
    Úspešným zákrokom sa prezentovala Súlovská, ktorá vychytala Trochtovú. (3:2) (3:2)

8
    Súkenníková napomínaná žltou kartou po faule na Šátekovú. (3:2) (3:2)

8
    Mlynarčíková sa vynikajúco uvoľnila na pivote a zvyšuje skóre! (4:2) (4:2)

8
    Szarková vedľa brány a tak je v útoku Partizánske! (4:2) (4:2)

9
    Súkenníková vylúčená na dve minúty po faule na Michnovú. (4:2) (4:2)

9
    Michnová musí byť ošetrovaná na striedačke. (4:2) (4:2)

10
    Minarčíková bola faulovaná, nasleduje 9 metrový hod. (4:2) (4:2)

10
    Kostelná využíva presilovku, aj keď možno pozdejšie ako sa čakalo ale predsa! (5:2) (5:2)

11
    Porubská znižuje hrozivo vyzerajúci náskok domácich. (5:3) (5:3)

11
    Janšáková vedľa brány, hostia sú v plnom počte. (5:3) (5:3)

12
    Naznačená pasivita, musí sa strieľať! (5:3) (5:3)

13
    Súlovská vychytala Szarkovú, dneska nám mladá brankárka predvádza poriadne kúsky! (5:3) (5:3)

13
    Útočný faul domácich, Szarková neprekonala Súlovskú ani tentoraz! (5:3) (5:3)

14
    Porubská z rýchleho protiútoku po chybe domácich prekonáva dobre chytajúcu Súlovskú. (5:4) (5:4)

14
    Michnová sa presadzuje po dlhšej odmlke, prichádza vykúpenie pre Partizánske! (6:4) (6:4)

15
    Janšáková nepremenila z krídla, do rýchleho protiútoku sa dostala Šala, no Porubská sa dopustila krokov! (6:4) (6:4)

17
    Blažeková pretrhla niť nepresností a dlhého čakania na gól. (7:4) (7:4)

17
    Šaľa si nevie dať rady, dopúšťa sa množstva faulov. (7:4) (7:4)

18
    Michnová dáva už ôsmy gól pre Partizánske, to nenechalo Šaľu chladnou, a tak si berie oddychový čas. (8:4) (8:4)

19
    Michnová premenila sedem metrový hod, Šaľa je v úzkych! (9:4) (9:4)

19
    Demajová len do brvna, pri lopte Partizánske. (9:4) (9:4)

20
    Mlynarčíková premieňa ďalšiu skvelú šancu a už je to o 6 gólov! (10:4) (10:4)

21
    Súlovská opäť úspešná, na druhej strane došlo k zmene! (10:4) (10:4)

22
    Michnová z 12 metrov prekonáva Grandtnerovú ! (11:4) (11:4)

23
    Racková znižuje... (11:5) (11:5)

23
    Hodošková bez problémov prekonáva brankárku hostí, už je to o 7 gólov! (12:5) (12:5)

24
    Grandtnerová vychytala Kostelnú, ďalší gól dáva Bérešová. (12:6) (12:6)

25
    Opäť Bérešová, tentoraz v trháku, Partizánske si berie time-out. (12:7) (12:7)

26
    Bérešová opäť v trháku, Partizánske je prispaté, prišlo však tri rýchle góly Bérešovej... (12:8) (12:8)

27
    Michnovej kroky zabrzdili útok Partizánskeho. (12:8) (12:8)

27
    Demajová sa presadzuje znovu a už je to len o tri góly! (12:9) (12:9)

27
    Tulipánová napomínaná žltou kartou! (12:9) (12:9)

28
    Opäť ďalšia technická chyba Partizánskeho v útoku, Bérešová z rýchleho brejku! (12:10) (12:10)

28
    Béreéšová vylúčená a 7 metrový hod pre domácich. (12:10) (12:10)

28
    Michnová sa s tým nehrala, prekonala Túrociovú. (13:10) (13:10)

29
    Mlynarčíková z rýchleho protiútoku dáva gól po tom, čo Súlovská parádne vykryla! (14:10) (14:10)

30
    Szarková dáva gól po zlej prihrávke Mlynarčíkovej, ktorá dopriala súperom... (14:11) (14:11)

30
    První poločas skončil. (14:11)

Po prvom polčase je stav 14:11 pre domácich. Zatiaľ môžu diváci na štadióne sledovať gólové hody, trháky a nepresnosti. Uvidíme, či sa domácicm podarí toto skóre udržať.

31
    Začal druhý poločas. (14:11)

32
    Mlynarčíková vylúčená za škaredý faul, Súlovská sa predviedla skvelým zákrokom, keď vychytala 7. (14:11) (14:11)

32
    Michnová dáva gól aj v oslabení! (15:11) (15:11)

33
    Szarková sa s loptou nemaznala, tá končí v bráne. (15:12) (15:12)

34
    Béréšová dáva gól z krídla! (15:13) (15:13)

35
    Porubská dáva gól po tom, čo sa nepresadila Michnová, keď ju vychytala Grandtnerová. (15:14) (15:14)

35
    Veselková vyrovnáva! Janšáková do plusu dostáva 2 minúty, Šaľa má presilovku! (15:15) (15:15)

36
    Faul na Šátekovú, vylúčená Trochtová. (15:15) (15:15)

36
    Michnová sa presadzuje bez problémov zo 7 metrového hodu. (16:15) (16:15)

36
    Szarková opäť vyrovnáva... (16:16) (16:16)

37
    Grandtnerová vychytala Michnovú, Šaľa v útoku . (16:16) (16:16)

38
    Porubská po prvýkrát v zápase prelieva misky váh na stranu Šale! (16:17) (16:17)

38
    Legéňovej kroky, Partizánske sa opäť len bráni. (16:17) (16:17)

39
    Kostelná vychytaná, opäť pri lopte Šaľa. (16:17) (16:17)

40
    Racková dáva ďalší gól Šale, Partizánske je v úzkych... (16:18) (16:18)

41
    Legéňová stráca loptu už po niekoľkýkrát v rade. (16:18) (16:18)

42
    Partizánske je v útoku, no nevie si dať rady. (16:18) (16:18)

42
    Porubská dáva gól po tom, čo zachytila zlú prihrávku domácich. (16:19) (16:19)

43
    Mlynarčíková je taktiež nepresná, na ruky domácich sa dostáva nervozita. (16:19) (16:19)

43
    Oddychový čas pre domácich. (16:19) (16:19)

44
    Sedem metrový hod pre Partizánske! (16:19) (16:19)

45
    Michnová je úspešná, Túrociová nemala šancu. (17:19) (17:19)

46
    Bettáková na 2 minúty a 7 metrový hod pre Šaľu. (17:19) (17:19)

46
    Súlovská chytila druhú sedmičku v zápase! (17:19) (17:19)

47
    Mlynarčíkovej pokus zblokovaný, Grandtnerová sa teraz predviedla. (17:19) (17:19)

48
    Michnová len do tyče, Partizánske stráca loptu v útoku. (17:19) (17:19)

49
    Hrá sa dlhšiu dobu bez gólu. (17:19) (17:19)

50
    Mlynarčáková vychytaná, ale Súkenníková odchádza na trestnú! (17:19) (17:19)

50
    Šichmanová sa presadzuje a znižuje na rozdiel gólu! (18:19) (18:19)

50
    Bérešovú nikto nebránil a tak si pohodlne zavesila... (18:20) (18:20)

50
    Kostelná mimo brány. (18:20) (18:20)

51
    Porubská sa presadzuje z pivota, dáva už 21. gól hostí. (18:21) (18:21)

51
    Michnová znižuje, možno to domáce nakopne. (19:21) (19:21)

51
    Fantastický zákrok Súlovskej! Szarková si na nej môže aj zuby vylámať. (19:21) (19:21)

52
    Strela Porubskej do protipohybu brankárky, ďalší gól Šale... (19:22) (19:22)

53
    Šala zase v protiútoku, Partizánske nestíha. (19:22) (19:22)

55
    Racková dáva už 23. gól päť minút pred koncom. Domáci sú už odpísaní. (19:23) (19:23)

56
    Trochtová úplne sama nikým nekrytá v bránkovisku, dáva ďalší gól... (19:24) (19:24)

56
    Grandtnerová používa na chytanie aj hlavu, ktorá teraz zblokovala pokus Legéňovej! (19:24) (19:24)

57
    Súkenníková odchádza na dve minúty. Dochádza aj k napomenutiu a k následnému vylúčeniu po 3 vylúčeniach. (19:24) (19:24)

58
    Michnová dáva gól zo sedmičky. (20:24) (20:24)

58
    Za nepoloženie lopty odchádza na 2 minúty aj Racková. (20:24) (20:24)

59
    Michnová dáva ďalší gól zo sedmičky. (21:24) (21:24)

59
    Szarková prekvapila a to hrá Šaľa len v štyroch! (21:25) (21:25)

60
    Bérešová upravuje skóre. (21:26) (21:26)

60
    Tak napokon nie, Michnová je posledná strelkyňa! (22:26) (22:26)

60
    Konec zápasu. (22:26)

V druhom polčase bola Šaľa pohyblivejšia a to sa aj odzrkadlilo na výsledku. Partizánske – Šaľa teda 22:26 . (19:25:07)