New Jersey – NY Islanders 1:3 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 3:2 (kon.)
Montreal – Carolina 4:1 (kon.) | Minnesota – St. Louis 1:4 (kon.) | Dallas – Anaheim 0:4 (kon.)
Chicago – Nashville 3:2 (2:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 4:1 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:2 (kon.)
Minnesota Wild
1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
St. Louis Blues
Úterý 02.04.2013, 02:00 • Xcell Energy Center, Minnesota • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:37:29)

St. Louis: 2

Je konec, domácí publikum "vybučelo" v závěru utkání své "miláčky", kteří se dnes museli sklonit před svým soupeřem. Hokejisté St. Louis byli prostě lepší, i když hlavně ve třetí třetině byli místy pod drtivým tlakem domácích, nakonec vedení uhájili a díky brance v poslední minutě ho dokonce navýšili na konečných 4:1.

60:00

59:09
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto! Okamžitě z vhazování v levém kruhu pro vhazování dává čtvrtou branku BARRET JACKMAN střelou od modré. Asistence: Andy McDonald.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:12
    Spurgeon zaváží puk do útočné třetiny.

57:20
    Ne, domácím se přestalo dařit, přechod přes útočnou modrou je nyní nad síly hokejistů Wild.

56:54
    Hostům se nyní daří zachytávat útoky domácích na modré čáře.

55:42
    Poměr střel ve třetí třetině nejvíce vypovídá o tlaku domácího týmu – 11:1 z pohledu Minnesoty!

55:00
    Začíná poslední pětiminutovka třetí třetiny, domácí hokejisté se sice snaží, ale zatím se jim nedaří vstřelit kontaktní gól.

53:50
    Russell střílí z levé strany při přečíslení hostů čtyři na tři, ale Backström vyráží.

53:12
    M. Koivu s Parisem se snaží o přečíslení, ale Backes zachycuje puk a vyhazuje ho do středního pásma.

52:36
    Toto vyhození St. Louis je již zakázaným uvolněním, hra se stěhuje před Elliota.

52:26

51:45
    Setoguchi "zapomněl" puk za sebou při pokusu o střelu z mezikruží, hosté vyhazují.

51:10
    Pohotovou střelu Brodziaka vyráží Elliot.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 27. Heatley (Brodin, Mithcell) – 13. Schwartz, 33. McDonald (Steen, Backes), 35. Shattenkirk (Schwartz, Berglund), 60. Jackman (McDonald)

Minnesota Wild: Backström (Hackett) – Suter, Brodin, Clark, Gilbert, Stoner, Spurgeon – Parise, M. Koivu, Coyle – Bouchard, Cullen, Setoguchi – Heatley, Brodziak, Clutterbuck – Rupp, Konopka, Mitchell
    St. Louis Blues: Halák (20. Elliot) – Jackman, Pietrangelo, Redden, Shattenkirk, Polák, Russell – Steen, Backes, Oshie – McDonald, Berglund, Stewart – Perron, Sobotka, Tarasenko – Schwartz, Nichol, Reaves

Rozhodčí: Sutherland, Walsh – MacPherson, Mach

Diváci: 18786