Pondělí 01.04.2013, 16:00 • hala SC Dubina Ostrava • ČEZ Extraliga žen

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:00:40)

3. třetina:

Vítkovice
    2

Chodov 0

Dnešní utkání, které se zpočátku vyvíjelo lépe pro Chodov, skončilo nakonec vítězstvím domácích Vítkovic, které dokázali svého soupeře udolat až v prodloužení, kdy vítěznou branku vstřelila Zuzana Halfarová, která tak rozhodla o tom, že Vítkovice, po úvodním vítězství nad Chodovem v poměru 5:1, vedou v sérii již 2:0!

65:00

62:00
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! ZUZANA HALFAROVÁ dává branku a tím končí prodloužení, Vítkovice vítězí 7:6! Asistence: Ivana Šupáková.

60:01

Střely na branku – 3. třetina:

Vítkovice
    10

Chodov 10

Třetí třetina rozuzlení nepřinesla, zaznamenali jsme pouhé dvě branky a protože je stav po šedesáti minutách nerozhodný 6:6, budeme pokračovat v prodloužení.

60:00

58:13
    Žůrková ve velké šanci, ale nedává branku.

55:55

53:55
    Chodovské florbalistky mohou dát vedoucí branku, Hana Sládečková je za opakované přestupky vyloučena a hosté si zahrají přesilovou hru, která se jim dnes daří!

52:56
    Před Pastuškovou stála odkrytá část branky Chodova, domácí hráčka ale dokázala jasnou gólovou šanci nedat!

48:48
    Chodov právě vstřelil branku!
    Hosté využívají přesilovou hru, po rozehrání standartní situace vyrovnává JANA VOJÁČKOVÁ. Asistence: Gabriela Tožičková.

47:05
    Zuzana Halfarová je vyloučena na dvě minuty za sekání, Chodov bude hrát přesilovou hru.

43:40
    Závar před Kubíčkovou, domácí branka zůstala nedotčena, Vítkovice stále vedou.

42:50
    Znovu jdou Vítkovice do vedení, šestou branku dává VERONIKA ENENKELOVÁ, která se blýskla skvělou individuální akcí, kdy "prošla" celé hřiště a zakončuje přesnou střelou do šibenice, Provázková na tuto střelu byla krátká. Asistence: bez asistence.

40:01

Střely na branku – 2. třetina:

Vítkovice
    11

Chodov 11

I ve druhé třetině jsme sledovali výtečný florbal, oba týmy vsadily na útočný styl a více než dvě stovky přítomných diváků se baví při pohledu na hru. Po dvou třetinách je stav nerozhodný 5:5, kdo se nakonec bude radovat z vítězství?

40:00

36:50
    Dnešní utkání sleduje 210 diváků.

34:02
    Zaváhání před domácí brankou, Mandátová se nedohodla s Kubíčkovou a málem z toho byl gól! Lustigová jen o kousek minula.

33:14
    GABRIELA ŽŮRKOVÁ se přece jenom dokázala prosadit, je opět srovnáno. Asistence: Jana Vojáčková.

29:13
    Domácí florbalistky opět vedou, pátou branku domácího týmu dává HANA SLÁDEČKOVÁ, kterou před brankou Chodova neuhlídala Dvořáková. Asistence: Kateřina Quittková.

26:44
    Kubíčková skvělá proti střele Žůrkové, to byla velká šance!

20:16
    JANA VOJÁČKOVÁ se hned na začátku druhé třetiny prosazuje, Ferenčíková ji neubránila a je opět vyrovnáno. Asistence: Gabriela Žůrková.

20:01

Střely na branku – 1. třetina:

Vítkovice
    11

Chodov 10

Skončila velmi rušná první třetina, ve které sice častěji vedly hráčky Chodova, ale v samém závěru třetiny se domácím florbalistkám podařilo srovnat hru a osmatřicet vteřin před závěrečným hvizdem dala vedoucí branku Vítkovic Sládečková.

20:00

19:22
    No vida, při signalizovaném vyloučení hráčky Chodova dává vedoucí branku Vítkovic HANA SLÁDEČKOVÁ. Asistence: Kateřina Quittková.

18:27
    Brankostroj pokračuje, Vítkovice vyrovnávají zásluhou ANDREI PASTUŠKOVÉ. Asistence: Denisa Ferenčíková.

17:08
    Steinbachová ve velké šanci, ale nedává!

15:16
    To je rychlé! Chodov opět chladí nadšení domácích hráček a znovu jde do vedení. Smolnou vlastní branku si dává PETRA MANDÁTOVÁ, která si sráží míček do své brány. Asistence: bez asistence.

13:54
    Další využitá přesilová hra, Vítkovice díky brance ZUZANĚ HALFAROVÉ vyrovnávají na 2:2. Asistence: Andrea Pastušková.

12:53
    Další vyloučení, Zuzana Tučková oslabuje hostující tým, dostává dvouminutový trest za sekání.

11:30
    Skvělý zákrok Provázkové proti dorážce Mandátové!

09:26
    Radost domácích hráček netrvala dlouho, GABRIELA ŽŮRKOVÁ dává druhou branku Chodova, hosté vedou. Asistence: bez asistence.

08:54
    ANDREA PASTUŠKOVÁ bleskově využívá přesilovou hru, domácí vyrovnávají na 1:1. Asistence: Denisa Ferenčíková.

08:48
    Další vyloučení, Lucie Lustigová za bránění ve hře dostává dvě minuty, domácí si zahrají přesilovou hru.

06:59
    Dvořáková si nyní málem vstřelila vlastní gól při pokusu o rozehrání, zajímavá situace.

06:27

04:27
    Domácí florbalistky budou mít možnost vyrovnat, Eliška Hofmanová z družstva TJ JM Chodov je vyloučena, Vítkovice si zahrají přesilovou hru.

03:39
    Florbalistky Chodova využívají přesilovou hru, první branku utkání dává GABRIELA ŽŮRKOVÁ, kterou v předbrankovém prostoru neuhlídala obrana Vítkovic. Asistence: Petra Beránková.

02:49
    První vyoučenou hráčkou je Andrea Pastušková z týmu Vítkovic, hosté si zahrají přesilovou hru.

00:01

1. SC WOOW Vítkovice: Lenka Kubíčková – Anna Niemcová a Zuzana Halfarová – Andrea Pastušková, Denisa Ferenčíková a Veronika Enenkelová.

TJ JM Chodov: Kristýna Provázková – Gabriela Tožičková a Anna Dvořáková – Jana Vojáčková, Lucie Lustigová a Gabriela Žůrková

Sestavy:

1. SC WOOW Vítkovice: Ranochová, Kubíčková – Bernardová, Šupáková, Halfarová, Gaidová, Novakovská, Ferenčíková, Niemcová, Mandátová, Pastušková, Voláková, Quittková, Sládečková, Enenkelová, Léblová, Kociánová, Ratajová, Vobořilová, Paloncyová

TJ JM Chodov: Brunclíková, Provázková – Lustigová, Hofmanová, Tučková, Koubová, Dvořáková, Steinbachová, Weissová, Smetáková, Tožičková, Kodhajová, Jiříčková, Vojáčková, Bělochová, Beránková, Svobodová, Žůrková, Bachmaierová

Rozhodčí: Tomáš Podlesný a Martin Petřík.

Dnešním druhým zápasem pokračuje semifinálová série florbalové extraligy žen mezi týmy 1. SC WOOW Vítkovice a TJ JM Chodov.

Předchozí zápas semifinálové série
    Vítkovické ženy zahájily poslední část cesty do Superfinále poměrně jistým vítězstvím nad Chodovem 5:1 a v sérii se tak ujímají vedení 1:0.

1. SC WOOW Vítkovice – TJ JM Chodov 5 : 1 (1:1, 1:0, 3:0)
    branky: 2. Kamila Paloncyová, 24. Hana Sládečková, 42. Veronika Vobořilová, 51. Klára Kociánová, 52. Denisa Ferenčíková – 34. Jana Vojáčková.

1. SC WOOW VÍTKOVICE
    V základní části skončily Vítkovice na druhém místě, jen o bod za obhájkyněmi titulu, Herbadentem SJM Praha 11, které výhrálo základní část. Ve čtvrtfinále změřily vítkovické florbalistky síly s FBS Olomouc, která obsadila po základní části osmé místo. Celá série tak dala tušit, že nás čeká jasná záležitost a již předem jistý postup Vítkovic. Výsledky série tomuto také odpovídaly, když v prvních dvou zápasech v domácí hale vyhrály Vítkovice 10:0 a 8:0, v Olomouci pokračoval"koncert" v podání Vítkovic, které zde vyhrály 9:4 a 10:4, čímž ovládly celou čtvrtfinálovou sérii jasně 4:0 na zápasy a mohly vyčkávat, kdo se jim postaví v semifinále.

TJ JM CHODOV
    Florbalistky TJ JM Chodov skončily v základní části na třetím místě, když na druhé Vítkovice ztratily šest bodů, na první Herbadent pak bodů sedm. Čtvrfinálovým soupeřem byl tým EUROSPOLEČNOSTI Brno Židenice, které skončilo na sedmém místě po základní části s pětadvaceti body. Stejně jako u Vítkovic, i u Chodova se očekával brzký a hladký průběh série. Nakonec tomu tak i bylo, když po dvou jasných domácích výhrách v poměru 10:2 zvítězily chodovské florbalistky i v hale soupeře 3:0. Teprve ve třetím zápase se brněnské soupeřky vzchopily a poprvé zvítězily – 5:3. Série se tak stěhovala zpět do Chodova, kde pátý zápas ovládly domácí florbalistky jasně 8:0.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 9. Pastušková (Ferenčíková), 14. Halfarová (Pastušková), 19. Pastušková (Ferenčíková), 20. Sládečková (Quittková), 30. Sládečková (Quittková), 43. Enenkelová, 62. Halfarová (Šupáková) – 4. Žůrková (Beránková), 10. Žůrková, 16. Mandátová (vla.), 21. Vojáčková (Žůrková), 34. Žůrková (Vojáčková), 49. Vojáčková (Tožičková)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Ranochová, Kubíčková – Bernardová, Šupáková, Halfarová, Gaidová, Novakovská, Ferenčíková, Niemcová, Mandátová, Pastušková, Voláková, Quittková, Sládečková, Enenkelová, Léblová, Kociánová, Ratajová, Vobořilová, Paloncyová

Rozhodčí: Tomáš Podlesný a Martin Petřík