Pondělí 01.04.2013, 16:00 • hala SC Dubina Ostrava • ČEZ Extraliga žen

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:00:40)

3. třetina:

Vítkovice
    2

Chodov 0

Dnešní utkání, které se zpočátku vyvíjelo lépe pro Chodov, skončilo nakonec vítězstvím domácích Vítkovic, které dokázali svého soupeře udolat až v prodloužení, kdy vítěznou branku vstřelila Zuzana Halfarová, která tak rozhodla o tom, že Vítkovice, po úvodním vítězství nad Chodovem v poměru 5:1, vedou v sérii již 2:0!

65:00

62:00
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! ZUZANA HALFAROVÁ dává branku a tím končí prodloužení, Vítkovice vítězí 7:6! Asistence: Ivana Šupáková.

60:01

Střely na branku – 3. třetina:

Vítkovice
    10

Chodov 10

Třetí třetina rozuzlení nepřinesla, zaznamenali jsme pouhé dvě branky a protože je stav po šedesáti minutách nerozhodný 6:6, budeme pokračovat v prodloužení.

60:00

58:13
    Žůrková ve velké šanci, ale nedává branku.

55:55

53:55
    Chodovské florbalistky mohou dát vedoucí branku, Hana Sládečková je za opakované přestupky vyloučena a hosté si zahrají přesilovou hru, která se jim dnes daří!

52:56
    Před Pastuškovou stála odkrytá část branky Chodova, domácí hráčka ale dokázala jasnou gólovou šanci nedat!

48:48
    Chodov právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru, po rozehrání standartní situace vyrovnává JANA VOJÁČKOVÁ. Asistence: Gabriela Tožičková.

47:05
    Zuzana Halfarová je vyloučena na dvě minuty za sekání, Chodov bude hrát přesilovou hru.

43:40
    Závar před Kubíčkovou, domácí branka zůstala nedotčena, Vítkovice stále vedou.

42:50
    Znovu jdou Vítkovice do vedení, šestou branku dává VERONIKA ENENKELOVÁ, která se blýskla skvělou individuální akcí, kdy "prošla" celé hřiště a zakončuje přesnou střelou do šibenice, Provázková na tuto střelu byla krátká. Asistence: bez asistence.

40:01

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 9. Pastušková (Ferenčíková), 14. Halfarová (Pastušková), 19. Pastušková (Ferenčíková), 20. Sládečková (Quittková), 30. Sládečková (Quittková), 43. Enenkelová, 62. Halfarová (Šupáková) – 4. Žůrková (Beránková), 10. Žůrková, 16. Mandátová (vla.), 21. Vojáčková (Žůrková), 34. Žůrková (Vojáčková), 49. Vojáčková (Tožičková)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Ranochová, Kubíčková – Bernardová, Šupáková, Halfarová, Gaidová, Novakovská, Ferenčíková, Niemcová, Mandátová, Pastušková, Voláková, Quittková, Sládečková, Enenkelová, Léblová, Kociánová, Ratajová, Vobořilová, Paloncyová
    TJ JM Chodov: Brunclíková, Provázková – Lustigová, Hofmanová, Tučková, Koubová, Dvořáková, Steinbachová, Weissová, Smetáková, Tožičková, Kodhajová, Jiříčková, Vojáčková, Bělochová, Beránková, Svobodová, Žůrková, Bachmaierová

Rozhodčí: Tomáš Podlesný a Martin Petřík