New Jersey – NY Islanders 1:3 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 4:2 (kon.) | Detroit – Colorado 3:2 (kon.)
Montreal – Carolina 4:1 (kon.) | Minnesota – St. Louis 1:4 (kon.) | Dallas – Anaheim 0:4 (kon.)
Chicago – Nashville 3:2 (2:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 4:1 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:2 (kon.)
San Jose Sharks
3:2 (0:0, 3:1, 0:1)
Vancouver Canucks
Úterý 02.04.2013, 04:30NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:10:00)

Vancouver: 8

A je dobojováno! San Jose zvládlo vypjatou koncovku dnešního utkání a připisuje nesmírně důležité vítězství nad silným soupeřem, a to zejména díky povedené druhé třetině! V té třetí se z jediné branky radovali hosté, kteří ale obrat nedokázali dotáhnout do konce a dnes odjedou ze San Jose bez bodu.

60:00

59:48
    Galiardi vybojoval cenné vteřiny u pravého mantinelu.

59:32
    Vhazování před Niemim vyhrávají hosté.

59:19
    Oddechový čas pro domácí.

59:19
    Pavelski vyhazuje na zakázané uvolnění, okamžik pro time-out.

59:00
    Minuta do konce, Canucks hrají power-play.

58:48
    Až nyní, hosté hrají v šesti, Schneider na lavičce!

58:32
    Další vyhozený puk Sharks, hosté zbytečně otálí s odvoláním Schneidera z brány.

58:10
    D. Sedin neudržel puk před Marleauem, který vyhazuje puk ze třetiny.

57:42
    "Nůžky" Vancouveru začínají čím dál více svírat soupeře!

57:07
    Pavelski zachytil rozehrávku soupeře a nahazuje puk na Schneidera, ten okamžitě rozehrává zpět.

56:30
    Na hře Sharks je pozitivní, že i přes bránění jednobrankového náskoku se nebojí pouštět ve dvou nebo ve třech do útoku.

55:55
    A po bekhendové střele Bieksy raději Niemi drží kotouč a přerušuje hru.

55:22
    Dlouhá přihrávka Burishe na Pavelskiho, ale hosté vytěsnili domácí borce z jejich třetiny.

54:33
    Hraje se ve středním pásmu, to vyhovuje San Jose.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 28. Desjardins (Gomez, Burish), 29. Thornton (Tennyson), 30. Couture (Marleau, Thornton) – 38. Higgins (Hansen, Bieksa), 51. Burrows (Higgins, Hansen)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Irwin, Boyle, Stuart, Braun, Vlasic, Burns – Havlát, J. Thornton, Burish – Marleau, Couture, Wingels – Galiardi, Pavelski, Clowe – Sheppard, S. Gomez, Desjardins
    Vancouver Canucks: Schneider (Luongo) – Hamhuis, Garrison, Edler, Bieksa, Alberts, Tanev – D. Sedin, H. Sedin, Burrows – Raymond, Schroeder, Hansen – Higgins, Ebbett, Pinizzotto – Sestito, Lapierre, Gordon

Rozhodčí: Hasenfratz, Rooney – Cameron, Wheler

Diváci: 17562